S9 plusmı p20 promu mi 8 mi

Mi 8 s9 plus p20 prohangisi

• P20 pro

Kullanılan: 4 22.2%
  • S9 plus

Kullanılan: 14 77.8%
  • Mi 8

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    18
Reaksiyon puanı
0
S9 video ekran islemci yonunde ileride p20 pro batarya kamera yonunde ilerde fiyatlari arasinda cok bir fark yokmi 8 i dusunduren ise fiyati garantisi turkiye degil s9plusun kavisli tasarimini hic begenmiyorum p20 nin sisirme oldugu soyleyenler var bu 3 u arasinda kaldim bi telefona 5 milyar verip pisman olmak istemiyorum gunluk sabah 8 aksam 6 arasında wp ve instada arada giriyorum 1 saat civari konusma yapiyorum ayni zamanda onun disinda isten ciktigimda bazen cafeye bazen arkadasa bazen eve gidiyorum evde de aktif olarak oyun oynuyorum face wp insta arasinda gidip geliyorum sarj onemli cok fazla video foto ceken bi insan degilim acikcasi

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Şarj önemliyse p20 pro almalısın

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
S9 plus pil hariç bütün konularda tokatlar

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
3 ü arasında s9 plus en mantıklı seçenek.

LyfeX

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Eğer şarj önemliyse veya kamera p20 pro ama diğer konuların hepsinde s9+

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,392
S9 video ekran islemci yonunde ileride p20 pro batarya kamera yonunde ilerde fiyatlari arasinda cok bir fark yokmi 8 i dusunduren ise fiyati garantisi turkiye degil s9plusun kavisli tasarimini hic begenmiyorum p20 nin sisirme oldugu soyleyenler var bu 3 u arasinda kaldim bi telefona 5 milyar verip pisman olmak istemiyorum gunluk sabah 8 aksam 6 arasında wp ve instada arada giriyorum 1 saat civari konusma yapiyorum ayni zamanda onun disinda isten ciktigimda bazen cafeye bazen arkadasa bazen eve gidiyorum evde de aktif olarak oyun oynuyorum face wp insta arasinda gidip geliyorum sarj onemli cok fazla video foto ceken bi insan degilim acikcasi
P20 Pro sadece Fotoğraf ve pil performansı konusunda daha iyi sorduğunuz 2 telefona göre.
Fakat Galaxy S9+ kadar işlevsel değil. Bazı özelliklerden kısılmış. Misal 4K 60 Fps video kaydı yapamıyor, FHD 60 FPS'te video kaydında OIS çalışmıyor.
Bluetooth 5.0 yok, kablosuz şarj, hafıza kart ve 3.5 mm kulaklık jak desteği yok. :)

Reaksiyon puanı
0
1 gunu rahat cikarirmi ku
P20 Pro sadece Fotoğraf ve pil performansı konusunda daha iyi sorduğunuz 2 telefona göre.
Fakat Galaxy S9+ kadar işlevsel değil. Bazı özelliklerden kısılmış. Misal 4K 60 Fps video kaydı yapamıyor, FHD 60 FPS'te video kaydında OIS çalışmıyor.
Bluetooth 5.0 yok, kablosuz şarj, hafıza kart ve 3.5 mm kulaklık jak desteği yok. :)
Yani s9plus illa

Reaksiyon puanı
892
S9 plus rahatlıkla bir günü çıkartır.p20 pro hakikaten balon hiç değerlendirmeye almıyorum.Mi 8 iyi s9 plus ile benzer özellikleri var fakat garantisi yönünden kaybediyor.

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
P20 Pro kamera olarak burayı dağıtır. Batarya olarak zaten diğer seçenekler yanına yaklaşamaz. P20 Pro al rahat et.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
P20 Pro kamera olarak burayı dağıtır. Batarya olarak zaten diğer seçenekler yanına yaklaşamaz. P20 Pro al rahat et.
Tüm samimiyetimle söylüyorum s9 plus ın kamerası p20 prodan daha iyi,daha 2 gün önce vatanda ikisini yanyana koyup kıyasladım

Reaksiyon puanı
4,385

Hocam S9+ 128 GB kullanıyorum ben cihaz bir günü rahatlıkla çıkarıyor, benim ikinci günüm ve şarjım %41 pil konusun da sorun yaşayacağını düşünmüyorum pişman etmez. P20 Pro için sadece şu yorumu yapabilirim fiyatını hak etmiyor!

csk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Sayın arkadaşlar, iyi işler çıkaran yeni firmaların ürünlerini basit hesaplar üzerinden "hak etmiyor" diye yargılamanın doğru olmadığını düşünüyorum. Nokia bir zamanların efsanesi iken samsung o zamanlar ciddi anlamda eleştiriliyordu ancak gerçekten çok güzel telefonları vardı. Bizzat o zamanlar kızaklı Samsung kullananlardan biriyim. Nokia pazar lideri olmanın avantajını kullanarak Samsung'u devamlı eziyordu ve Nokia'cılar daha üstün bir telefonun olmayacağı konusunda hemfikirdi.

Şimdi ise benzer durumla karşı karşıya olduğumuzu gözlemlemekteyim. Apple ve Samsung pazarı domine ederken, Xiaomi, Huawei gibi markaların ciddi rekabet seviyesine gelmeleri hem üreticileri hem de yıllardır bu marka kullanıcılarını kuşkulandırmaya başladı. Çünkü ciddi satış rakamlarıyla, ve yenilikçi hareketlerle geliyorlar. Çin menşeli olduklarından sanki üst segmentte telefon üretemezlermiş gibi bir önyargı oluşmakta. Daha adil kıyaslamalara girilerek karşılaştırma yapıldığında aslında Apple ve Samsung harici üreticilerin amiral gemisi telefonların da rekabetçi olduğu fikrindeyim.

8 yıl boyunca Apple kullanmış ve şu anda ise Huawei P20 kullanan birisi olarak örneklendirmelerimi en basitinden kısaca şu şekilde yapacağım,

- Firma kendi işlemcisini üretmekte, ki bu oldukça zor bir iştir. İlk 7nm işlemci Kirin 980'dir ki bunu Mate20'de göreceğiz.
- Kamera teknolojisini gerçekten diğer firmalara nazaran çok daha iyi kullanıyor ev bu konuda önde gidiyor.
- Yapay zeka teknolojisini ilk getirendir.
- Bazı diğer firmalara göre daha yeni olduğundan elbette taklit olan özellikleri vardır, ancak Huawei kendi teknolojisini yaratmada boş durmuyor, bunu yıllar bazında modellerini karşılaştırarak görebiliyoruz.

Mircalal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mi 8 al. Diğerlerine o kadar para vermeye gerek yok.Mobil teknolojinin irerleme hızını göz önünde bulundurursan bir kaç yıl sonra, şimdiki son teknoloji telefonun baya bir eski model olacak.