Htc u11 mi s8plus mi

• S8 plus

Kullanılan: 25 58.1%
  • Htc u11

Kullanılan: 18 41.9%

• Kullanılan toplam oy
    43

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
S8+ suan en iyi telefon tek eksiği çift kamera
İphone ve note 8 serisi telefon olarak bakmıyorum

OmerEfeToraman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence HTC u11 hem tasarımı daha güzel hemde daha kullanışlı bence

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Herkese çok teşekkür ederim yardimci oldugunuz için

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bugün media markt gittim note 8 e bakayım diye henüz gelmemiş o ara samsung standına baktım ne var ne yok diye s8 plusa tekrar aşık oldum böyle bi tasarım yok abi gerçekten telefon gel beni al diyo yanında s7 edge vardı o bile sırıtıyo yanında
--- Gönderi Güncellendi ---
Herkese çok teşekkür ederim yardimci oldugunuz için
Ne karar verdin peki

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Bugün media markt gittim note 8 e bakayım diye henüz gelmemiş o ara samsung standına baktım ne var ne yok diye s8 plusa tekrar aşık oldum böyle bi tasarım yok abi gerçekten telefon gel beni al diyo yanında s7 edge vardı o bile sırıtıyo yanında
--- Gönderi Güncellendi ---

Ne karar verdin peki
Note 8 düşünüyorum suan nisan ayında 3500 bandına inince alicam insallah

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Önceden samsung almayi düşünüyordum ama arayüzünden korkuyorum telefon aldıktan sonra 3 yıl kullanmak istiyorum sizce hangisi daha mantikli htc u11 mi s8 plus mi
Eskidenmiş hocam aldıktan aylar sonra kasıp yavaşlama derdi samsung'un. Uzun süre Note 5 kullandım. Aldigim gun nasılsa 7.0 geldiğine kadar aynıydı. 7.0 ne zaman geldiyse ben satana kadar aynıydı. Arada zaten cihaz formatla beni der sen anlarsın da. S8 plus diyorum ben. Ama bütçe sorunu yada acelen yoksa Note 8i bekle derim. U11 mi s8 plus mu dersen ben s8plus diyorum

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Nisan ayında alacagi için bütçe sorunu yok
Eskidenmiş hocam aldıktan aylar sonra kasıp yavaşlama derdi samsung'un. Uzun süre Note 5 kullandım. Aldigim gun nasılsa 7.0 geldiğine kadar aynıydı. 7.0 ne zaman geldiyse ben satana kadar aynıydı. Arada zaten cihaz formatla beni der sen anlarsın da. S8 plus diyorum ben. Ama bütçe sorunu yada acelen yoksa Note 8i bekle derim. U11 mi s8 plus mu dersen ben s8plus diyorum

Reaksiyon puanı
10,325
Nisan ayında alacagi için bütçe sorunu yok

3500 Liraya düşeceğine garanti inanmışsın. O biraz zor işte. Belki 4 bine inme ihtimali olabilir de daha aşağısı çok zor diye düşünüyorum.
Yalnız daha evvel Note7 alıp iade etmiş olanlara büyük bir indirimle vereceklerini duymuştum.

Siklon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Valla ben de çok arada kaldım S8 ile U11 arasında. Gittim U11 aldım ve iyi ki de almışım diyorum. Tasarımına laf edenler cihazı canlı olarak görseler söylediklerini yutarlar da neyse :)
İstikrar istiyorsan HTC'nin Sense arayüzü ile S8'e göre daha iyi işler çıkaracağını düşünüyorum.

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
S8 Ekran kasa oranı bağlamında U11'den üstün. Buna rağmen HTC U11 alırdım.

Kararınızı Note 8'den yana kullanmış olmanız isabet olmuş fakat 3.500 TL'ye geriler mi orası meçhul.
Mağazalarda olacağını sanmam ama internet üzerinden veya telefon satıcı esnaflarda o fiyatı bulabiliceğii tahmin ediyorum.

Şimdiden hayırlı olsun.

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
S8 Ekran kasa oranı bağlamında U11'den üstün. Buna rağmen HTC U11 alırdım.

Kararınızı Note 8'den yana kullanmış olmanız isabet olmuş fakat 3.500 TL'ye geriler mi orası meçhul.
Mağazalarda olacağını sanmam ama internet üzerinden veya telefon satıcı esnaflarda o fiyatı bulabiliceğii tahmin ediyorum.

Şimdiden hayırlı olsun.
aslında hala aradayim ama nisan ayında hepsiburada dan alırsam alicagim için büyük olasılıkla 3500 e düşer diye düşünüyorum ama hala korkularim var tasarım konusunda çok kirilgan telefonlar samsung lar onun dışında geçmişte yaşadığım touchwiz sorunu ondan dolayı fırsatım olduğunda bide teşhir ürünlerini inceliyor öyle karar vericem

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
2 side sayacağım yönler haricinde aynı cihaz . Kameraları eşit derecede nerdeyse 2 side küçük farkla birbirini geçebiliyor .

U11 + ları

- Ses kalitesi
- Kulaklık kalitesi

S8 Plus + ları

- Daha iyi ekran ve ekran kasa oranı
- Gerçekten muhteşem bir şekilde dizayn edilmiş bir yazılım (dün aldık bu kadarını beklemiyordum)

En önemli + larını yazdım buraya bir sürü yazmaya kalksak S8 de göz tarayıcısı var falan filanda ben kesin olarak ayıran çizgileri yazdım .

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Beyler s8 plus kullanan varsa arayüz nasıl kasiyor mu

alperbabacan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Note 8'in düşmesini bekleme 5000 TL fiyatı ile çıkacak ve gereksiz pahalı bence samsung galaxy s8 al sıkıntı çekmezsin

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Htc eksileri kırılgan, ekran kasa çöp, pili s8 yarısı kadar gidiyor, kamera s8 ile yarışmaz, s8 den daha pahalı. Htc u11 değil s8 ile xz premium ile yarışamaz bence