Htc u11 mi s8plus mi

• S8 plus

Kullanılan: 25 58.1%
  • Htc u11

Kullanılan: 18 41.9%

• Kullanılan toplam oy
    43

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Htc eksileri kırılgan, ekran kasa çöp, pili s8 yarısı kadar gidiyor, kamera s8 ile yarışmaz, s8 den daha pahalı. Htc u11 değil s8 ile xz premium ile yarışamaz bence
S8 de kırılgan , pili kötü gitmiyor , kamera S8 ile kafa kafaya .

S8 biraz daha iyi .

Siklon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Htc eksileri kırılgan, ekran kasa çöp, pili s8 yarısı kadar gidiyor, kamera s8 ile yarışmaz, s8 den daha pahalı. Htc u11 değil s8 ile xz premium ile yarışamaz bence
Söyledikleriniz tamamen saçma. Htc U11 kırılgan S8 çok dayanıklı değil mi? Ekran kasa oranı size göre çöp olabilir. Pili S8'in yarısı kadar gidiyor demişsiniz biraz usturuplu sallayın lütfen cihazı 3 gündür kullanıyorum batarya performansından gayet memnunum. İnternette izlediğiniz saçma sapan batarya testleriyle kandırın kendinizi ;) Kamera S8 ile yarışamaz demişsiniz buna zaten ayrı bir güldüm :D Fiyat konusuna gelirsek Hepsiburada gibi internet mağazalarına bakarsak evet Htc Tr garantili olarak daha pahalı olabilir ama teknosa, vatan, mediamarkt gibi mağazalarda S8'in 4000 liraya satıldığını biliyoruz. Samsung S8 sadece 4gb ram 64 gb depolama alanına sahip cihazı sunarken Htc U11 6gb ram 128 gb depolama alanı gibi 2. bir seçenek sunuyor ve ithalatçı garantili olarak 3000 liraya satılıyor. Sözüm o ki insanları yanlış yönlendirmeyin. Madem U11'in eksilerini yazdınız S8'in de mono(tek) hoparlöre sahip olması, ekran formatından dolayı videolarda ve bazı uygulamalarda sıkıntı çıkarması, edge ekranın olası bir kırılma ile ortaya çıkabilecek yüksek tamir ücreti gibi eksileri de yazsaydınız keşke böylece fanboyluğun da bir sınırı olurdu. ;)

Son düzenleme:

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Söyledikleriniz tamamen saçma. Htc U11 kırılgan S8 çok dayanıklı değil mi? Ekran kasa oranı size göre çöp olabilir. Pili S8'in yarısı kadar gidiyor demişsiniz biraz usturuplu sallayın lütfen cihazı 3 gündür kullanıyorum batarya performansından gayet memnunum. İnternette izlediğiniz saçma sapan batarya testleriyle kandırın kendinizi ;) Kamera S8 ile yarışamaz demişsiniz buna zaten ayrı bir güldüm :D Fiyat konusuna gelirsek Hepsiburada gibi internet mağazalarına bakarsak evet Htc Tr garantili olarak daha pahalı olabilir ama teknosa, vatan, mediamarkt gibi mağazalarda S8'in 4000 liraya satıldığını biliyoruz. Samsung S8 sadece 4gb ram 64 gb depolama alanına sahip cihazı sunarken Htc U11 6gb ram 128 gb depolama alanı gibi 2. bir seçenek sunuyor ve ithalatçı garantili olarak 3000 liraya satılıyor. Sözüm o ki insanları yanlış yönlendirmeyin. Madem U11'in eksilerini yazdınız S8'in de mono(tek) hoparlöre sahip olması, ekran formatından dolayı videolarda ve bazı uygulamalarda sıkıntı çıkarması, edge ekranın olası bir kırılma ile ortaya çıkabilecek yüksek tamir ücreti gibi eksileri de yazsaydınız keşke böylece fanboyluğun da bir sınırı olurdu. ;)
Pil sana yetebilir başkasına yetmez. 3d mark da U11 10 saat gidiyor s8 18 saat.
S8 htc 11 den daha sağlam
Kamera da htc u11 daha iyi diyen yalan söyler sensör boyutları ortada
Ekranı 100 kişiye sor 95i s8i seçer
U11 stereo s8 Mono hoparlör
S8in parmak izine alışmak zor
Htc in arkası daha şık
Önkamera s8 1.7 dyf u11 2.0
S8 de bluetooth 5.0 var u11 4.2
3.5 jak girişi U11 de yok bu benim için önemli başkaları için değil

SamsunluAhmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben HTC U11 derim güvenlik açısından iphone dan sonra gelen telefon S8 göz tarayıcı olan telefon ABD bu gibi akıllı telefonlarla kişilerden göz kornea bilgilerini alarak önemli insanların özel bilgilerine ulaşıyorlar 3 yada 5 sene sonra göz kornea güvenlik sistemi Türkiye'de yayılacak zaten facebook la başlayan bilgi sızıntıları parmak izi okuyucusu ve göz korneası olarak takip ediyor. Zaten yerinizi bataryalarda bulunan takip çipleri ile hem yerinizi biliyor hemde istedikleri kişileri dinliyorlar. Siz bilirsiniz kendini kanıtlamış olan ve bu modelinde malzemeden kaçmayan bir HTC VAR. orhan_gencebay_dogum_tarihi248tarihtebugun.jpg
--- Gönderi Güncellendi ---
Önceden samsung almayi düşünüyordum ama arayüzünden korkuyorum telefon aldıktan sonra 3 yıl kullanmak istiyorum sizce hangisi daha mantikli htc u11 mi s8 plus mi
Ben HTC U11 derim güvenlik açısından iphone dan sonra gelen telefon S8 göz tarayıcı olan telefon ABD bu gibi akıllı telefonlarla kişilerden göz kornea bilgilerini alarak önemli insanların özel bilgilerine ulaşıyorlar 3 yada 5 sene sonra göz kornea güvenlik sistemi Türkiye'de yayılacak zaten facebook la başlayan bilgi sızıntıları parmak izi okuyucusu ve göz korneası olarak takip ediyor. Zaten yerinizi bataryalarda bulunan takip çipleri ile hem yerinizi biliyor hemde istedikleri kişileri dinliyorlar. Siz bilirsiniz kendini kanıtlamış olan ve bu modelinde malzemeden kaçmayan bir HTC VAR.

Jangura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
S8 leri bırakın iphone gibi arayüz dururken iphone 5s kullanıyorum hala kasma yok [emoji16][emoji16][emoji16]

Jangura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İphone 7 plus dururken yada 8 cıkıyor şimdi boşuna macera aramayın samsunglarla htc lerle falan [emoji16][emoji16][emoji16]

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33

Esaret47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 3 yıl kullanicam kasma donma istemiyorum ondan arada kaldim
Kardeş varsa durumun htc u11 plus al rahatina bak samsung her dalda uretim yaptigi icin asiri bi saglamlik yok ama htc sadece telefon uzeri calisiyor buda avantajli bi cihaz olmasini sagliyor 2 yildir htc m 10 kullaniyom herhangi bi donma kasma daha yasamadim okadarda oyun meraklisi oldugum haldee yinede tercih senin

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kardeş varsa durumun htc u11 plus al rahatina bak samsung her dalda uretim yaptigi icin asiri bi saglamlik yok ama htc sadece telefon uzeri calisiyor buda avantajli bi cihaz olmasini sagliyor 2 yildir htc m 10 kullaniyom herhangi bi donma kasma daha yasamadim okadarda oyun meraklisi oldugum haldee yinede tercih senin
Uzman dediğin HTC'nin işlemcisi (SD835)mi Samsung üretiyor. 835 Samsung -qualcoom çalışması ve Samsung fabrikasından çıkma bir işlemci. Sadece telefon üretiyor o zaman o daha iyi demek kadar saçma bir şey yok

Onuroymk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S8 bunla karşılaştırılamaz bile bence çünkü ben note 7 mi u11 mi sorusunda note 7 aldım ve canlı olarak 2sini karşılaştırdım note 7 ağır bastı o yüzden s8 al 3700 s9 var keşke onu alabilsen samsung telefonların kamerasıyla hiç bir marka yarışamıyo
Birde şunu söyleyim android p özellikleri tanıtıldı
Bu özellikeri samsung android 7 ve 8 de sundu bunlar göz ardı edilmemeli