S8 kullanan varsa bakabilir mi?

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
S8 ve xz premium arasında gidip geliyorum.Aklım Sony'de ama Sony'nin bile yeni tasarıma gideceğini hepimiz biliyoruz ve xz premium aldığım zaman eski tasarım hissi yaşayacağım doğal olarak.
Dün mağazada s8 inceledim ve çok hoşuma gitti.Bu zamana kadar Samsung'a hep önyargılı oldum ama s8'i gördükten sonra bütün on yargılarım kırıldı.
Telefondan memnun musunuz kullananlar?

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,383
Alıpta memnun olmayan yok paran varsa sende alabilirsin

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Sony yakında tanıtır. Bekle Sony al derim. Samsung uzun vadede pişman ediyor genellikle.

M

Murat Burç

SDN Okuru
OFFF Planlı eskitmeyi mükemmelleştiren, onun bayrak taşıyanı,önde gideni şirketnin ürünün kullananlar uzun vadeden bahsediyor.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Sınıftaki arkadaşım kullanıyor dostum dönemin başında aldı, bende S7 edge kullanıyorum karşılaştırma vs. yapıyoruz arada. Kısaca S8 çok güzel cihaz bence tasarımıyla kamerasıyla her yönüyle. S7 Edge'ye göre de bayağı başarılır. Yani bence S8 al istiyorsan pişman olmazsın

Baran_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bence şuan telefon alınmaz.Yenileri çıkacak eğer biraz daha sıkarsan para biriktirip yenisini alırsın.O kadar bütçen yoksa da yenileri çıkınca fiyatları az çok aşağıya düşer.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
5 aydır kullanıyorum s8 gayet memnunum hiç kasma falan yok kamerada gayet iyi tasarımı ıyi dememe gerek yok piyasanın en iyisi zaten tüm telefonlar artık çerçeveyi kaldırıyor sen gidip çerçeveli alırsan ilerde içine oturur benden demesi

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
S8 alabilirsin sony xz den batarya dışı daha iyi bir telefon

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
geçtiğimiz mayis ayindan bu yana kullaniyorum ufak tefek cinnet gecirtmesi disinda ben de memnunum .. ama sony de pisman etmeyecektir .. kullanici sen olacaksin tekrar iki telefonu da eline al incele ve karar ver derim ben

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Teşekkür ederim.Bütçem en fazla 3200 oluyor.Sony'nin yeni telefonları 800 dolardan satışa çıkacakmış ki daha vergisi vs var yani param yetmez

---- Mesajlar birleştirildi ----

geçtiğimiz mayis ayindan bu yana kullaniyorum ufak tefek cinnet gecirtmesi disinda ben de memnunum .. ama sony de pisman etmeyecektir .. kullanici sen olacaksin tekrar iki telefonu da eline al incele ve karar ver derim ben
Neden cinnet geçirtti?

Son düzenleme:

cartmanblack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ben de s8 kullanıyorum çok memnunum. Ama sony xz1 nın fiyatı 2300 e kadar düştü.sirf ekranı için bin tl fazla vermezdim ben aldiğimda sony bu fiyatta olsaydı.direk xz1 al bence

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Ben de s8 kullanıyorum çok memnunum. Ama sony xz1 nın fiyatı 2300 e kadar düştü.sirf ekranı için bin tl fazla vermezdim ben aldiğimda sony bu fiyatta olsaydı.direk xz1 al bence
Parasal olarak sıkıntım yok 3200e kadar çıkabiliyorum.S8in tasarımı çok güzelmiş.Şuan Lenovo A7000 kullanıyorum ikisini yanyana koydum mağazada ve benimki telefon değilmiş dedim :D

cartmanblack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Parasal olarak sıkıntım yok 3200e kadar çıkabiliyorum.S8in tasarımı çok güzelmiş.Şuan Lenovo A7000 kullanıyorum ikisini yanyana koydum mağazada ve benimki telefon değilmiş dedim :D
Açık söylemek gerekirse s8 i bir sure kullandıktan sonra diğer telefonları eline aldığında oyuncak gibi gelecek diğer teller.ekrani çok başka birşey sanki dışarıdaymış gibi görüntü

akifsekers8+

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
S8 ve xz premium arasında gidip geliyorum.Aklım Sony'de ama Sony'nin bile yeni tasarıma gideceğini hepimiz biliyoruz ve xz premium aldığım zaman eski tasarım hissi yaşayacağım doğal olarak.
Dün mağazada s8 inceledim ve çok hoşuma gitti.Bu zamana kadar Samsung'a hep önyargılı oldum ama s8'i gördükten sonra bütün on yargılarım kırıldı.
Telefondan memnun musunuz kullananlar?
S8 plus kullandım telefon on numara her yönüyle. Yani alınabilecek bir telefon. Ekranı koru telefonu düşürme başka sıkıntı çıkarmaz performans yönünden seni yarı Yolda bırakmaz.