S8 alınır mi

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Max 3000 bütçemiz var
En önemlisi sar değeri benim için S8 in gayet uygun
Beni en az 4 yıl götürür mü yoksa başka telefonlara mi yonelmeliyim(ithalat dusunmuyorum)
Yorumlarınızı bekliyorum

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Ben sizin yerinizde olsam ithalatçı olsa bile honor 10 alırdım.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Honor 10
honor 10'un huawei türkiye garantisi var.
burada yazıyor.

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Alınır ama o fiyat aralığında daha iyi cihazlar var. S8 in işlemcisi Snapdragon 820 performansında ama S8 fiyatına 835 li cihazlar var bu bile bir sebeptir.

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
S8 de snapdragon 835 var zaten Türkiyede 835 dengi samsungun geliştirdiği exynos 8895 kullanılıyo madem çamur atacaksınız dersinize iyi çalışın ??

Yanlışın var S8 835 ile aynı diğer ciphset seçeneği sd835 zaten
Lütfen laflarınıza üslubunuza dikkat edin. Niye çamur atayım benim kendi kullandığım telefon zaten ama performansı bu dediysem suç mu olmuş? Ben bizzat denedim. 835 li versiyonu daha performanslı, exynos un oyun performansı bariz olarak 835 e göre daha kötü ama exynos daha serin çalışıyor.

Oyunlarda 820 performansında, oyunları zaten sıkıntısız oynatıyor evet ama bazen anlık donmalar oluyor aynı şeyi iPad de yaşatıyor o yüzden benim tecrübelerime göre oyun performansı exynos işlemcide 820 ye denk geliyor.

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Lütfen laflarınıza üslubunuza dikkat edin. Niye çamur atayım benim kendi kullandığım telefon zaten ama performansı bu dediysem suç mu olmuş? Ben bizzat denedim. 835 li versiyonu daha performanslı, exynos un oyun performansı bariz olarak 835 e göre daha kötü ama exynos daha serin çalışıyor.

Oyunlarda 820 performansında, oyunları zaten sıkıntısız oynatıyor evet ama bazen anlık donmalar oluyor aynı şeyi iPad de yaşatıyor o yüzden benim tecrübelerime göre oyun performansı exynos işlemcide 820 ye denk geliyor.
s8 den note fe ye gectim note fe asil 820 denginde islemci olarak s8: 835 ve arasindaki fark bariz belli oluyor

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
s8 den note fe ye gectim note fe asil 820 denginde islemci olarak s8: 835 ve arasindaki fark bariz belli oluyor
Haklısınız ama bakın şöyle düşünün. Telefona yüklenen uygulamalar çekilen fotoğraflar dolmaya yaklaşan hafıza. Evet her ne kadar telefon arayüzde belirgin takılma kasma donma yapmasa dahi Bunlar telefonu Yoruyor. Hele ki telefonunuzun hafızası doluysa yaz ayındaysanız oyun oynadığınız zaman telefon ısınıyor ısındıkça işlemci hızını bir miktar düşürmeye başlıyor ve performans kayıpları oluyor.

Ben telefonumdan memnumum ama bana göre oyun performansı 835 işlemci düzeyinde değil.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
S8 yerine Note FE daha mantıklı bence.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Yahu Honor 10'un sar değeri öl-dür-mez. Diğer Huawei telefonlar nasılsa o da öyledir. Sakat kalmazsın yani. Hepsi test ediliyor. Sağlıksız olsa piyasaya çıkamaz, hele ki hepsiburada gibi bir şirkette.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Fiyat, 16:9 ekran formatı, parmak izinin yeri, S-Pen. Siz telefonu işlemciden ibaret sanmaya devam edin. :D
Parmak izinin yeri veya 16:9 ekran isteği öznel bir şey mesela atıyorum ben parmak izini arkada severim. Tek nesnel artısı s pen.

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Haklısınız ama bakın şöyle düşünün. Telefona yüklenen uygulamalar çekilen fotoğraflar dolmaya yaklaşan hafıza. Evet her ne kadar telefon arayüzde belirgin takılma kasma donma yapmasa dahi Bunlar telefonu Yoruyor. Hele ki telefonunuzun hafızası doluysa yaz ayındaysanız oyun oynadığınız zaman telefon ısınıyor ısındıkça işlemci hızını bir miktar düşürmeye başlıyor ve performans kayıpları oluyor.

Ben telefonumdan memnumum ama bana göre oyun performansı 835 işlemci düzeyinde değil.
bende note fe den memnjn degilim perf.de