S7 edge mi , mate 9 mu,ip 6s plus mu

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar mediamarkta gittim telefonları inceledim Huawei in ara yüzü hoşuma gitti s7 edge inde aryuzunu begenmedim Ama s7 edge tasarım kamera ekran olarak daha begendim,kısacası s7 edgei daha begendim. İnternette hız testlerinde mate 9 un fark attığını gördüm bu durum günlük hayatta çok farkedermi.Birde samsung kasma şişme yaparmi bataryası sisermi 2-3 yıl sonra
10 saniye mi fark ? marsmaloowda ram sıkıntısı vardı nougatta çözüldü
--- Gönderi Güncellendi ---
Iphone 6S Plus tek geçerim.
Niye tek geçiyorsunuz ? Bu liste de en kötü kameraya sahip olduğu ve işkence gibi 2.5- 3 saate şarj olduğu için mi ?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
10 saniye mi fark ? marsmaloowda ram sıkıntısı vardı nougatta çözüldü

Niye tek geçiyorsunuz ? Bu liste de en kötü kameraya sahip olduğu ve işkence gibi 2.5- 3 saate şarj olduğu için mi ?
Mate 9 dersin S7 Edge dersinde iPhone 6S nedir :) Güldürme . Hak veriyorum Murat Burç 'a

Şu iPhone zihniyetini bi yokedemedik gitti :(

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Fiyatı biraz daha arttırabilirsen iPhone 7 alabilirsin fakat bu 3 cihaz arasından öneri istersen iP 6s

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Bikere Iphone 6'yı kesin eleyin. Iphone 7 deseydiniz olabilir di ki o bütçeye S8 alın derdim :) Benim önerim Mate 9'dan yana.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Açık ve net söylüyorum mate 9 o düşük ışık fhd60 hatta toptan düşük ışık performansı ile S7 edgenin RAKİBİ OLAMAZ.

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O kamera benim için o kadar sorun değil.O kamera farkı sayamassan ne alırdin ya da ne onerirdin.Birt türlü karar veremedim cildiricam artık şu iki model arası kalmaktan bir gün s7 edge yöneliyorum bir gün mate 9 A

Avenger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11

S7 edge yi tercih edenler buna ne diyecekler ?

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Testler filan bir yere kadar bilgi önyargı verir insana.Ama ben ikisine kullandım.Gece kamerası hariç tüm yönden mate 9.Gece kamerasida çok kötü değil ama s7 biraz daha iyi yani.Daha tatminkar.Ama kalan özellik ve kullanım için mate 9 bir adım önde.S7 edgede güzel ama s8 le birlikte 2. Nesile geriledi.

M

Murat Burç

SDN Okuru

S7 edge yi tercih edenler buna ne diyecekler ?
Bunları
S7 Edge şuan nougat da mümkünse nougat testlerini at
Altta atacağım iki videodalarda fark edersin ki aynı koşullarda aynı testler yapılıyor

Başka diyeceğin var mı ?
Testler filan bir yere kadar bilgi önyargı verir insana.Ama ben ikisine kullandım.Gece kamerası hariç tüm yönden mate 9.Gece kamerasida çok kötü değil ama s7 biraz daha iyi yani.Daha tatminkar.Ama kalan özellik ve kullanım için mate 9 bir adım önde.S7 edgede güzel ama s8 le birlikte 2. Nesile geriledi.
Çık bir mate 9 bir S7 bul gece ışığın az olduğu yerde bu FHD60 aç Allah aşkına fark ne kadar var gör sonra gel bir daha yorum yap

Batarya batarya diye öttüğünuz mate 9u aktif kullanımda S7 Edge tokatliyor

Avenger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bunları
S7 Edge şuan nougat da mümkünse nougat testlerini at
Altta atacağım iki videodalarda fark edersin ki aynı koşullarda aynı testler yapılıyor

Başka diyeceğin var mı ?

Çık bir mate 9 bir S7 bul gece ışığın az olduğu yerde bu FHD60 aç Allah aşkına fark var mı gör sonra gel bir daha yorum yap

Batarya batarya diye öttüğünuz mate 9u aktif kullanımda S7 Edge tokatliyor

Bir telefon iyiyse iyidir dersin. Samsungun telefonları iyi mi allah var gayet iyi ama servisini ve yazılımını geliştirmedikçe samsungtan bi cacık olmaz. Huawei ye gelince adamlar mate 9 ve p10 la birlikte satışlarını iyice yükseltti. Kendilerini geliştirmeye devam ediyorlar. Ama eksikleri hala var mesela dediğin gibi kamerada s7 yle gece çekimi konusunda yarışamaz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bir telefon iyiyse iyidir dersin. Samsungun telefonları iyi mi allah var gayet iyi ama servisini ve yazılımını geliştirmedikçe samsungtan bi cacık olmaz. Huawei ye gelince adamlar mate 9 ve p10 la birlikte satışlarını iyice yükseltti. Kendilerini geliştirmeye devam ediyorlar. Ama eksikleri hala var mesela dediğin gibi kamerada s7 yle gece çekimi konusunda yarışamaz.
3 tane s8 de sorun çıktı sanırım hepsi değişim onaylandı s8 kulübüne gir ha Samsung servisi şuan iyi mı tartışılır bence de hala sorunları var bu bir
İkincisi Samsung'un yazılımı gayet iyi ben 8 aydır kullanıyorum 8 aydır sıkıntım yok elindeki note 5 e bakarak mate 9un stabilitesini öne sürme aynı donanımdaki S7 ve mate 9un stabilitese bakarak yorum yap

Avenger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
3 tane s8 de sorun çıktı sanırım hepsi değişim onaylandı s8 kulübüne gir ha Samsung servisi şuan iyi mı tartışılır bence de hala sorunları var bu bir
İkincisi Samsung'un yazılımı gayet iyi ben 8 aydır kullanıyorum 8 aydır sıkıntım yok elindeki note 5 e bakarak mate 9un stabilitesini öne sürme aynı donanımdaki S7 ve mate 9un stabilitese bakarak yorum yap

Ben note 5 e bakarak stabilitesini karşılarştırmadım farkındaysan s7 ve s7 edge ile karşılaştırdım. Hem bendeki note 5 i bir yıldan fazladır kullanıyorum. Hala akıcı bir şekilde çalışıyor. Ya demek istediğimi anlamadın ya da samsung fanboyluğu yapıyorsun. Az önce ''yazılımını geliştirmesi lazım'' dediğim kısım tekleme olaylarından dolayıydı. Bir mesaj yazmaya çalıştığında klavye takılıyorsa bu yazılımdandır. Uygulamalar arasında geçiş yaptığında tekliyorsa bu da yazılımdandır. Anlatmak istediğim kısım buydu.

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar iki telefonunda birbirlerine göre artılarını ve eksilerini yazarsanız ona göre daha doğru bir karar veririm.Çünkü artık telefonu bu hafta almak istiyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar iki telefonunda birbirlerine göre artılarını ve eksilerini yazarsanız ona göre daha doğru bir karar veririm
Mate 9un bokeh ve optik zoomu
S7 edgenin düşük ışık performansı gece gündüz netleme ois performansı
S7 Edge suya dayanıklı
S7 Edge daha iyi ekrana sahip
S7 edgenin bataryası aktif kullanımda daha iyi yukaridaki videolara göz atabilirsiniz batarya hakkında

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Ya gerçekten birşey demiyorum.Hicmi sdn cevapliyor izlemjyorsunuz.Huawei gavur malı samsung babanizin sanki.Kardesim git incele ikisinide hangisi hoşuna gidiyorsa onu al.Herkes kullandığı telefonu över ve genellikle s7 edge satıldığı için o telefonu övüyorlar.Git bak hangisi hoşuna gidiyorsa onu al.Telefonun teknik ozellimlerine girmiyorum.Ama telefonun servise gitmesi gereken durum olursa Huawei alırsan evinden gelip servisle alıp birebir degisim yapıyorlar..samsung alırsan edge ekranlı bir cihazında göz önünde bulundurursak Allah yardımcın olsun derim o servis o müşteri karşıtı duruşu düşman başına..

Avenger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Eğer serviste kendini yıpratmak istemiyorsan mate 9 al. Çünkü 2 telefon da seni tatmin eder performans olarak birbirlerinden geri kalır yanları yok. Mate 9 un ekranı daha büyük. Gece çekimlerinde samsung avantajlı. Hangisini beğendiysen onu al.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Mate 9un bokeh ve optik zoomu
S7 edgenin düşük ışık performansı gece gündüz netleme ois performansı
S7 Edge suya dayanıklı
S7 Edge daha iyi ekrana sahip
S7 edgenin bataryası aktif kullanımda daha iyi yukaridaki videolara göz atabilirsiniz batarya hakkında

hocam o bokeh olayını s7 edge de yapmak mümkünmü her hangi bir uygulama felan çünkü hoş bir şeyde :D

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Bazı S7 modları gerçekten çok gereksiz. Sanal çekim'i deneyim dedim bildiğiniz video.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Seçmeli odak kamera modlarında var
Ayrıca yukarda indir var o modlar bölümünde başka modlarıda indirebilirsin.

Anladım hocam kamera modlarını çok anlamadımda yapmak isterim bu arada seçmeli odak modunu yapmıştım ya ben yapamadım yada hani ne bileyim çalışmadı ki büyük ihtimalle ben yapamamışımdır çay bardağı koydum ona odakladım fakat olmadı :D bu arada hocam örneğin ip 7 plus un 2. kamerasıda bokeh yapıyor S7 edge de de bu mod var ne farkları var yani tabi birinin kamerası direk bokeh için diye biliyorum ama s7 edge den ne gibi bir farkı olabilir o modun kusura bakma biraz yoruyorum ama merak ettim :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Anladım hocam kamera modlarını çok anlamadımda yapmak isterim bu arada seçmeli odak modunu yapmıştım ya ben yapamadım yada hani ne bileyim çalışmadı ki büyük ihtimalle ben yapamamışımdır çay bardağı koydum ona odakladım fakat olmadı :D bu arada hocam örneğin ip 7 plus un 2. kamerasıda bokeh yapıyor S7 edge de de bu mod var ne farkları var yani tabi birinin kamerası direk bokeh için diye biliyorum ama s7 edge den ne gibi bir farkı olabilir o modun kusura bakma biraz yoruyorum ama merak ettim :D
Kamera yerleşeminden dolayı arkayı görüyor hesaplayıp birşeyler yapıyor gibi birşey