S7 edge hangi renk tavsiye edersiniz (Anket)

S7 edge hangi renk?

• silver

Kullanılan: 4 13.3%
  • Gold

Kullanılan: 4 13.3%
  • Siyah

Kullanılan: 22 73.3%

• Kullanılan toplam oy
    30

Mahmutpaşa

Asistan
Reaksiyon puanı
101
htc 10 tavsiye ederim ben android ise

batarya ömründe liderdi

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Ya işte bak kendin söylüyorsun bu kadar para verilir mi bir telefona aynı düşünce bende de var böyle düşündüğüm için de vermem bu kadar basit eğer telefonun bu kadar para etmediğini düşünüyorsan bu kadar para verme o zaman.Mesela benim üst limitim 1800 bu fiyatı geçti mi almam ya düşmesini beklerim yada temiz 2.el bulurum.Ayrıca verdiğim 6s plus örneğine tekrar bak hiçbir telefon sana herşeyin en iyisini sağlamaz.Ben en iyisini aldım diye bişey yoktur.
benim beklentilerimi karşılayabilecek daha uygun telefon varsa söyle
önce lg 5 ile note 5 arasında kararsız kaldım.lg5 tasarımı kötü.ekran çözünürlüğü hiç iyi değil.aradığım özelliklerde yok.tek avantajı amiral gemisi.note 5 sadece kalemi iyi ,ondan da vazgeçip s7 ye geçtim.son çıkan telefonu almak daha mantıklı geldi.s7 ekran küçük olduğundan son olarak edge de kaldım.bunu alacak olmamdan da yüzde yüz memnun değilim

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
benim beklentilerimi karşılayabilecek daha uygun telefon varsa söyle
önce lg 5 ile note 5 arasında kararsız kaldım.lg5 tasarımı kötü.ekran çözünürlüğü hiç iyi değil.aradığım özelliklerde yok.tek avantajı amiral gemisi.note 5 sadece kalemi iyi ,ondan da vazgeçip s7 ye geçtim.son çıkan telefonu almak daha mantıklı geldi.s7 ekran küçük olduğundan son olarak edge de kaldım.bunu alacak olmamdan da yüzde yüz memnun değilim
Öncelikle şunu sor kendine telefonda olmazsa olmazım nedir benim?
Ben mesela suya dayanıklı telefon olmazsa almam diyorum şimdi baktığın zaman zaten çok az telefon kalıyor.
E ben apple da sevmiyorum iostan dolayı geriye kaldı s7 xperia xz s7 edge xperia z5 ve z5 compact.
Z5 compact küçük gelir diye elenir zaten s7 edgenin tutuşu kötü onu da ele xperia z5 güncelliğini yitiren bir cihaz fiyatına değmiyor kaldı xperia xz ve s7 baktığın zaman sony çok pahalı ve düşmez de o zaman bana en uygun cihaz demekki s7miş.
Bu şekilde sende olmazsa olmazlarını yazarsan seçimin daha kolay olur yani note 5 mi s7 mi gibi bir soru olamaz kalem senin olmazsa olmazınsa note 5 alırsın değilse s7 tasarım önemliyse g5 almazsın mesela vs vs.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Öncelikle şunu sor kendine telefonda olmazsa olmazım nedir benim?
Ben mesela suya dayanıklı telefon olmazsa almam diyorum şimdi baktığın zaman zaten çok az telefon kalıyor.
E ben apple da sevmiyorum iostan dolayı geriye kaldı s7 xperia xz s7 edge xperia z5 ve z5 compact.
Z5 compact küçük gelir diye elenir zaten s7 edgenin tutuşu kötü onu da ele xperia z5 güncelliğini yitiren bir cihaz fiyatına değmiyor kaldı xperia xz ve s7 baktığın zaman sony çok pahalı ve düşmez de o zaman bana en uygun cihaz demekki s7miş.
Bu şekilde sende olmazsa olmazlarını yazarsan seçimin daha kolay olur yani note 5 mi s7 mi gibi bir soru olamaz kalem senin olmazsa olmazınsa note 5 alırsın değilse s7 tasarım önemliyse g5 almazsın mesela vs vs.
olmazsa olmazlarım .önem sırasına göre sıralıyorum
1.Sar değeri en düşük olmalı
2.mümkün olduğu kadar uzun süre stabil olmalı.özellıkle hız konusunda ve bataryasının uzun ömürlü ,dayanıklı olmalı.darbelere karşı sağlam olmalı.yani hemen çizilmemeli.mesela benim telefonum hemen yanları soyulmaya başlamıştı.
3.geniş ekran olmalı
4.istenmeyen numaraları mesajları, engelleme özelliği olmalı.android markette çoğu program işe yaramıyor.programlar hep reklam dolu
5- opoeratör üzerinden görüntülü arama özelliği olmalı
6-ses kalitesi çok iyi olmalı.özellıkle müzik dınlerken ve de zil sesleri

tatlı suya karşı dayanıklı olmasının benim açımdan faydası yok.bütün sulara karşı dayanıklı olsaydı ozman avantajı olabilirdi.tatlı su derken içtiğimiz çeşme suyu normal klorlu su.buna karşı sanırım dayanıklı değildir. yağmur , kar suyuna karşı dayanıklı değilse bir avantajı yok bence.toza karşı dayanıklı olmasınında bence bir avantajı yok.sonuçta telefon çantada yada cepte duruyor.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
olmazsa olmazlarım .önem sırasına göre sıralıyorum
1.Sar değeri en düşük olmalı
2.mümkün olduğu kadar uzun süre stabil olmalı.özellıkle hız konusunda ve bataryasının uzun ömürlü ,dayanıklı olmalı.darbelere karşı sağlam olmalı.yani hemen çizilmemeli.mesela benim telefonum hemen yanları soyulmaya başlamıştı.
3.geniş ekran olmalı
4.istenmeyen numaraları mesajları, engelleme özelliği olmalı.android markette çoğu program işe yaramıyor.programlar hep reklam dolu
5- opoeratör üzerinden görüntülü arama özelliği olmalı
6-ses kalitesi çok iyi olmalı.özellıkle müzik dınlerken ve de zil sesleri

tatlı suya karşı dayanıklı olmasının benim açımdan faydası yok.bütün sulara karşı dayanıklı olsaydı ozman avantajı olabilirdi.tatlı su derken içtiğimiz çeşme suyu normal klorlu su.buna karşı sanırım dayanıklı değildir. yağmur , kar suyuna karşı dayanıklı değilse bir avantajı yok bence.toza karşı dayanıklı olmasınında bence bir avantajı yok.sonuçta telefon çantada yada cepte duruyor.
5. Madde hariç sana en uygun cihaz 6s plus yada 7 plus gibi duruyor bence.
5. Madde eğer çok önemliyse zaten sadece samsung alabilirsin seçimin daha kolay olur.

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Gear VR gözlüğünü sadece Samsung Garantili S7 alırsan veriyorlar. Nereden aldığın önemli değil, N11 ya da Hepsiburada gibi yerlerden Samsung Garantili olma şartıyla Gear VR kazanabilirsiniz.

Ben Hepsiburada üzerinden aldım. Aldıktan hemen sonra e-arşiv faturam PDF formatıyla mail adresime geldi. Ben de VR kazan formunu doldurup PDF dosyasını yükleyip gönderdim. 1 hafta içinde Gear VR elime ulaştı.

Son olarak ben Titanyum S7 Edge kullanıyorum. Siyah parmak izi ve çizilmeleri çok rahat gösteriyor diye tercih etmedim. Gold zaten oldum olası sevmedim.

Spigen'in şeffaf kılıfını kullanıyorum, ekrana jelatin taktırmadım. 1 aydır jelatinsiz kullanıyorum ve en ufak kılcal çizik bile yok. (Bugün ışığa karşı tuttum)
Kendi çekmiş olduğum bi video :)

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Gear VR gözlüğünü sadece Samsung Garantili S7 alırsan veriyorlar. Nereden aldığın önemli değil, N11 ya da Hepsiburada gibi yerlerden Samsung Garantili olma şartıyla Gear VR kazanabilirsiniz.

Ben Hepsiburada üzerinden aldım. Aldıktan hemen sonra e-arşiv faturam PDF formatıyla mail adresime geldi. Ben de VR kazan formunu doldurup PDF dosyasını yükleyip gönderdim. 1 hafta içinde Gear VR elime ulaştı.

Son olarak ben Titanyum S7 Edge kullanıyorum. Siyah parmak izi ve çizilmeleri çok rahat gösteriyor diye tercih etmedim. Gold zaten oldum olası sevmedim.

Spigen'in şeffaf kılıfını kullanıyorum, ekrana jelatin taktırmadım. 1 aydır jelatinsiz kullanıyorum ve en ufak kılcal çizik bile yok. (Bugün ışığa karşı tuttum)
Kendi çekmiş olduğum bi video :)
s7 ,s7 edge,note 5 alanlara gear vr veriliyor diye biliyorum.yanlış mı?
mail adresıne hepsiburada sitesi mi e-fatura gönderdi
vr kazan forumunu nereden doldurdunuz?
ben bugün silver ile gold renklerine tekrar baktım.ikisinin de arka kısmında parmak izleri duruyordu :D siyah olmadığı için bakamadım

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
burada kampanya şartları yazıyor.satın aldığımız firma göndermiyor.sizde bana yanlış bilgi veriyorsunuz.telefonu aldıktan sonra :
4730 numarasına "VR AD SOYAD" yazılarak gönderilen SMS'e karşılık gelen bağlantıdaki formu eksiksiz doldurarak ve ürün faturasının renkli fotoğrafı yüklenerek yapılmalıdır
Galaxy S7 | Note5 | Gear VR

yani samsung genel merkezden gönderıyorlar

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
s7 ,s7 edge,note 5 alanlara gear vr veriliyor diye biliyorum.yanlış mı?
mail adresıne hepsiburada sitesi mi e-fatura gönderdi
vr kazan forumunu nereden doldurdunuz?
ben bugün silver ile gold renklerine tekrar baktım.ikisinin de arka kısmında parmak izleri duruyordu :D siyah olmadığı için bakamadım
Evet sadece S7, S7 Edge ve Note 5 alanlar yararlanıyor.
Evet ürünü satın aldıktan sonra hepsiburada e-arşiv faturası gönderiyor. Ekleme yapayım benim ürünü aldığımda satıcı hepsiburada idi.
''Kampanyaya başvuru, 4730 numarasına "VR AD SOYAD" yazılarak gönderilen SMS'e karşılık gelen bağlantıdaki formu eksiksiz doldurarak ve ürün faturasının renkli fotoğrafı yüklenerek yapılmalıdır.''
Gelen SMS'teki linki tarayıcıya yazın formu doldurun.

Siz yanlış anlamışsınız, VR'ı Samsung Genel Merkezi gönderiyor zaten. Telefonu illa Samsung mağazasından almak zorunda değilsiniz demek istedim.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Evet sadece S7, S7 Edge ve Note 5 alanlar yararlanıyor.
Evet ürünü satın aldıktan sonra hepsiburada e-arşiv faturası gönderiyor. Ekleme yapayım benim ürünü aldığımda satıcı hepsiburada idi.
''Kampanyaya başvuru, 4730 numarasına "VR AD SOYAD" yazılarak gönderilen SMS'e karşılık gelen bağlantıdaki formu eksiksiz doldurarak ve ürün faturasının renkli fotoğrafı yüklenerek yapılmalıdır.''
Gelen SMS'teki linki tarayıcıya yazın formu doldurun.

Siz yanlış anlamışsınız, VR'ı Samsung Genel Merkezi gönderiyor zaten. Telefonu illa Samsung mağazasından almak zorunda değilsiniz demek istedim.

Alacağın zaman sor hediye işi ne olacak diye. Onlar verir zaten. Teknosa vs. Verir, fakat internetten alamazsın.

internetten bazı telefonu satın alanların yorumlarında gördüm. yanında sanal gözlük falan gönderdiler yazıyordu.birisi de n11 de firmaya sormuş bu gözlüğü verıyormusunuz diye.bu yüzden benımde kafam karıştı

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
ankette 13 kişi siyah 3 kişi silver demiş.ben bugün n11 den silver sipariş verdim :)
gold renk ucuz olmasına rapmen silver renk almaya karar verdim.2 aylık bir araştırmadan ve kararsızlık sonunda nihayet yenı telefonuma kavuşuyorum.darısı benim gibi telefon alacak kararsızların başına :D
kargoya bugün verirlerse pazartesi yada salı elıme ulaşır ama bugün kargoya vermezlerse iptal edeceğim

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
ankette 13 kişi siyah 3 kişi silver demiş.ben bugün n11 den silver sipariş verdim :)
gold renk ucuz olmasına rapmen silver renk almaya karar verdim.2 aylık bir araştırmadan ve kararsızlık sonunda nihayet yenı telefonuma kavuşuyorum.darısı benim gibi telefon alacak kararsızların başına :D
kargoya bugün verirlerse pazartesi yada salı elıme ulaşır ama bugün kargoya vermezlerse iptal edeceğim
Hayırlı olsun. Silver güzeldir[emoji6]

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Artık hayırlı olsuna geliriz size :p

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Hayırlı olsun. Silver güzeldir[emoji6]

Artık hayırlı olsuna geliriz size :p

sağolun arkadaşlar ama mağaza canımı sıktı.sistemlerinde silver renk gözüktüğü halde beni telefonla arayıp ellerinde sadece gold renk olduğunu söylediler.bende istemiyorum illa silver olacak dedim.yarın tekrar bakacaklarmış.sanırım herkese bu şekilde yaparak gold renklerini satmaya çalışıyorlar.sanırım bu yüzden diğerlerinden ucuz.yarın tekrar bakacaklarını söylediler.napayım sizce iptal eddip başka yerden mi sipariş vereyim.ne kadar şansızım ya

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
htc 10 ne alaka ? hem o çok para :)
Ne alaka mı olur mu öyle şey aaa bak hiç olmadı bu.
Htc den bahsediyoruz.
O ki androidin yıkılmaz kalesi odur ki androidin gelecek vaadi odur ki tasarımıyla insanı en az 15 sn kitleyen kendine hayran bırakan odur ki arayüzü yağ jilet gibi çalışan odur ki google play müziği ile odyofilleri zevkten delirten odur ki ilk 3 ayda güncellemeleri veren odur ki aman Allahım heryerinden kalite akıyor yazarken ben bile zevke geldim htc 10 zamanın çok ötesinde bir cihaz 2020 yılına kadar bu telefonu geçecek bir cihaz tanımıyorum fiyatı 5000 lira yapmadığı ve bunca yıl kullanacağımız bu cihazı bize bu kadar ucuza sunan htcye teşekkürlerimi sunuyorum.
Eee ne demiş şair aşk 3 harflidir HTC.
Bize de burda noktayı koymak düşer.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Ne alaka mı olur mu öyle şey aaa bak hiç olmadı bu.
Htc den bahsediyoruz.
O ki androidin yıkılmaz kalesi odur ki androidin gelecek vaadi odur ki tasarımıyla insanı en az 15 sn kitleyen kendine hayran bırakan odur ki arayüzü yağ jilet gibi çalışan odur ki google play müziği ile odyofilleri zevkten delirten odur ki ilk 3 ayda güncellemeleri veren odur ki aman Allahım heryerinden kalite akıyor yazarken ben bile zevke geldim htc 10 zamanın çok ötesinde bir cihaz 2020 yılına kadar bu telefonu geçecek bir cihaz tanımıyorum fiyatı 5000 lira yapmadığı ve bunca yıl kullanacağımız bu cihazı bize bu kadar ucuza sunan htcye teşekkürlerimi sunuyorum.
Eee ne demiş şair aşk 3 harflidir HTC.
Bize de burda noktayı koymak düşer.
Şaka mı bu?:D

exclusive80

Asistan
Reaksiyon puanı
35
arkadaşlar pembe altın rengi isteyen yok mu? hepsiburada.com da satılıyor :D