S6 Edge Plus mı yoksa Lg G5 mi ?

mertkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhabalar arkadaşlar iki telefon cok aklıma takıldı lütfen hangisi oldugunu (Nedenleri) ile yazarsanız sevinirim.Tasarım önemli ama ileriye yönelik olarak hangisini tercih edebilirim,sonuçta aldıktan sonra rahat 2-3 sene bu telefonu kullanıcam,simdiden teşekkürler :)

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Öncelikle tasarım konusunda s6 edge+ daha iyi fakat performans açısından lg g5 daha önde. Ama iki telefonuda kullanırken arada çok büyük bir performans farkı görmezsiniz. 2 telefonuda 2-3 yıl boyunca kullanabilirsiniz rahat götürür sizi. Ayrıca eğer lg g5 alma taraftarı iseniz ve tasarım önemli diyorsanız o fiyata s7 edge+ da alabilirsiniz.

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Lg g5 tabiki. Performansı süper. Etrafda g5 kötüleyen çok kişi olabilir dikkatli olun :)

mertkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Öncelikle tasarım konusunda s6 edge+ daha iyi fakat performans açısından lg g5 daha önde. Ama iki telefonuda kullanırken arada çok büyük bir performans farkı görmezsiniz. 2 telefonuda 2-3 yıl boyunca kullanabilirsiniz rahat götürür sizi. Ayrıca eğer lg g5 alma taraftarı iseniz ve tasarım önemli diyorsanız o fiyata s7 edge+ da alabilirsiniz.
lg g5 ucuz fiyata buldum o yüzden iki telefonunda ortalama fiyat olarak 2100 tl buldum

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhabalar arkadaşlar iki telefon cok aklıma takıldı lütfen hangisi oldugunu (Nedenleri) ile yazarsanız sevinirim.Tasarım önemli ama ileriye yönelik olarak hangisini tercih edebilirim,sonuçta aldıktan sonra rahat 2-3 sene bu telefonu kullanıcam,simdiden teşekkürler :)
g5 donanım,kamera olarak daha iyi fakat kasası ,tasarımı ve malzeme olarakda s6 edge plus iyi karar senin ben olsam s6 edge plus alırdım...

M

Murat Burç

SDN Okuru
S6 edge plus işlemci kısmı hariç heryerde üstün ama yeni toucwiz ile daha akıcı olacak deniliyor.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Dandik g5 e para vermem. S6 edge Plus al yada ithal s7 de bulabilirsin

smnckgzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
dayanıklılık diyorsan LG G5, performans diyorsan S6 Edge. tasarım olarak S6 edge daha iyi. Kamera tartışılır ancak aradaki fiyat farkını unutmamak gerekir. Sonuç olarak ikisi de iyi telefon bütçe ve tercih meselesi.

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Daha yeni, daha performanslı olmasından dolayı G5 öneririm. Kipa'da 1899 TL'ye bulabilirsin.

mertkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bugün LG g5 gördüm ve pek beğenmedim s6 edge plus aldım gayet rahat çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.