S3 Şarj Sorunu

BRuTaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar S3 telefonum varda bu telefon vodafoneden taahüt ile alınmış brigstar garantili ben bunu telefonu vodafoneden aldıktan 2 saat sonra birinden satın aldım. telefonun bataryasında made in china yazıyordu ben batarya değişmiştir diye şüphelendim aldığı yere götürdüm bunun üstünde made in china yazıyor diğer telefonların batayasına bakabilir miyiz dedim adam denem yerindeki s3 actı baktı bunda made in core yazıyordu al istersen bunu dedi telefonun alındı yer vodafone bayi yani bende o bataryayı aldım sonra şarj aletinde barkot vardı yine şüphelendim gittim telefonun alındığı yere bu sefer adama taahütle satılan yani brighstar garantili telefon kutusunu ablajı açılmamış sıfır kutulu telefonu açtırdım baktım onunda şarj aletinde barkod bataryadada made in china yazıyordu burayada kadar hikaye idi şimdi ki anlatacağım konuyu anlayın diye diyeceğim şu ki bu telefon kutusundan cıkan orjinal şarj aleti ile cok geç şarj oluyor fakat birde abimin s3 telefonu var onun sarj aleti ile daha kısada sarj oluyor sizce sorun bataryada mı yoksa sarj aletinde mi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayarlar-Pilde Android sistemi %40 gözüküyor bu biraz fazla değil mi

10 dk bi kutudan cıkan şart aleti ile ettim fakat batarya değişik %3 şarj etti
10Dk diğer (abimin sarj aleti ile ) şarj ettim %7 şarj etti

sizce sorun nedir yarın gideceğim telefonun alındığı yere adama verdiğim made in china yazan bataryayı alacağım hala aynı sorun devam ederse sorun sarj aletinden gibi gözüküyor olacak.

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Arkadaşlar S3 telefonum varda bu telefon vodafoneden taahüt ile alınmış brigstar garantili ben bunu telefonu vodafoneden aldıktan 2 saat sonra birinden satın aldım. telefonun bataryasında made in china yazıyordu ben batarya değişmiştir diye şüphelendim aldığı yere götürdüm bunun üstünde made in china yazıyor diğer telefonların batayasına bakabilir miyiz dedim adam denem yerindeki s3 actı baktı bunda made in core yazıyordu al istersen bunu dedi telefonun alındı yer vodafone bayi yani bende o bataryayı aldım sonra şarj aletinde barkot vardı yine şüphelendim gittim telefonun alındığı yere bu sefer adama taahütle satılan yani brighstar garantili telefon kutusunu ablajı açılmamış sıfır kutulu telefonu açtırdım baktım onunda şarj aletinde barkod bataryadada made in china yazıyordu burayada kadar hikaye idi şimdi ki anlatacağım konuyu anlayın diye diyeceğim şu ki bu telefon kutusundan cıkan orjinal şarj aleti ile cok geç şarj oluyor fakat birde abimin s3 telefonu var onun sarj aleti ile daha kısada sarj oluyor sizce sorun bataryada mı yoksa sarj aletinde mi

Ayarlar-Pilde Android sistemi %40 gözüküyor bu biraz fazla değil mi

10 dk bi kutudan cıkan şart aleti ile ettim fakat batarya değişik %3 şarj etti
10Dk diğer (abimin sarj aleti ile ) şarj ettim %7 şarj etti

sizce sorun nedir yarın gideceğim telefonun alındığı yere adama verdiğim made in china yazan bataryayı alacağım hala aynı sorun devam ederse sorun sarj aletinden gibi gözüküyor olacak.

Bi de abinle bataryaları değiştir ve şarj et belki oradan sorunun nereden kaynaklandığına ulaşabilirsiniz

hardrock

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şarj aletinin üzerinde voltaj değerleri yazar ben s3 ümü kardeşimin s2 şarj cihazıyla şarj ettiğimde bahsettiğin durum oluşuyor çok geç yavaş şarj oluyor sıkıntı pilde değil şarj aletinde

BRuTaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sarj aletlerini karşılaştırdığımda üzerinde yazanların hepsi aynı voltaj akım değerleri şarj aletinin üstünde kücük bir yapıştırma barkod vardı 2 saatlik telefon almıştım değişmiş diye şüphelenmiştim gittim işte telefonun alındığı yere adam gözümün önünde poşeti açılmamış s3 kutusunu actı baktım ona o sıfır kutudan cıkandada barkod vardı bataryasıda made in china yazıyordu yarın gidip bataryayı alacağım verdiğim hala aynı sorun olursa garanti yolu gözüktü gibi

BRuTaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yarın o Kutusundan cıkan orjinal bataryayı alacağım sorun bataryadan çünkü benim sarj aleti 2013 yılında yapılmış batarya 2012 verdiğim batarya 2013 dü ben ilk gün o batarya ile sarj etmiştim hızlı sarj ediyordu sorun bataryada eminim

umarım yarın gittiğimde adam beni hatırlarda sorun cıkarmaz.

BRuTaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim sarj aleti ile abimin telefonunu sarja taktım aynı sorun ondada var galiba sorun sarj aletinde nasıl düzeltebiliriz ki illaki garantiye mi vereceğiz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 kullanıyorum bende bütün gece yaklaşık 8-10 saat sarjda bırakıyorum %30 doluyo sarj cıhazını takın yazmadanda takmıyorumm

BRuTaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s3 kullanıyorum bende bütün gece yaklaşık 8-10 saat sarjda bırakıyorum %30 doluyo sarj cıhazını takın yazmadanda takmıyorumm

Hocam ben sorunun neden olduğunu anladım sarj aletinden kaynaklanıyor abimin sarj aletiyle gayet iyi sarj ediyor işte gittim bulunduğum ildeki samsung yetkili bayiden sarj cihazı istedim işte getircekler bedavaya