S10 e den iphone x e geçilir mi?

Rdmsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Merhaba arkadaşlar, 3 ay önce s10e almıştım androide alışamadım iosu arıyorum, hız ve ekran kalitesine diyecek lafım yok ama sensörler berbat(yakınlık,hareket sensörü), kamerayı da beğenmedim. Satsam ne kadar eder onu da bilmiyorum apple gibi değerini korumuyor galiba. X kullanan arkadaslar tavsiye eder mı? Aslinda xr ve 11 de güzel ama kasa oranını sevemedim biraz kaba geliyor.

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Aşırı saçma bir hareket olur.Uzun süre kullanabileceğin bir cihaz var elinde.Alışmak kolay.Bence zarar edip fazla da farkı olmayan bir cihaza extra fiyat ödemek saçma bir tercih olacaktır

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Şuan o telefondan hiçbir ios telefona geçilmez aşırı gereksiz ve saçma bi hareket olur

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Merhaba arkadaşlar, 3 ay önce s10e almıştım androide alışamadım iosu arıyorum, hız ve ekran kalitesine diyecek lafım yok ama sensörler berbat(yakınlık,hareket sensörü), kamerayı da beğenmedim. Satsam ne kadar eder onu da bilmiyorum apple gibi değerini korumuyor galiba. X kullanan arkadaslar tavsiye eder mı? Aslinda xr ve 11 de güzel ama kasa oranını sevemedim biraz kaba geliyor.
Geçilmez. S10e İPhone x den hertürlü çok daha iyi bir cihaz.

Ayponeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Bir dakka bile durma ios alıştıysan direk sat. Böyle istemsizce sıkıcı kullanım ve kağıt üzerinde ki hız kamera özelliklerini değil gerçek kaliteli bir telefon kullan sana hitab eden şekilde. Ankarada isen yardımcı olurum telefon alman konusunda elimde Xr mevcut.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Evet,apple kadar değerini koruyamıyor.

Kamerasında ne gibi sorun var?

Bence mantıksız olur. İphone düşünüyorsan 2020 serisini bekle derim

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,713
Eğer S11 iPhone'dan daha kötü olacaksa ise o zaman mantıklı olabilir.