S10+ Alınırmı

Celal çakır

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar öncelikle herkese Hayırlı Ramazanlar. s10+ alınırmı kamerasından,kamerasından,işlemcisinden birazda bataryasını bana anlatırmısınız alınırmı alınmazmı +,- yönleri diye yazarsanız sevinirim.

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Deli gibi mutlu olursun.Keyifle kullanıyorum ve tavsiye ediyorum

teknopower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar öncelikle herkese Hayırlı Ramazanlar. s10+ alınırmı kamerasından,kamerasından,işlemcisinden birazda bataryasını bana anlatırmısınız alınırmı alınmazmı +,- yönleri diye yazarsanız sevinirim.
Bende s10+ seçeneklerim arasında fakat iphone 11' e daha sıcak bakıyorum.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
1 gün rahat gidiyormu pil olarak ?
Ben S10 kullandığım halde günlük kullanımda bir günü rahat çıkartıyor. Ama işin içine PUBG, Fortnite gibi ağır oyunlar girerse hiçbir cihaz kolay kolay günü çıkaramaz. Çünkü meret oyunlara başladın mı bırakamıyorsun. Ben ortalama tek şarjla 6.30 saat ekran süresi alıyorum ama oyun olursa 5.30'a kadar düşüyor. S10+ daha da iyi sonuçlar verecektir.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
S10 plus artıları: 1-Ekran kalitesi mükemmel 2-Dolby destekli stereo hoparlöre sahip olması 3-Arka kameranın çok iyi fotoğraf çekebilmesi 4- Ön kameranın güzel selfieler çekebilmesi 5-Hem arka hem de ön kameranın 4k 60 FPS video çekebilmesi 6-Oneui arayüzünün akıcı çalışması S10 plus eksileri: 1- Batarya performansının vasat olması 2- ön kameranın düşük ışıkta beklentilerin altında kalması.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Gayet alınabilir bir cihaz. Çok şeyde kabiliyetlidir. Performansı müthiş diyemem ama pubg gibi oyunları en yüksekte rahat açar. Kamerası ise çeşitli ve iyi kalitede çeker. Videoda da çok iyi. 2020’ye göre bile en iyi video çeken cihazlardan birisi diyebilirim. Bataryada ise de iyi ama 4100mah varmış gibi hissettirmiyor. Yinede normal şeyler yaparsan 1 güne yakın çıkarabilirsin.

Efee Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
cihazı kesinlikle almalısın eğer bütçen çok fazla değilse zaten s20 plus a falan hiç girme tasarım olarak da müthiş ama pil ömrü beklenenin altında kötü değil ama onunla eş değer telefonlara göre kötü ama her şeye rağmen 1 günü çıkarır kullanması da çok zevkli bi telefon keşke s20 ailesi de çift ön kamera ile gelseydi

Kuzgun96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşım pubg oyuncusu telefonu aldı istediği performansı alamadı telefondan ve sonra satıp iphone 11 aldı çok ta memnun, satmasının sebebi pubg de yaşadığı frame düşüşüydü, bunu bilmekte fayda vardır diye düşündüm. 4 parmak jiroskop açık bir şekilde oynuyordu bu arada belki o da performansı etkiliyor olabilir.