S10 + alacağım birazdan son görüşleriniz ..

Bu konuyu okuyanlar

Beritankorkusuz

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Dostlar birazdan hepsiburada.com dan hepsiburada nın kendisinden 5500 Tl ye Sıfır Samsung Türkiye Garantili S10 + alacağım , sizce nasıl ? J6 dan geçiş yapacağım fark nasıl olur ?

Teşekkürler.

STB

Profesör
Reaksiyon puanı
740
Dostlar birazdan hepsiburada.com dan hepsiburada nın kendisinden 5500 Tl ye Sıfır Samsung Türkiye Garantili S10 + alacağım , sizce nasıl ? J6 dan geçiş yapacağım fark nasıl olur ?

Teşekkürler.
Güzel telefon alınır.

Beritankorkusuz

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Fiyat çok iyi. Sizin için bir devrim olacaktır.
Peki Xs ile arasında nasıl bri fark var
Mesaj otomatik birleştirildi:

??

Dp

Teşekkürler.
Dostlar yardım , aklımda şüpheleerim hala var

Son düzenleme:

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Telefon nasıl ? Perki
Telefonun bir eksiği yok. Performansıda süper. Sizi mutlu mesut eder. Ha aklında iPhone varsa önce hangi işletim sistemini kullanmak istiyorsun. İos mu android mi. O na karar vermen lazım

Son düzenleme:

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Al o güzel telefon hemen al!

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Peki Xs ile arasında nasıl bri fark var

??

Dp

Dostlar yardım , aklımda şüpheleerim hala var
Daha önceki konuda belirtmiştim aslında Note 10'un üstün yönlerini, S10+ için de aynıları geçerli.

Burada Xs'in 2 öne geçtiği alan var; video performansı ve işlemci. Ama Android kısmındaki en iyi video kalitesi de Samsung'unkidir. Yine de Apple bir adım önde.
Performans konusuna gelirsek de günlük kullanımda her ikisi de benzer performans sergiler.

Eğer emin olmadığınız bir kısım varsa sorun. Çünkü alıp pişman olmak çok kötüdür bu miktarlar az buz değil.

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Aldınız mı hocam? Aldıysanız hayırlı uğurlu olsun :).

Reaksiyon puanı
8,023
İki cihaz da üzmez ama ben olsam ikinci el Xs alırdım. Hem ileride satarken daha az zarar edersiniz hemde Apple'ın premium desteği ve uzun süren yazılım desteğinden faydalanmış olursunuz. Video performansını saymıyorum bile Xs çok başarılı.

Reaksiyon puanı
6,381
Daha önceki konuda belirtmiştim aslında Note 10'un üstün yönlerini S10+ için de aynıları geçerli.

Burada Xs'in 2 öne geçtiği alan var; video performansı ve işlemci. Ama Android kısmındaki en iyi video kalitesi de Samsung'unkidir. Yine de Apple bir adım önde.
Performans konusuna gelirsek de günlük kullanımda her ikisi de benzer performans sergiler.

Eğer emin olmadığınız bir kısım varsa sorun. Çünkü alıp pişman olmak çok kötüdür bu miktarlar az buz değil.
Açıkçası en iyi video konusunda Samsung kısmına katılmıyorum. Şahsen Oneplus'ın video konusunda daha iyi olduğunu düşünüyorum android tarafında.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
İki cihaz da üzmez ama ben olsam ikinci el Xs alırdım. Hem ileride satarken daha az zarar edersiniz hemde Apple'ın premium desteği ve uzun süren yazılım desteğinden faydalanmış olursunuz. Video performansını saymıyorum bile Xs çok başarılı.
Aynen ama konu sahibi arkadaş telefondan film izlemeyi ve müzik dinlemeyi seviyormuş. Bu konularda Galaxy S10 Plus daha iyi bir cihaz.

Reaksiyon puanı
8,023
Aynen ama konu sahibi arkadaş telefondan film izlemeyi ve müzik dinlemeyi seviyormuş. Bu konularda Galaxy S10 Plus daha iyi bir cihaz.
Ekran konusunda bir şey diyemem ben çentik sevdiğim için gözüme batmıyor fakat sonsuz ekranlı S10+ tarafsız bakıldığında tabii ki daha iyi.

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Git bir telefoncu şubesine emin olamadıysan S10u bir deneyimle son kez. Ama indirim gayet güzel 1000 tl vatana göre fark var. Aldıysanda kutu darbeliyse direkt geri bildirim ver. Hatta ürünü de iyi incele iade sürende iade et sıkıntı olursa.

Beritankorkusuz

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Git bir telefoncu şubesine emin olamadıysan S10u bir deneyimle son kez. Ama indirim gayet güzel 1000 tl vatana göre fark var. Aldıysanda kutu darbeliyse direkt geri bildirim ver. Hatta ürünü de iyi incele iade sürende iade et sıkıntı olursa.
Dostum deneyimledim vs gayet iyi. eyw

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
18 de sipariş verdin ve saat 22 nasıl bir kargo şirketi bu direkt verdi eline kullanmaya başladın ?

Son mesajlar