Root Rom. acil yardım

yusufdemir81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
eskiden kullandığım bi cihaz vardı galaxy pocket, suan S6 kullanıyorum. pocket'tan sonra s3 miniye geçmiştim. s3 miniye 4.4.2 yüklemek için root yaptım romu yükledim oldu, dedim bunu pocket'a da yükleyeyim. yüklerken hata yaptım sonra yanlışlıkla cihazın kendi içinde olan sürümü sildim :D nasıl yaptım bilmiyorum :D yani şuan cihazın içi bomboş, orjinal sürümü yüklemenin yolu var, cihazi bilgisayara bağlayıp kies'i açıyoruz yazılım kurtarma var o şekilde oluyo ama şuan cihazda sürüm olmadığı için pc teli görmüyo. nasıl yapıcam bi bilginiz var mı ?? yani şöyle düşünün telefon üretildi içinde sürüm yok ve sürüm yüklenecek, ben bunu nasıl yaparım ? yardımcı olursanız sevinirim :)

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Pocket de pocketin 3 versiyonu var.

Pocket 2.3.6 S5300
Pocket 4.1.2 S5301
Pocket neo 4.1.2 S5310

Sizinki hangi model?

Buna göre sammobiledan romu indireceksiniz ve flaşlayacaksınız odin aracılığıyla.

Youtubeda galaxy pocket stock rom diye aratırsanız sonuca kavuşacaksınız.

yusufdemir81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bendeki 2.3.6 S5300 baya eski :D
kardeş iyi hoş diyosun ama nasıl desem telefonda şuan rom yok. cihazın içi bomboş. kies için pcye bağlıyorum pc teli görmüyo. odin için bağladığım zaman da görmez ki teli. yani nasıl olacak bu iş ?

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
bendeki 2.3.6 S5300 baya eski :D
kardeş iyi hoş diyosun ama nasıl desem telefonda şuan rom yok. cihazın içi bomboş. kies için pcye bağlıyorum pc teli görmüyo. odin için bağladığım zaman da görmez ki teli. yani nasıl olacak bu iş ?

Kies ile birlikte Samsung USB Driverleri de kurulur. Odinin işi bu USB Driverleriyle.

yusufdemir81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ne demek istediğinizi tam anlayamadım rica etsem daha açık bi şekilde yazar mısınız ? :)

yusufdemir81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
kardeş ne yaptıysam olmadı. pc ne yazık ki telo görmüyo. kac defa driverlari yukledim bilmiyorum, diyorum ki telefonun içinde sürüm yok bomboş cihaz. yani pc teli göremez çünkü görebileceği bi sürüm yok içinde cihaz bomboş. görse odin ile flaşlıcam bitecek ama görmüyo. bunu nasıl halledicem ?

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Windows Media player ve eklentileri yüklü mü?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu download mod a alabiliyorsan odin ile yüklersin sammobile dan indirdiğin rom u
Ama odin win 8 8.1 de düzgün çalışmıyor. win 7 de denemeni öneririm.