+REP Yok Artık

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
+1 diye bir şey yok.. Gereksiz mesaj kirliliği.. +sdn'de yok.. olmamalı. ;)

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
pesimist dedi ki:
+1 diye bir şey yok.. Gereksiz mesaj kirliliği.. +sdn'de yok.. olmamalı. ;)

sende her şeye karşı cıkıyosun be abi :D

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Onu ben de farkettim yaa :D

Furci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yok yok +repucation mudur nedir o olmasın.Bizi birbirimize düşürceksiniz.En çok repi ben aliyim filan falan

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
koptuğum yorumlarda +rep yazıyorum ben ama repe karşıyım
pesi gibi rapçi olabilirim en fazla ;D

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
forumun içine rep girdimi herkes konuları rep için açıcaktır ve buda kötü olur her konu başında +rep lerinizi bekliyorum mesajı yazdığını düşünsenize. Böylesine bilgi teknolojileri rüzgarlarının estiği bir atmosferin içine ne edecektir.Ne edeceğini ben biliyomda yinede söylemiyeyim ayıp kaçar :D :D ;D ;)

Furci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
chimera dedi ki:
forumun içine rep girdimi herkes konuları rep için açıcaktır ve buda kötü olur her konu başında +rep lerinizi bekliyorum mesajı yazdığını düşünsenize. Böylesine bilgi teknolojileri rüzgarlarının estiği bir atmosferin içine ne edecektir.Ne edeceğini ben biliyomda yinede söylemiyeyim ayıp kaçar :D :D ;D ;)

;)

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Zaten bu rep kelimesi hep soğuk gelmiştir bana ve chimera'nın da bahsettiği "replerinizi bekliyorum" tipi mesajlardan da nefret ediyorum ama sanırım movy sadece yazı ile "+SDN" dememizi istemiş.O da pek hoş değil bana göre.SDN zaten başlı başına bi + 8)

Reaksiyon puanı
0
RuNaL dedi ki:
Movy dedi ki:
Troy dedi ki:
- olunca ne olacak?

ne mi olacak Forumda +rep denilceği yerde +SDN olsun daha güzel olur hava mı attıyon sen bana troy he ::)

burda gecerli olan +1 di bildigim :)

+1 ve +rep çok farklı şeyler. +rep "reputation" yani itibar kelimesinin kısaltılmışı. Sizin forumdaki puanınızı filan yükseltiyor. Rekabet ortamı kısacası.
+1 ise "aynen katılıyorum" demek. Yani bu düşüncede olanlara 1 kişi daha ekleyin demek. İtibar puanıyla, teşekkürle filan alakası yok. Hatta genelde insanlar düşüncesine katıldığı kişinin mesajını alıntı olarak kullanıp altına da +1 yazarak bunu belirtirler.