Haber Red Dead Redemption Remaster'ın Ağustos Ayında Duyurulacağı Söyleniyor

Bu konuyu okuyanlar

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,631
Rockstar'ın en efsane oyunlarından biri olan Red Dead Redemption çıkalı on yıldan fazla oluyor. Uğruna Xbox 360'ımı kırmızı ışık hatasına kurban verdiğim oyunun remaster söylentileri ise uzun zamandır konuşuluyor, hayranları da bunun gerçek olduğunu umuyorlar tabii. Son günlerde bu söylentiler iyice hız kazandı çünkü önce Güney Kore derecelendirme kuruluşu Red Dead Redemption'ı derecelendirdi, sonrasında oyunun başarım ikonları HD versiyonlarla yenilendi.

content_64a28eaf0e14a_78619.jpg

Eski başarım ikonları renk olarak soluk ve bulanıkken yeni ikonlar daha keskin hatlara ve renklere sahip.

Bu iki gelişmenin ardından Sacred Symbols podcastinde konuşan Colin Moriarty, Red Dead Redemption Remaster'ın gerçek olduğuna dair kanıt gördüğünü iddia etti. Moriarty oyunun Ağustos ayında duyurulmasını beklediğini de söyledi.

Red Dead Redemption 2010 yılında, Red Dead Redemption 2 ise 2018 yılında çıkmıştı.

IGN'nin eski editörlerinden Colin Moriarty'e göre Rockstar bu remastera büyük önem veriyor. "Bunun gerçek olduğuna dair teyiti gördüğümü söyleyebilirim. Bu teyite ihtiyaç duyduğunuzu sanmıyorum ama bana perde arkasından ulaşan biri oyunun kesinlikle gelmekte olduğunu gösteren bir bilgi gösterdi. Hatta duyurusu da Ağustos ayı gibi gelebilir. Evet bu büyük bir sürpriz değil, Güney Kore derecelendirme kuruluşunun da kafasına göre derecelendirme yapmadığını söylememe gerek yok. Kendilerine gönderilen oyunları derecelendiriyorlar." diyor Moriarty.

OyunGezer

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,238
İnşallah GTA Trilogy gibi bir şey yapmazlar.

Son düzenleyen moderatör:

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,631
İnşallah gta trilogy gibi bir şey yapmazlar
RDR'ye yakışacak şekilde yapacaklarına inanıyorum ben. GTA'yı başka bir firma yapmıştı ancak RDR'yi kendileri yapar diye umuyorum.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Umarım kısa sürede çıkar ve Rockstar kalitesinde bir oyun olur.

Son mesajlar