Yardım Ragemp easy anticheat güncellemesi ile getirdiği sıkıntılar.

ixtivh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Öncelikle merhaba, ragemp de grandrp sunucusunda gayet güzel hoş bir şekilde oynuyordum, rtx 3070'im olduğundan neden daha iyi grafiklerde oynamayayım diyerekten redux ve reshade indirdim kurdum ve harika ultra grafiklerde sunucuda rahatça oynuyordum. taa ki gece saatlerien kadar, ragemp yaptığı update ile easy anticheatı getirdi. easy anticheat reshade kabul etmediği için silinmesi gerektiğini söylediler, sildim fakat bu bir şeyi değiştirmedi. ragempyi açıp serverı seçtikten sonra rockstar launcher açılıyor hemen ardından easy anticheat açılıyor ve yükleniyor, yükleme barı dolduğunda 15 saniye daha öyle kalıp launcherle kendisini kapatıyor ve ekranıma oyun gelmiyor, görev yöneticisini açtığımda iste playgta5 açık, rockstar launcher açık. fakat alt tab sekmelerinde ne launcher var ne gta 5, başlat çubuğunda da yok, görünürde çalışan gta ile ilgili hiç bir şey yok. sadece sağ altta launcher var o kadar. bununla ilgili görsel: Screenshot neyse dediler ki reshade klasörleri bir yerlerde kalmıştır. Gta 5 ve rockstar ile ilgili her şeyi bilgisayardan kaldırdım, appdata olsun program files olsun tempt olsun ne varsa. Her şeyi baştan indirdim bu yaklaşık 10 saat sürdü. Rage mpyi indirdim kurdum ve tekrar denedim. Ne hikmetse aynı sorun, yine oyun arkaplanda çalışıyor. Ayrıca story mod, fivem, gta online da hiç bir sıkıntı yok. Easy anticheat kullanan brawlhalla adında bir oyunu 3 senedir oynuyorum, easy anticheatla ilgili bu oyunda hiç bir sorun yaşamadım, kısacası easy anticheatı etkileyecek hiç bir yazılım bilgisayarımda bulunmuyor, eğer olsaydı zaten brawlhallayı oynayamazdım. yaşadığım oyunun görev yöneticisinde açık olma sorununu ragemp de daha önceki yıllarda yaşayanlar olmuş '' anticheat yokken'' fakat hiç bir çözüm bulunamamış, bu update bende ki bu problemi bildiğiniz tetikledi. neyse oyunu açmak için denediğim bazı şeyler eac (easy anticheat) yönetici olarak çalıştırdım, ragemp yönetici açtım, rockstar launcher yönetici olarak çalıştırdım. ragempyi defalarca silip kurdum vesayre vesayre . hiç bir faydası olmadı. Nitekim sorun anticheat değil, ragempnin beceriksizliği. forumlarında konu açtım, ragemp nin forumunda kuş uçmuyor. ölü bildiğin. developer veya yetkilileri dmyi kapatmış discorddanda ulaşamıyorsun. benim gibi bir çok kişi benzer sorunlar yaşıyor. 2 gündür şu aptal işi çözmeye çalışıyorum artık yoruldum gerçekten. Denemediğim etmediğim şey kalmadı. windows 10 u 11e yükselttim belki diye oda iş yapmadı. Yani kısacası sorunu çözene para ödülüm var arkadaşlar.
bir başkası problemin videosunu çekmiş >

Son düzenleme:

Phorkys

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
56
Ödül ne kadar?

Phorkys

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
56
çok rahat 10$ verebilirim hocam.
Ekran Alıntısı.PNG

Olay budur yani bu paraya RageMp'i sıfırdan kodlarım döneceğim sana.