Pubg Lite Dx11 Ve Safe Mode Hatası

Gramicle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Aslında ben değil bir arkadaşım masaüstü bilgisayar kullanıyor. Pubg Lite indirdi ve aşağıda bulunan iki farklı hatayı alıyor.

Adsz.png

2.png

Safe Mode hatası için Ses aygıtlarından kayıta gelip Stereo Mix'i açın diyorlar. Ancak Kayıtta Stereo Mix diye bir şey yok. Bağlantısı kopmuş veya devre dışı bırakılmış aygıtları göster dememe rağmen Stereo Mix kesinlikle gözükmüyor. Realtek Audio Manager'ı kurduk driverları güncelledik yine de gelmedi.

Öz olarak bu iki sorunu alıyorum. Ve bunları kesinlikle çözemiyorum. Girip çıkmadığım site denemediğim yöntem kaldı. Umarım yardımcı olabilirsiniz...

GangsterKing

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Bir ara bende almıştım aynı sorunu hocam onar kısmından halletmeye çalış olmazsa pubg lite resmi sitesinden kurulum için gerekli olan şeyler vardı dx12 gibi filan onları indir baştan kur ve bilgisayarı açıp kapat şayet sorun yine çözülemez ise başka bir şey denemeye çalışırız

Gramicle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir ara bende almıştım aynı sorunu hocam onar kısmından halletmeye çalış olmazsa pubg lite resmi sitesinden kurulum için gerekli olan şeyler vardı dx12 gibi filan onları indir baştan kur ve bilgisayarı açıp kapat şayet sorun yine çözülemez ise başka bir şey denemeye çalışırız
Hocam dediğin şeyleri denedik daha önceden. Yine de kâr etmedi. Onar kısmını da baya denedik. Yine de işe yaramıyor. Başka çözüm yolunuz varsa açığım ve teşekkür ederim şimdiden.

GangsterKing

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Dx i kaldırıp baştan yüklesin hocam ve bilgisayarın sistem özellikleri nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Microsoft Visual C++ Güncel sürüm olduğundan emin olun

~ KaanCK ~

Profesör
Reaksiyon puanı
1,591
Bendede aynı sorun vardı;
1) DirectX güncelle tekrardan.
2) Safe Mode bendede çıkıyor ama Tamam dedikten sonra oyun açılıyor onu kafana takma.

Gramicle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mesaj otomatik birleştirildi:

Microsoft Visual C++ Güncel sürüm olduğundan emin olun
Bendede aynı sorun vardı;
1) DirectX güncelle tekrardan.
2) Safe Mode bendede çıkıyor ama Tamam dedikten sonra oyun açılıyor onu kafana takma.
Sanırım Ekran kartından dolayı bir sorun yaşıyoruz. Nvidia Geforce 9400 Gt var arkadaşta. 4gb Ram'e sahip. Ekran kartı yetersizliğinden kaynaklı sanırım. Ama tam emin olamıyorum.

~ KaanCK ~

Profesör
Reaksiyon puanı
1,591
Benim ekran kartı M330?
DirectX güncelle. Sorunun çözülür ben öyle yaptım.

Gramicle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DirectX güncelledik. Yine aynı hatayı veriyor. Tamamen kaldırıp yeniden kurmaya çalışacağız. Yine işe yaramazsa başka ne deneyeceğiz bilmiyorum şu anlık.

Gramicle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DirectX güncelledik ve ekran kartının Dx10 desteklediğinden emin olduk ancak yine de açılmıyor yeni tavsiyelere açığım.