Psp remote play

Ulassecgin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar onecilkle bir sey sorcaktim ben ps3 ü evde cok kullanamiyorum tv genelde baskalari izledigi ici giremiyorum fazla sonra aklima remote play ozelligi geldi ps vita lara baktim ama oyunlari calistirmiyor ama psp calistiriyo mantigi anlayamadim dedim bir psp alayim ama bu ozellikleri tam calistirirmi ve oyunlar nasil oynanir l2 r2 falan yok onlari nasil kullancaz guzel kullaniliyo diyorsanizda psp mi psp go mu

biraz sorum roman gibi oldu [emoji1] afedin cevap verirseniz sevinirim

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar onecilkle bir sey sorcaktim ben ps3 ü evde cok kullanamiyorum tv genelde baskalari izledigi ici giremiyorum fazla sonra aklima remote play ozelligi geldi ps vita lara baktim ama oyunlari calistirmiyor ama psp calistiriyo mantigi anlayamadim dedim bir psp alayim ama bu ozellikleri tam calistirirmi ve oyunlar nasil oynanir l2 r2 falan yok onlari nasil kullancaz guzel kullaniliyo diyorsanizda psp mi psp go mu

biraz sorum roman gibi oldu [emoji1] afedin cevap verirseniz sevinirim
hiç birşey anlamadım ama remote play ps4 ile psvita arasında psp olmaz

Ulassecgin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evde ps3 var tv bakamiyorum bende psp alip oyunlari ondan oynamak istiyorum ama psp de tus eksikleri var boyle nasil oynanilir guzel oynanilir derseniz psp mi psp go mu alayim