Ps4 slim mi ? Samsung gear sport mu? Almalıyım

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Hangisine ihtiyacın var?

Biri eğlence aracı diğeri teknolojik bir aksesuar.

KüçükDavşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hangisine ihtiyacın var?

Biri eğlence aracı diğeri teknolojik bir aksesuar.
Şöyle bir sorunda var ama ps4 alırsak ben online oyunları oynamayı seven biriyim bu yuzden ps 4 de cok fazla meblada para olacak gear sportta ise okulda istemezlerse onunda parası boşa gidecek sence hangisini almalıyım

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Okulda millet çatır çatır cep telefonu kullanıyor. Çok sıkıntı olacağını zannetmem. En fazla sınavlarda sorun yaratırlarsa hocanın masasına koyarsın.

Eğer günlük hayatta çevrene göstermek istiyorsan gear sport. Ama evde eğlenmek istiyorsan PS4.

Herkesin tercihi farklı olacaktır.

KüçükDavşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Okulda millet çatır çatır cep telefonu kullanıyor. Çok sıkıntı olacağını zannetmem. En fazla sınavlarda sorun yaratırlarsa hocanın masasına koyarsın.

Eğer günlük hayatta çevrene göstermek istiyorsan gear sport. Ama evde eğlenmek istiyorsan PS4.

Herkesin tercihi farklı olacaktır.
Teşekkürler cevabın için sende bu iki aletten biri varmı varsa degermi o paraya

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Gear S3 Frontier var. Türkiye standartlarında pahalı. Ama bütçe meselesi ne alana bir şey derim ne de pahalı o para verilmez diyene.

KüçükDavşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gear S3 Frontier var. Türkiye standartlarında pahalı. Ama bütçe meselesi ne alana bir şey derim ne de pahalı o para verilmez diyene.
Tekrardan cevabın için teşekkürler para o kadar önemli degil ama ps4 veya gear eport eğer gereksizse iade de olmazsa para boşuna gidecek gear sport la s3 sanırım neredeyse aynı ekran boyutu, hoparlör vesu geçirme dışında s3 den memnun musun ?

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Ben memnunum her gün kullanmıyorum kıyafetime göre farklı farklı saatler kullanıyorum ama frontier taktığım günler dikkat çekiyor. Özellikle arama ya da mesaj geldiğinde saate bakmam direk dikkat çekiyor. Bunun yanında renkli kayışlar aldım bu sayede kıyafetlerimle kombin edebiliyorum.

Master Yoda

Profesör
Reaksiyon puanı
234
Saat'i boş verin bir süre sonra sıkılırsınız PS4 Slim almanız daha iyi olur, Online Offline farketmez saatle hava atmaktan iyidir.

KüçükDavşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben memnunum her gün kullanmıyorum kıyafetime göre farklı farklı saatler kullanıyorum ama frontier taktığım günler dikkat çekiyor. Özellikle arama ya da mesaj geldiğinde saate bakmam direk dikkat çekiyor. Bunun yanında renkli kayışlar aldım bu sayede kıyafetlerimle kombin edebiliyorum.
Teşekkürler sanırım gear sport alacağım ps4 de ps plus alacagim paralarlada kayış alacağım

---- Mesajlar birleştirildi ----

Saat'i boş verin bir süre sonra sıkılırsınız PS4 Slim almanız daha iyi olur, Online Offline farketmez saatle hava atmaktan iyidir.
Teşekkürler sanırım gear sport alacağım ps4 de ps plus alacagim paralarlada kayış alacağım

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İhtiyaca göre gear sport alırdım

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
akıllı saat hiç bir işe yaramıyor. ben ps4 slim almanızı öneririm çünkü o ekran hiç bir işinizi görmez ama playstationda eğlencenin tadına varabilirsiniz

Yigkikt

Asistan
Reaksiyon puanı
25
bence ps4 almanı öneririm en azından bir saatten fazlası :D