Playstation5 almaya değer mi ?

Spl4sh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
122
Selam dostlar geçen yaz çalışarak okul kapanıncaya kadar da harçlığımı biriktirerek 4k para topladım 3k da babam koydu idare eder bir bilgisayar aldık ama ps5 in özel oyunları gerçekten güzel sizce ps5 para biriktirip almaya değer mi ?

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Ben tanıtımda sadece god of war gördüm ondan gerisi hepsi bilgisayar ile çekilmiş oyunlardı zaten konsol alınacaksa Xbox çok daha iyi seçenek.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
O zaman bilemem ama ps4'de olur diye düşünüyorum çok yüksek bir oyun değil sonuçta.

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Selam dostlar geçen yaz çalışarak okul kapanıncaya kadar da harçlığımı biriktirerek 4k para topladım 3k da babam koydu idare eder bir bilgisayar aldık ama ps5 in özel oyunları gerçekten güzel sizce ps5 para biriktirip almaya değer mi ?
Türkiye'de değmez,kısacası böyle.Ben de PlayStation'cu bir insanım ancak fiyatlar aşırı yükseldi.Hadi o uçuk fiyata PS5 aldın diyelim sadece GOD of War ile mi yetineceksin?Oyunlar 300 TL'den aşağı değil.Artı olarak genelde 1. Jenerasyonda kronik sıkıntılar çıkabiliyor.Beklemekte fayda var.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Olaya sırf cihaz olarak bakmayın. Oyunlara ve oynanabilirliliklere bakın. PS3 ü GTA5 için PS4 de Spider man ve God of war için almıştım. Exclusive oyunlar için tamam düşünüyor insan da diğer oyunlar için değmiyor. Assassin Creedler, GTA serisi, RD2 vb. bir çok oyunu pc de türkçe oynayabilirsin ki oyun fiyatları PS için yarı fiyatına nerdeyse. Şimdi değil ama belki 1-2 sene sonra çıkacak oyunlara göre alırım. Şuan pek taraftarı değilim