Bu konuyu okuyanlar

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ps4 alacaktım bu yüzden vazgeçtim :/ Kafama takılan başka bir konu var ps3 te gta 5 i normal PSN hesabım ile oynamıştım adaletsizlik oluyor o zaman bu çok saçma bence.

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Ps4 alacaktım bu yüzden vazgeçtim :/ Kafama takılan başka bir konu var ps3 te gta 5 i normal PSN hesabım ile oynamıştım adaletsizlik oluyor o zaman bu çok saçma bence.

1500 lira konsola verdikten sonra yıllık 100 lira veremez misiniz yani ? aylık sadece 8 liraya geliyor.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
PSN Plus cok sacma. Umarim yakin zamanda kaldirirlar.

Isyan yok abi isyan, bir tek benim dememle olmaz ki :D

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
1500 lira konsola verdikten sonra yıllık 100 lira veremez misiniz yani ? aylık sadece 8 liraya geliyor.
Sürekli oynayan biri olsam yada kardeşim oynayasa tamam verilir o problem değilde ayda 1 -2 defa oynamak için her sene ekstra 100 tl vermek bana mantıklı gelmedi doğrusu.

Not: Ps4 Sony Eurasia garantili sıfır 1299TL,

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Sürekli oynayan biri olsam yada kardeşim oynayasa tamam verilir o problem değilde ayda 1 -2 defa oynamak için her sene ekstra 100 tl vermek bana mantıklı gelmedi doğrusu.

Not: Ps4 Sony Eurasia garantili sıfır 1299TL,

(Dalga maksatlı söylemiyorum.) Hangi sitede satılıyor ? Ben ucuza Sony Eurasia garantili arıyorum. :)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
(Dalga maksatlı söylemiyorum.) Hangi sitede satılıyor ? Ben ucuza Sony Eurasia garantili arıyorum. :)
Link verebilirim de reklama girebilir özelden satan mağazayı linkini atabilriim mağaza İstanbul Kadıköy de daha öncede ps3 aldım o mağazadan sony tr garantili.
Pm atıyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Şunuda ekleyeyim satan mağaza ile hiçbir alakam yok sadece 1 kere Sony tr garantili Ps3 aldım sıfır o kadar.

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
GamesCom etkinliğinde PS4`e özel olarak duyurulan oyunlar.

WiLD

[video=youtube;hVcv4lihhUQ]http://www.youtube.com/watch?v=hVcv4lihhUQ[/video]

Until Dawn

[video=youtube;UznMf1oMRGQ]http://www.youtube.com/watch?v=UznMf1oMRGQ[/video]

Until-Dawn_2014_08-12-14_001.jpg

Until-Dawn_2014_08-12-14_002.jpg

Until-Dawn_2014_08-12-14_014.jpg

Until-Dawn_2014_08-12-14_013.jpg

Until-Dawn_2014_08-12-14_012.jpg

Until-Dawn_2014_08-12-14_011.jpg

Until-Dawn_2014_08-12-14_010.jpg

Until-Dawn_2014_08-12-14_009.jpg

Until-Dawn_2014_08-12-14_008.jpg

Until-Dawn_2014_08-12-14_007.jpg

Until-Dawn_2014_08-12-14_006.jpg

Until-Dawn_2014_08-12-14_005.jpg

Until-Dawn_2014_08-12-14_004.jpg

Until-Dawn_2014_08-12-14_003.jpg

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar malum yaz mevsimindeyiz ve ben Mersin'de yaşıyorum hava aşırı sıcak bu yüzden cihaz ısınıyor ps4 için herhangi bir soğutucu falan alma şansımız var mı üretildi mi ? Bien yardımcı olursa iyi olur ..

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar malum yaz mevsimindeyiz ve ben Mersin'de yaşıyorum hava aşırı sıcak bu yüzden cihaz ısınıyor ps4 için herhangi bir soğutucu falan alma şansımız var mı üretildi mi ? Bien yardımcı olursa iyi olur ..

Isınması sorun çıkarmaz. Normal bir stand alıp dikey kullanırsanız daha az ısınır. Stand soğutucular var ancak Ülkemiz de bulunmuyor.

http://www.aliexpress.com/item/HUB-...-Playstation-4-PS4-Controller/1777184000.html

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Daha ucuz olmaz. O fiyat spotçuların verdiği fiyattır. Aral game, vatan bilgisayar, teknosa gibi yerlerde daha pahalı olacaktır. Daha ucuz olması için belli bir zaman geçmesi lazım.

The Virus

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Daha ucuz olacağını düşünmüyorum.
Zaten hepsi de biçilen fiyatlarını sonuna kadar hakeden oyunlar.

smt_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Fifa 15 için bile yine PS 4 alın bence.

kesinlikle bende bunu bekliyorum Fİfa 15 çıksın yüksek ihtimalle ps4 + fifa 15 birlikte set olarak satılır o zaman alacağım :)

Ayrıca PS3 var şuan gayet memnunum ama ps4 üde çok merak ediyorum. İlginen olur ise PM atabilir PS3 ümü satıyorum yanında 5 oyun ile birlikte

Not: Ps3 Kırılıyormu diye sormayın kırılmıyor :) Ben zaten kırılsa bile kırdırmam orjinal oynuyorum online takılıyorum :)

Reaksiyon puanı
2,146
sayın ps kullanan arkadaşlar
oyun işini nasıl hallediyorsunuz? her oyuna 100 tlnin üzerinde para veriyor musunuz yoksa başka yollarınız var mı?
dhde okuduğum bi yorumda üyeliği türkiyeden değil de amerikadan alın demiş daha ucuz oluyormuş, iki kişi bi oyun alıp ikisi de online oynayabiliyormuş ve yeni çıkmış baba bi oyun max 60 dolar oluyor diyordu, kişi başı 30a geliyor yani, bir de bedava oyun geliyormuş arada bir ve tırt oyunlar değilmiş
ikinci el oyun takas işi falan bu işler gerçekten fayda sağlıyor mu

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
oyun işini nasıl hallediyorsunuz? her oyuna 100 tlnin üzerinde para veriyor musunuz yoksa başka yollarınız var mı?
dhde okuduğum bi yorumda üyeliği türkiyeden değil de amerikadan alın demiş daha ucuz oluyormuş, iki kişi bi oyun alıp ikisi de online oynayabiliyormuş ve yeni çıkmış baba bi oyun max 60 dolar oluyor diyordu, kişi başı 30a geliyor yani, bir de bedava oyun geliyormuş arada bir ve tırt oyunlar değilmiş

PS4'e çıkan her oyunu almak mümkün olmuyor, Öyle olursa oyunlara para yetişmez. Orta halli bir PC'niz varsa sadece Ex oyunları yani konsola özel çıkmış sevdiğiniz oyunları alın. Bazı oyunlarda joystick ile daha iyi oynandığı için konsol versiyonu tercih edilebilir. Ben PC ve PS4'e çıkmış oyunları kesinlikle PC için alıyorum. Sadece konsola çıkmış oyunları tercih ediyorum. Aral game, vatanbilgisayar, media markt gibi yerler oyunları oldukça uçuk fiyata sattıkları için çoğu kişi spot tercih ediyor. Çok sevdiğiniz oyunları spotuçulardan kutulu olarak alın. Diğer ufak tefek oyunları PS PLus'tan dijital olarak tercih edin. Kardeşlik ve takas gibi şeylerle oyunları çok ucuza getirmek mümkün. PSN kardeşliğide yapabilirsiniz. US hesap fiyatların daha düşük olmasıyla daha avantajlı ancak US hesaptan Türkçe oyun alamıyorsunuz. Ek olarak ikinci bir hesapta açabilirsiniz. Her ay iki oyun ücretsiz olarak veriliyor.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81

takas olayı benımde kafama yatıyor biraderim ama takas oyunda online sıkıntı olurmu o kafama takılıyor sadece. Bu konuda deneyimli arkadaşlar bizi bi uyandırırlarsa memnun olurum. fifa15'in çıkışıyla inş ya set olarak yada artık nasıl hesaplı olursa ps4 olayına girelim bizde, 4-5 sene donanıma sorunlara vs kafa yormayalım. zaten her çıkan oyunu oynamak gibi derdim yok oyunla eskisi kadar aramda yok ama fifadır gtadır vs bazı serileri takip etsem yeter. Zaten multi için yılda 99 tl verecez mecbur psn plus hesabı için, zaten psnplus her ay beleş oyunda veriyor.

sende konsol alacaksan senle bi şirket kurarız biraderim benim oyunum senindir sıkıntı yok. [MENTION=16260]__kadıköyRAP__[/MENTION]

Reaksiyon puanı
2,146
takas olayı benımde kafama yatıyor biraderim ama takas oyunda online sıkıntı olurmu o kafama takılıyor sadece. Bu konuda deneyimli arkadaşlar bizi bi uyandırırlarsa memnun olurum. fifa15'in çıkışıyla inş ya set olarak yada artık nasıl hesaplı olursa ps4 olayına girelim bizde, 4-5 sene donanıma sorunlara vs kafa yormayalım. zaten her çıkan oyunu oynamak gibi derdim yok oyunla eskisi kadar aramda yok ama fifadır gtadır vs bazı serileri takip etsem yeter. Zaten multi için yılda 99 tl verecez mecbur psn plus hesabı için, zaten psnplus her ay beleş oyunda veriyor.

sende konsol alacaksan senle bi şirket kurarız biraderim benim oyunum senindir sıkıntı yok. @__kadıköyRAP__

eyvallah çok sağolasın alsak aslında birbirimizle çok oyun alışverişi yapabiliriz ama alacağımdan değil merak ettim, hem oyun pc'm idare eder daha hem de steam cüzdanda baya para biriktirdim :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Canın saolsun biraderım ben kafaya koydum kesin alıcam pc yenılemeye gerek yok. Bıraz ucuzlasın oyunlarda artsın.

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0

sende konsol alacaksan senle bi şirket kurarız biraderim benim oyunum senindir sıkıntı yok. @__kadıköyRAP__
Merhaba, bende PS4 alalı 2 ay oldu ve 2 oyun takasladım henüz sıkıntı yaşamadım online oymaya engel değil 2.el oyun bildiğiniz gibi Psn+ gerekiyor. Bende sizin gibi düşünüyorum beklediğim ve ön sipariş verdiğim/vereceğim oyunlar FİFA 15 , GTA 5 , DriveClub size de tavsiye ederim iyi geceler..

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
FIFA 15 oynamak isteyen Psn : sahabmert
Ekleyin arkadaşlar

Jaglerr83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynen psn plus üyelği biraz daha uygun fiyat olabilirdi mesela yıllık 50-60 olsa anlarım 100 çok ayrıca artıcaktır ilerleyen zamanda başlangıç fiyatı 100 tl fazla :(

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
aynen psn plus üyelği biraz daha uygun fiyat olabilirdi mesela yıllık 50-60 olsa anlarım 100 çok ayrıca artıcaktır ilerleyen zamanda başlangıç fiyatı 100 tl fazla :(

Dün geceden itibaren %50 zam yapılacağı maili geldi. Yıllık 100 TL olan PS PLUS üyeliği 150 TL olacak ancak fiyat hala 100 TL olarak görünüyor.

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
2 Gün önce son anda 3 aylık aldım bilseydim 1 yıllık alırdım

Son mesajlar