PKK destekçisi yakaladım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Arkadaşlar Mobile Legends oyununda sohbet kısmında PKK yandaşları konuşuyordu SS aldım.Kufur içeriyor yönetici izin verirse atarım

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Onlar heryerde sen o oyunu oynayabiliyon mu çok şaşırdım oyundaki nick ne

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Buraya atmak ne gibi fayda saglayacak? Bu tür konularda kurallarimiz acik ve net bir sekilde belirtilmistir.

Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Onlar heryerde sen o oyunu oynayabiliyon mu çok şaşırdım oyundaki nick ne
superim oyunda adım Wooohoo
Haberde siber.egm.gov.tr ye şikayet edin diyor
--- Gönderi Güncellendi ---
Buraya atmak ne gibi fayda saglayacak? Bu tür konularda kurallarimiz acik ve net bir sekilde belirtilmistir.

Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.
Size sormak istedim.siber.EGM.gov.tr ye atmalı miyim işlerine yarar mı.Vatana bir yararimiz olur mu çabam

Size sormak istedim.siber.EGM.gov.tr ye atmalı miyim işlerine yarar

Scorpion vatanım için kuralları delmeye hazırım.Bazen duruma göre değişebilir herşey

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Sorum şu.Ben adı bilinmeyen bir oyuncunun yaptığı kötü paylaşımdan dolayı siber.egm ye atarsam bunun yararı olur mu?
Neden bu kadar muhalifsin anlamadım kaldır konuyu gitsin o zaman.
Ne yasak? Fikir almak yasak mı?
Ciddi bir yere mesaj atmadan yardım almak yasak mı?
Herhangi bir küfür kötü söz bulunmuyor burda.
Siyaset paylaşımı da yok neyi ihlal ediyorum

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Arkadaşlar Mobile Legends oyununda sohbet kısmında PKK yandaşları konuşuyordu SS aldım.Kufur içeriyor yönetici izin verirse atarım

Sorum şu.Ben adı bilinmeyen bir oyuncunun yaptığı kötü paylaşımdan dolayı siber.egm ye atarsam bunun yararı olur mu?
Neden bu kadar muhalifsin anlamadım kaldır konuyu gitsin o zaman.
Ne yasak? Fikir almak yasak mı?
Ciddi bir yere mesaj atmadan yardım almak yasak mı?
Herhangi bir küfür kötü söz bulunmuyor burda.
Siyaset paylaşımı da yok neyi ihlal ediyorum

PKK yandaşları siyasete girer, küfür içerdiğinide kendin belirtmişsin " Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır. Siyasette buna dahildir.

Bu konuyu, EGM - Ihbar buradan bildirebilirsin.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Ben size fikir almak yasak demiyorum. Siz küfür iceren görseli atmakta diretiyorsunuz, bilmem farkinda misin?

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
PKK yandaşları siyasete girer, küfür içerdiğinide kendin belirtmişsin " Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır. Siyasette buna dahildir.

Bu konuyu, EGM - Ihbar buradan bildirebilirsin.
PKK bir terör örgütü nasil siyaset olur?
Ben size fikir almak yasak demiyorum. Siz küfür iceren görseli atmakta diretiyorsunuz, bilmem farkinda misin?
Haklısınız

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Buradan banlayin da kurtulayım bu nedir böyle iyiki bir konu açtık

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Ne yapmaniz gerektigini, yapabileceginizi belirttik. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...