Pes 2013 Online Hakkında

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhaba ;

Bugun istanbul bilişimden ps3 super slim aldım. Şimdi de pes 2013 alıcam fakat bütün oyunların içinde online kodu var mı bu online için yoksa ekstra kod mu almak gerekiyor.
Bir de oyunu online kodu ile berebaer en uygun fiyata nerden bulabiliriz ?
Acemiyim biraz bana yardımcı olabilir misiniz ?

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Arkadaşlar Merhaba ;

Bugun istanbul bilişimden ps3 super slim aldım. Şimdi de pes 2013 alıcam fakat bütün oyunların içinde online kodu var mı bu online için yoksa ekstra kod mu almak gerekiyor.
Bir de oyunu online kodu ile berebaer en uygun fiyata nerden bulabiliriz ?
Acemiyim biraz bana yardımcı olabilir misiniz ?

Pes 14 u bekle, 13 almamanı tavsiye ediyorum. Pes 13 e gelirsek, D&R , Teknosa, Mediamark tan alabilirsin.

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Pes 14 u bekle, 13 almamanı tavsiye ediyorum. Pes 13 e gelirsek, D&R , Teknosa, Mediamark tan alabilirsin.

Artık çok geç aldım :) 2014 şimdi nerden baksan 800-900 tl olucak belki daha fazla okadar bütcem yok yeni bi tv aldım yanına bide ps alayım dedim evlenicem inşallah da. Şidmi D&R , teknosa veya mediamark dan aldığım oyunda online kodu da olucak mı ?

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Artık çok geç aldım :) 2014 şimdi nerden baksan 800-900 tl olucak belki daha fazla okadar bütcem yok yeni bi tv aldım yanına bide ps alayım dedim evlenicem inşallah da. Şidmi D&R , teknosa veya mediamark dan aldığım oyunda online kodu da olucak mı ?

Kod işi kolay da sen hiç hayatında Original oyun almamışsın. 800 tl olur mu bi oyun hiç? Max 150 ile çıkacak piyasaya.

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kod işi kolay da sen hiç hayatında Original oyun almamışsın. 800 tl olur mu bi oyun hiç? Max 150 ile çıkacak piyasaya.

Hocam amma yaptın sende :) makine fiyatından bahsediyorum ben.

Gittigidiyorda oyun buldum ama işte emin olamıyorum oyun orjinal mi kodlu malum aldığım cihaz kırık değil açmaz çakma oyunları.

Ayrıca orjinal oyun crysis serisinin 3 dü var saklarım kutuları :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

he sen bana pes 2014 ü bekle dedin ben ps 4 gibi anladım nerde anladıysam artık kusuruma bakma :) şuan tek derdim online oyun konusu

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
he sen bana pes 2014 ü bekle dedin ben ps 4 gibi anladım nerde anladıysam artık kusuruma bakma :) şuan tek derdim online oyun konusu

Evet, pes 14 te Fox engine, tüm vuruşlar ( trivela scorpuon kick) , havok mu ne gerçekçi hava olayları( falso vs) daha neler neler eklendi. Pes 14 u bekle. Pisman olma sonra

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet, pes 14 te Fox engine, tüm vuruşlar ( trivela scorpuon kick) , havok mu ne gerçekçi hava olayları( falso vs) daha neler neler eklendi. Pes 14 u bekle. Pisman olma sonra
Bilgilendirme için sağol en iyisi ikinci el bi pes 13 bulayım ucuz yollu orjin için 14 ü bekliyeyim. Peki bu konuda bi yardımın olur mu ikinci el alabileceğim bi yer mekan kişi