Pes 2011'e Fifa Spikeri

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
finalrvh.jpg

Pes 2011'in İngiliz spikerlerinden sıkılanlar için yeni bir İngiliz spiker yaması.

Anlatıcılar:Clive Tyldesley -Andy Townsend (Fifa oyunundan)

İndirme Bağlantıları:
• Uploaded.To
• FileFront
• Uploading
• 2Shared
• HotFile

Kurmadan önce eski spikerlerin yedeğini (dt00_e.img) almanız tavsiye edilir.

[video=youtube;bVEYjJJmXU8]http://www.youtube.com/watch?v=bVEYjJJmXU8[/video]

[video=youtube;rGT6IZG_o14]http://www.youtube.com/watch?v=rGT6IZG_o14[/video]

Key Features:
• Brand New Authenticity: Probably the best commentating team ever met in a football video game, formed by Clive Tyldesley, and joined every match by the expert analyzer, Andy Townsend, is now ready to take the match atmosphere to a new, higher, and more realistic level, in Pro Evolution Soccer 2011.
• Revamped Experience: Discover the new key elements of your favorite game commentary. The improved scripts responsiveness is going to deliver a more complete experience, new inclusions, such as specific "World Cup" speeches, over 250 brand new player callnames and improved tactics samples, being also added, to make sure the gamers will notice a big change from the first match they take part in. Hearing both commentators getting excited in a very natural way when scoring a cracker, will make gamers feel the moment like never before in the entire PES history.
• Advanced Compatibility: Every fan who owns a PC version of Pro Evolution Soccer 2011 is able to enjoy the superior quality of the patch, even without having the UK version which includes the original English commentary by default. In addition, the patch is officially Online Compatible, allowing fans to fight for the UEFA Champions League trophy in a much more polished atmosphere.
• Maximum Compression: Not having a very fast Internet Connection doesn't mean downloading the Installer file will take years or so, as the commentary has been coded and structured not to absorb a big size on your HDD, plus the additional maximum compression process that has been done for the patch installation (.exe) file.
• Free Download: PES gamers can get the entire quality patch package for free.
• Easy-To-Use and Fast Installer
• High-Quality Samples

Installation:
1) Download the patch from a mirror located above.
2) When downloading the commentary patch, make a back-up of both dt00_e.img and dt05_e.img files located in your PES 2011/img Folder.
3) Once the downloading has finished, open the "2010 FIFA World Cup - English Commentary Patch" .exe file, choose a few options and let the installer to the rest of the work.
NOTE: The Installer may freeze for a minute, untill the patch installation is complete, so don't cancel it.
After that, enjoy PES 2011 like never before !
4) If you don't like the patch, use the "Uninstall" File located in your main PES 2011 Folder, and copy the original Commentary files you have made a back-up to (Step 2) in your PES 2011/img Folder right after that.
Warning !!! If you delete the patch and you don't add another dt00_e.img and dt05_e.img files in your PES 2011/img folder, the game will crash on startup.

Additional Information:
• Current (FINAL) Status (100%) : 11400 (Completed) / 11400 (Total Number)
• Feedback & Support email: golden_sample_bv@yahoo.com
• Author: Merdiso (Romania)
• Version: 1.0

Credits:
• KONAMI @ Tokyo (Pro Evolution Soccer 2011)
• EA Sports @ Canada (2010 FIFA World Cup South Africa Commentary)
• Winning Eleven Next-Gen Team (AFS Explorer)
• Sony Corporation (Sound Forge 10)
• Rinaldo (Sound Master 10)
• Evo-Web Forums (s03_h4nd1 - Commentary Pop-Ups Editing ; Selected BETA Testers)

© 2010 - All Rights Reserved

Reaksiyon puanı
2,146
Ben çok beğendim sağol indirelim..

Orjinal takım isimlerini yüklemeyi bilen var mı? Videoda Chelsea'yı görüyorum :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
sadece spiker kurtarmaz fifa'nın bütün seslerini pes'e aktarmak lazim cünkü en kibar ifadeyle pes'in sesleri ÇÖP!!! videodan anladigim kadarıyla gol ve tezahuratlarıda aktarmıslar ama büyük ihtimal sadece videoda bu böyledir.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Şu fifa2011 de online bir maç yapmıştım 1 ay önce adam öyle bir oynadı ki 1 aydır bir kez bile girip maç yapmadım.Bu hezmietin etkileri bitsin de bir el atalım bu işlere:))

Halbuki ortalama bir fifa ouncusuydum o adam hiçbirinizin karşısına çıkmaz inşallh:D

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
hangisi zorhak benide bir tanesi öyle dağıttı ondan sonra doğru düzgün girmedim giremedim :D

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Şu fifa2011 de online bir maç yapmıştım 1 ay önce adam öyle bir oynadı ki 1 aydır bir kez bile girip maç yapmadım.Bu hezmietin etkileri bitsin de bir el atalım bu işlere:))

Halbuki ortalama bir fifa ouncusuydum o adam hiçbirinizin karşısına çıkmaz inşallh:D

Bende sürekli kariyer modunda oynuyorum Fifa11'de. Bir kere online oynadım rakibi dağıttım ama sonra bir daha giremedim. Benden ya ps3 şifresi yada 15TL karşılığında eklenti sürüm almamı istediler. Bunları yapmadan online oynanmaz mı bu illet?

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81

hangisi zorhak benide bir tanesi öyle dağıttı ondan sonra doğru düzgün girmedim giremedim

o adam ben olmıyım??:mrgreen::p

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Dar7h diye biriydi beni dağıtan 6 tane atmıştı :D

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Bende sürekli kariyer modunda oynuyorum Fifa11'de. Bir kere online oynadım rakibi dağıttım ama sonra bir daha giremedim. Benden ya ps3 şifresi yada 15TL karşılığında eklenti sürüm almamı istediler. Bunları yapmadan online oynanmaz mı bu illet?

fifa da online maç yaptıkç bir puan ortalaması tutturuyorsun.sanırım benim ortalamam 1200 civarıydı.ve fifa genelde aynı puan aralıklarında rakipleri eşleştirip maç yaptırıyor.

o yüzden ilk maçıda rakibi dağıtman normal:)) bak bak hemen de oyunu bildiğimi iddia edip senin sırtına da basıyorum:D

ben donanımhaberdeki bir elemandan gittigidiyordan oyun seriali satın almıştım.senin sordugun durumu bilmiyorum

@aykut

aykut sen gamerangerden oynadığın için sen olamazsın.zaten başka türlü karşılaşsak bile her türlü yenerim seni:D

@koray senle de bir maç yapamadık he :D:D:D

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
o eleman valla çok kara geçti zorhak başlasak mı o işe iyi para var :D :D

valla ya ne zaman denesek bağlanmıyor :D

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
işin şakası fena oynamıyorum 5-6 attıgım cok oldu ama signore diye bi eleman var görürseniz yolunuzu degistirin hangi takımı alirsa alsın bütün oynadigimiz maclarda 6 atti bana. istisnasiz 15-20 macta en az 6-8 yedim.sinirden menapoza soktu beni yemin ederim.:)

---------- Post added at 23:20 ---------- Previous post was at 23:18 ----------

fifa da online maç yaptıkç bir puan ortalaması tutturuyorsun.sanırım benim ortalamam 1200 civarıydı.ve fifa genelde aynı puan aralıklarında rakipleri eşleştirip maç yaptırıyor.

o yüzden ilk maçıda rakibi dağıtman normal:)) bak bak hemen de oyunu bildiğimi iddia edip senin sırtına da basıyorum:D

ben donanımhaberdeki bir elemandan gittigidiyordan oyun seriali satın almıştım.senin sordugun durumu bilmiyorum

@aykut

aykut sen gamerangerden oynadığın için sen olamazsın.zaten başka türlü karşılaşsak bile her türlü yenerim seni:D

@koray senle de bir maç yapamadık he :D:D:D

eywah bunu demiycektin iki dakka kursana gameranger bi ayıklıyım seni :)

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
yav ben buraya mesajı zor yazıyorum çocuklar fırsat vermiyor bu saatlerde hem ocakta yemek vardı..aha telefon çalıyor..

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
__kadıköyRAP__ , kesin bişey diyemem. Ben pes-patch'in ilk çıkan sürümlerini denemiştim sorun olmamıştı ama, yama da düzgün çalışmamıştı:). Şimdi 1.1 çıkmış yorumlarda kimse öyle bir sorundan bahsetmemiş. İndirip denemeden belli olmaz yani.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
sadece spiker kurtarmaz fifa'nın bütün seslerini pes'e aktarmak lazim cünkü en kibar ifadeyle pes'in sesleri ÇÖP!!! videodan anladigim kadarıyla gol ve tezahuratlarıda aktarmıslar ama büyük ihtimal sadece videoda bu böyledir.

Dediğinde haklısın. Ses konusunda stadyum atmosferi bakımından Fifa 2011 harika. Pes 2011'de gol oluyor acayip bir sessizlik. Çılgınca goollllllll diye bağıran taraftar yok ama bununla ilgili yama da gelir yakında. Pes 2010 için çıkarmışlardı.

Ayrıca yamada tezahürat yok. Sadece spiker mevcut. Güncelleme çalışmaları da devam edecek gibi.

Reaksiyon puanı
2,146
__kadıköyRAP__ , kesin bişey diyemem. Ben pes-patch'in ilk çıkan sürümlerini denemiştim sorun olmamıştı ama, yama da düzgün çalışmamıştı:). Şimdi 1.1 çıkmış yorumlarda kimse öyle bir sorundan bahsetmemiş. İndirip denemeden belli olmaz yani.

Teşekkür ederim stalker, denemeden önce klasörü yedeklemek lazım o zaman, master ligimi garantiye alayım :)

Reaksiyon puanı
2,146
Dummy sorunu yüzünden kaldırdım tekrar yükledim oyunu, belgelerimdeki kayıtları yedeklemiştim şimdi o yedekleri görmüyor oyun.

Resmen sıçt*m..

Reaksiyon puanı
2,146
Japonları yükleyin rahat edin :D

Ayrıca zaten çoğu zaman ingilizce konuşuyorlar.

Goorüüü (Goool)
Korner Kikkü (Corner Kick)
Faarü (Faul)
Van gol bihando ristartoo (One goal behind falan fişman)

Hatta bazen türkçe bile konuşuyorlar :D
Şahit olduklarım,
maç yappü
kimatta (kim attı diye golden sonra söylüyor :D)
nihat onu atarü :D:D