PC'ler için yolun sonu (mu?)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MorTİS-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ekli dosyayı görüntüle 8110

Bilgisayar dendiğinde akla gelen ilk şirket olan Microsoft'tan, bilgisayarlarla ilgili şok tahmin...

Günümüzde gittikçe küçülen ve artık cebimize kadar giren akıllı cihazlar sayesinde bilgisayarların yüzüne bakmaz olduk. Neredeyse PC'lerin yaptığı her işi gören tabletlerin de bunda payı büyük.

Peki 2013 yılının sonuna kadar tablet satışları PC'leri geçebilecek mi? Microsoft'tan Antoine Leblond'un iddialarına göre bu imkansız bir şey değil. Teched Europe konferasının açılış konuşmasını yapan Leblond durumu şöyle özetledi: "Önceden her şey masaüstünden ibaretti. Şimdilerde satılan PC'lerin yüzde 60'ını laptop'lar oluşturuyor. Gelecek sene ise tabletler PC satışlarını geçmiş olacak."

Leblond, Windows 8'in de bu senaryonun oluşmasına yardımcı olacağını düşünüyor. Zira yeni çıkacak tabletler de Windows 8 ve RT'yi çalıştırabilecek.

Konuşmasında Windows 8'e de değinen Leblond, yeni işletim sisteminin yalnızca tabletler için olmayacağını belirtti. "Bildiğimiz Windows'tan farkı yok.

Kynk: ve teknoloji​

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
PC'deki rahatlığı hiç birşeyde bulamadım benim için son olmayacak gibi.

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Tablet üretilmiş en en basit alet ..ben karşıyım sonun kadar [MENTION=160691]Janmark[/MENTION] dostum sana katılıyorum :D

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
aktif kaynak linki olmadığından kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...