Papara android uygulaması Google play den kaldırıldı

Quantum99

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Papara an itibari ile PlayStore dan kaldırıldı. Kullanıcıların belli kısmının ise hesaplarına giriş yapamadığı ve bakiyelerini görüntüleyemediği söylendi.
Sizce ne oluyor.
Daha önce de Papara ile ilgili çok fazla suç duyurusu olmuştu.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Bu Papara'yı da PayPal gibi kapatmaya çalışıyorlar. TV100 sürekli Papara FETÖcü diye yalan haber yapıyor. Bunun da sonu PayPal gibi olacak. Ortalık beş para etmez İninal'a kalacak.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,362
Papara an itibari ile PlayStore dan kaldırıldı. Kullanıcıların belli kısmının ise hesaplarına giriş yapamadığı ve bakiyelerini görüntüleyemediği söylendi.
Sizce ne oluyor.
Daha önce de Papara ile ilgili çok fazla suç duyurusu olmuştu.
Google Play den kaldırıldığı doğrudur şuan kesin bir şey yok açıklama yapılır illaki

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Bu Papara'yı da PayPal gibi kapatmaya çalışıyorlar. TV100 sürekli Papara o suç örgütünün şirketi diye yalan haber yapıyor. Bunun da sonu PayPal gibi olacak. Ortalık beş para etmez İninal ve Paycell'e kalacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu Papara'yı da PayPal gibi kapatmaya çalışıyorlar. TV100 sürekli Papara o suç örgütünün şirketi diye yalan haber yapıyor. Bunun da sonu PayPal gibi olacak. Ortalık beş para etmez İninal ve Paycell'e kalacak.
Bari İninal kendini toplasa. Mesela komisyon ve hesap ücreti kesmese..

Quantum99

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bari İninal kendini toplasa. Mesela komisyon ve hesap ücreti kesmese..
Kullanmadım ama, Hesabında para varsa ister harca ister harcama 2 tl her ay kesiliyor. Saçma bir politika.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Kullanmadım ama, Hesabında para varsa ister harca ister harcama 2 tl her ay kesiliyor. Saçma bir politika.
Ben İninal kullandım. 3 gün önce iptal ettim. Sürekli para kesiyor. İçinde para tutarsan paran hesap ücreti ile eriyor. Ayrıca para çekerken, bakiye sorgularken bile komisyon alıyor.

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
Papara kapanırsa ne kullanacağız? Daha yeni deneyim yazısı attım ve şuan kullandığım tek kart "Black Card" Tosla'yı hiç beğenmedim büyük ihtimalle PeP'e geçerim tamamen kapanırsa.

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
PAPARADA ben para klesilmesi ile karşılaşmadım bir ara saçma ininal kaydolum her ay 8 tl kesmeye başladı bir şirket ama nere kaydolduumu bile anlayamadım :)

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Paparaya en çok benzeyen ne var? Enpara kullanıyorum ama paparanın kampanyaları daha iyiydi.