P20 Lite - iPhone 6s Plus - Mate 10 Lite - iPhone 8 Plus

Turgay Oyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Merhaba arkadaşlar başlıktan anlaşılacağı gibi 3 telefon arasında kaldım sizlerin yardımıyla doğru bir seçim yapacağıma inanıyorum.
Elimde şuanda p20 lite ve mate 10 lite mevcut mate 10 lite kullanmış olduğum telefon p20 lite ise bir müşterimden alacağımı tahsil edemediğimden ödeme yerine aldığım telefon şuanda elimde bu 2 cihaz mevcut arkadaşımda iPhone 6s plus mevcut 16 gb yurtdışı pasaport kayıtlı telefon sıfır gibi herhangi bir sorunu yok p20 lite ile takas etmek istediğini söyledi fakat ben kararsızım mate 10 liteyi severek kullanıyordum p20 liteyi alınca p20 liteyi kullanmaya başladım p20 lite'de çok hoş telefon özellikle ekran kasa oranı ve çentik olayı çok hoşuma gitti şimdi gelelim asıl soruma ;

Sizce p20 liteyimi yoksa mate 10 liteyimi kullanmalıyım yoksa p20 lite'yi takas edip iPhone 6s plus'u alıp onumu kullanmalıyım ? Çok kararsız kaldım :/
Yoksa p20 lite + mate 10 lite + 400 tl karşılığında iPhone 8 plus verecek telefoncu bir arkadaşım var takas edip 8 plus'mu almalıyım ?

NOT : Mate 10 lite yurtdışından getirildi ve garantisi mevcut değil. P20 Lite turkcellden alınma henüz 3 günlük 2 yıl kaskosu ve garantisi var. iPhone 6s plus yurtdışı pasaport kayıtlı şuanda 6 ay garantisi kaldı.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,383
Sahip olduğunuz telefonları satıp bir amiral gemisi satın alın derim takaslar riskli bir işlem.

Fahrenop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Öyle bir konuda tabi en iyi performansı 8 plustan alırsın ama sen 400 tl vermemeye çalış.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,383
İPhone 8 Plus çok iyi bir cihazda, o telefoncunun güvenilirliği tartışılır. Satacağı cihaz TR garantili mi?

Fahrenop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
24 ay tr garantisi yoksa almasın satsın elindeki telefonları kendi katıp alsın en mantıklısı hem sıfır açılmamış alır. Ben şahsen hiçbir telefoncuya güvenmem.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Telefoncu seni kazikliyor.
Hepsini uygun bir fiyata satın 2000-3000 bandında amiral gemisi (xz1, 5T, düz Mate 10 (amiral ithalatçı pro değil lite değil düz Mate 10 ) XZP, U11 VB.) İlla ucacagim diyorsanız s9 plus var 4300e

Turgay Oyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Sahip olduğunuz telefonları satıp bir amiral gemisi satın alın derim takaslar riskli bir işlem.
Takas konusunda sıkıntı yok telefoncu yakın arkadaşım herhangi bir problemde sorun çıkmaz.

Öyle bir konuda tabi en iyi performansı 8 plustan alırsın ama sen 400 tl vermemeye çalış.

400 TL'yi vermeden alamam tabi ama gönlüm 6s plustan yana ama bilemiyorum.

İPhone 8 Plus çok iyi bir cihazda, o telefoncunun güvenilirliği tartışılır. Satacağı cihaz TR garantili mi?

Telefoncu konusunda problemim yok hocam kendisi yakın arkadaşım o yüzden sıfır sıkıntı. Cihaz tr garantili evet kendisinin kullandığı cihaz.

24 ay tr garantisi yoksa almasın satsın elindeki telefonları kendi katıp alsın en mantıklısı hem sıfır açılmamış alır. Ben şahsen hiçbir telefoncuya güvenmem.
Telefoncu yakın arkadaşım olduğu için bir sıkıntı çıkmaz 8 plus kendisinin kullandığı cihaz.

Telefoncu seni kazikliyor.
Hepsini uygun bir fiyata satın 2000-3000 bandında amiral gemisi (xz1, 5T, düz Mate 10 (amiral ithalatçı pro değil lite değil düz Mate 10 ) XZP, U11 VB.) İlla ucacagim diyorsanız s9 plus var 4300e
Telefoncu neden kazılıyor onu anlamadım ? Sony pişmanlıktır bana göre zamanında basım çok ağrıdı. Diğer telefonlarında düşünmüyorum şahsen bu 4 telefon arasında bir seçim yapmayı düşünüyorum.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,383
Takas konusunda sıkıntı yok telefoncu yakın arkadaşım herhangi bir problemde sorun çıkmaz.

400 TL'yi vermeden alamam tabi ama gönlüm 6s plustan yana ama bilemiyorum.

Telefoncu konusunda problemim yok hocam kendisi yakın arkadaşım o yüzden sıfır sıkıntı. Cihaz tr garantili evet kendisinin kullandığı cihaz.

Telefoncu yakın arkadaşım olduğu için bir sıkıntı çıkmaz 8 plus kendisinin kullandığı cihaz.

Telefoncu neden kazılıyor onu anlamadım ? Sony pişmanlıktır bana göre zamanında basım çok ağrıdı. Diğer telefonlarında düşünmüyorum şahsen bu 4 telefon arasında bir seçim yapmayı düşünüyorum.

Güveniyorsanız İphone 8 Plus alın. :)