Oyun oynamak ve muzik dinlemeye uygun F/P telefon önerisi

Norvacs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhabalar
Kullandığım telefon eskidiğinden yeni bir telefon almak istemekteyim. Telefon üzerinde muzik,oyun ve resim özelliklerini kullanmaktayım.Telefonu vatan yada teknosa üzerinden alacağım ancak kararsızım sizlerin aşağıdaki modeller hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

1-Xiaomi Mi Mix 2
2-Xiaomi Mi 6
3-Sony xperia XZ1 yada XZP
yada bunlar yerine MWC 2018'i mi beklemeli ?

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
bütçeniz ne kadar?oyun için bence xz premium alın.hem ps4'ünüz varsa avantaj olur,4k ekranı var,size bakan hoparlörleri var.MWC de tanıtılan telefonlar çok pahalı olur bence oradan bir şey bulamazsınız.XZP hem tüm oyunları yukarıda yazadığım özelliklerle birlikte açar ve kasma yapmaz.Ses ile ilgili sitesinde bir kaç şey yazıyor ben pek anlamıyorum ses işinden

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
Xiaomi mi 6 güzel tercih olur

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bunlar arasından kesinlikle XZP(kutu kulaklığı tırt) adam gibi kulaklık alman gereiyor.

Norvacs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Max 3000 verebilirim bende bu işten pek anlamıyorum açıkçası bu parayı verdikten sonrada kötü bir şey almak istemiyorum :)

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Hem müzik için işini görür hem istediğin oyunu sd835 ile kesintisiz açacak olan fiyatıda oldukça uygun olan xiaomi mi6 tavsiye ederim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Max 3000 verebilirim bende bu işten pek anlamıyorum açıkçası bu parayı verdikten sonrada kötü bir şey almak istemiyorum :)
Resim diyorsun müzik diyorsun XZP İLE Mİ6 bu konularda K I Y A S L A N A M A Z. XZP al geç ama dediğim gibi kaliteli kulaklık alman şart kutudan çıkan tırt.

Norvacs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki xzp ile xz1 arasında ne fark var

Norvacs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullanan varsa kronik bir sorun var mı cihazda:)