Overclock KİT ? Ne Demek

Bu konuyu okuyanlar

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
S.a sayın sdn okurları abilerim,ablalarım
geçen gün hocamız bize ödev verdi..en güncel web tasarım programlarını bulup , bu programları en hızlı şekilde çalıştırabilecek bir PC toplamamızı istedi.. herşey tamam güzel.. topladım pc yi :D herşeyini beğendi fakat A-DATA Ram'leri okudu işte A-DATA RAM DDR3 1600+ 2GBX3 OVERCLOCK KIT (8-8-8-24) okudu ve '' OVERCLOCK KİT '' Ne demek dedi.. :blink: bilmiyorum hocam dedim.. :blink: iyi ozaman perşembe gününe kadar araştır bul gel dedi.. internette google amcada okadar arattım ama adamakıllı anlatan biyer bulamadım :flowers: yardım edebilirmisiniz ? Nedir bu :thumbup1:

GedKalessin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum öncelikle basit anlamda overclock hız aşırtma anlamına gelir yani elindeki ürünü anakarattan bazı ayarlar ile var olan hızının üstünde çalıştırırsın (çok basit anlamını söylüyorum) . Overclock kit i de hız aşırtma yapman için özel olarak tasarlanmış ürün olarak düşünebilirsin. Araştırmadım ram'i bilmiyorum ama 1600+ demişsin. Yani 1600mhz üstüne çıkabilirsin overclock (hızaşırtma) yaparak. Özetle sen hocana bunu söyle yeter.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Yani Satın Aldığın Ram Ler Overclock Edilmiş . Kısacası Ramlerine Hız Aşırtma Uygulanmış!

Veya Overclock (Hız Aşırtma için ) Tasarlanmış Ürün Anlamında!

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
tamam çok çok teşekkür ediyorum :) allaha emanet olun..

Son mesajlar