Oturdugunuz Yerden Pokemon GO Oynayın [ROOT]

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
--BAN SEBEBI ISE KALDIRIRIM--

Arkadaşlar hilenin çalışması için cihazınızın ROOTlu olması gerekir. Aman efendim hiç bulaşmayayım dereniz Bluestacks'te de kullanabilirsiniz hileyi.

DENENMIŞTIR. SIRAYLA ADIMLARI TAKIP EDİN

1) Kingroot veya herhangi başka bir root sağlayıncı ile cihazınızı Rootlayın

2) Fake GPS Location Spoofer apk indirin. Ama Kurmayın.

3) Lucky Patcher apk indirin ve kurun.

4) Lucky Patcher uygulamasını açın ve Root yetkisi verin

5) Aşağıdaki Yükle ve Oluştur bölümüne tıklayın. bir dizi dosyalar ekrana gelecektir. dosyalar arasından apk yı bulun büyük ihtimal Downloads bölümündedir.

6) Apk ya tıklayarak 'Sistem Uygulaması Olarak Yükle'(Download as System App) ye tıklayın.

7) Yüklenen programı açın. ayarlar kısmında gidin(sağ ust) ve 'Expert Mode' u aktifleştirin.

8)Önceki ekrana geri dönün. gitmek istediğiniz adresi belirleyin ve başlat işaretine tıklayın(Sağ Alttaki turuncu doritos). artık Pokemon GO uygulamasını açabilirsiniz. gördüğünüz gibi artık o bölgedesiniz.

KULLANIRKEN DIKKAT EDILMESI GEREKENLER.

Eğer ayarlamanızı kendi eviniz dışında zaten başka bir yere yaptıysanız (ör: başka bir il veya ülke). oradan ayrılmayın uzun süre. eğer çok hızlı yer değiştirmeye başlarsanız(örneyin ilk yeri paris olarak ayarlayıp sonra new yorka çevirirseniz) Niantic'in sistemi bunu anlayacaktır. benim uyguladığım yöntem eğer paris'e veyahut başka bir yere ayarlamışsam orada iyice kısa kısa adımlarla geziyorum. yani oyundaki karakter modelim bir yere ışınlanmıyor sadece koşuyor. bu iyi birşey çünkü Sistem sizi algılamıyor. Ayrıca eğer paristeysem ve new yorka gitmek istiyorsam uygulamayı kapatıyorum ve en az 2 saat sonra GPS ayarımı new york yapıp geri oyuna giriyorum. bu sayede farkedilmemiş oluyorum.Anlayacağınız ayarladığınız mesafeleri abartmayın. abartacaksanız da dikkatli olun. karakterinizin düz yolda yürürken ışınlanmamasına dikkat edin. ayrıca önce gps'inizi ayarlayın, sonra oyuna girin. yoksa oyun sizi gerçekte bulundugunuz yerden sahte yerinize saniyeler içinde götüreceğinden Sistem tarafından yakalanabilirsiniz.

SISTEM TARAFINDAN YAKALANINCA NE OLUYOR:

-Pokestoplar işe yaramaz. çevirdiğinizde size birşey vermiyorsa yakalanmışsınızdır.

- Pokemonlar kaçmaya başlar. Journal bölümünüzde ''**** ran away'' görüyorsanız bu sizin sistem tarafından yakalandığınızı gösterir. tabi pokemonların bazılar gerçekten de kaçabiliyor ama bu ihtimal çok az. 10 pokemondan 10uda kaçmışsa yakalandınız demektir. uygulamayı ve gps i kapatın. en az 3 saat sonra oyuna tekrar girin. düzelmiş olması gerekir.

--BAN SEBEBIYSE KALDIRIRIM--