Optimus black imin kamerasi siyah gösteriyor

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
arkadaşlar 10 dk once hizli resim ceksin diye quickest diye bi program yükledim bi fotograf çekip kapattım ondan sonra telefon bir daha fotograf çekmedi siyah ekran gösteriyor bu sorunu nasıl hallederim

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
yüklemiş olduğun programdan kaynaklıdır.. Ayarlarını değiştirmiş olabilir. programı kaldır bakalım sorun devam edecek mi

pegabjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=193510]Granikos[/MENTION] sorunu nasıl çözdün benim de şuan kamera siyah ekranda ön kameraya geçiş yapmıyor vidyo moduna geçiş yapmıyor siyah ekranda donup kalıyor fotoraf çekme tuşuna basınca da donuyor telefon ancak home tuşuna basarak ana menüye dönebiliyorum. Siyah ekran var ayarlar değiştirilebiliyo fakat dediğim gibi ön kameraya geçmiyo vidyo moduna geçmiyo ve fotoğraf çekme tuşuna basınca fotoğrafı çekmiyor

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
[MENTION=321346]pegabjk[/MENTION] batarya yı çıkarıp 10 dk beklettim düzeldi

pegabjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=193510]Granikos[/MENTION] denedim hatta 15 dakika bekledim düzelmedi. Yine de teşekkürler

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
rica ederin [MENTION=321346]pegabjk[/MENTION] teknik servise bir git bakalım inş düzelir

pegabjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi de bişey sorucam bu telefonu sıfır almıştım vatan bilgisayardan garanti süresin hakkında bi bilgim yok tam geçen sene almıştım 1 sene ise bugün itibariyle bitti ama aynı telefonu kuzenim aldı 2.el o garantisinin 2 sene olduğunu söyledi aklım karıştı ben 1 sene diye biliyorum

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
bi de bişey sorucam bu telefonu sıfır almıştım vatan bilgisayardan garanti süresin hakkında bi bilgim yok tam geçen sene almıştım 1 sene ise bugün itibariyle bitti ama aynı telefonu kuzenim aldı 2.el o garantisinin 2 sene olduğunu söyledi aklım karıştı ben 1 sene diye biliyorum

garantisi 2 senedir kardeşim yanlıs biliyorsun