Opera 19.0 Yayımlandı

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
windows.jpg

Opera 19 da dikkatimi çeken yeni özellik yer imleri çubuğunun eklenmiş olması.. Daha başka da tarayıcı stabilitesi için bazı düzenlemelere gidilmiş..

Benim w7 32bit sistemde uzun süreli kullanımda şişiyor ve aşırı bellek tüketiyordu galiba bu sürüm daha stabil..

İndirin:

Resmi Sayfası

Alternatif

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
windows.jpg

Opera 19 da dikkatimi çeken yeni özellik yer imleri çubuğunun eklenmiş olması.. Daha başka da tarayıcı stabilitesi için bazı düzenlemelere gidilmiş..

Benim w7 32bit sistemde uzun süreli kullanımda şişiyor ve aşırı bellek tüketiyordu galiba bu sürüm daha stabil..

İndirin:

Resmi Sayfası

Alternatif

Şu Firefox'a da ekleseler de eklenti yüklemekten kurtulsak

nicel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Opera 19'u kurdum. Yer imleri çubuğunu göremedim. Ayrıca başka tarayıcıdan yer imlerini aktarma işlemi yapılabiliyor mu? Bilginiz varsa lütfen paylaşın.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Varsayılan olarak etkin değil.. Opera nın ayarlarına girin fare tekerini hafif aşağı kaydırın orda göreceklsiniz..

İkinci soruya gelince mutlaka vardır ama şimdi farklı bi bilgisayarda olduğum için bakamıyorum müsait olunca onu da anlatayım..

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Yeni Opera'da şimdilik yer imlerini başka tarayıcıdan Opera ya aktaramıyoruz.. Ama eskiden opera hesabınız varsa tarayıcının yer imlerini eşitleyebiliyorsunuz.. Yer imi aktarıcısıyla.

nicel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeni Opera'da şimdilik yer imlerini başka tarayıcıdan Opera ya aktaramıyoruz.. Ama eskiden opera hesabınız varsa tarayıcının yer imlerini eşitleyebiliyorsunuz.. Yer imi aktarıcısıyla.

İlginiz için teşekkür ederim.

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Bu sürümle birlikte geçiş yaptım bende. Eskiyi aratmaz inş. :)

zahek

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Opera 19'u kurdum. Yer imleri çubuğunu göremedim. Ayrıca başka tarayıcıdan yer imlerini aktarma işlemi yapılabiliyor mu? Bilginiz varsa lütfen paylaşın.

Şu an için aktarım yok fakat üzerinde çalışılıyor şu an.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu sürümle birlikte geçiş yaptım bende. Eskiyi aratmaz inş. :)
Yok yok halen artıyor ama 1-2 sürüm içerisinde daha hoş olacak :) Özlediğimiz bazı şeyler yolda.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sadece ufak bir ek yapmak istedim. Teorikte bu mümkün değil fakat teorikte yapılabilir.Birazcık uğraşmak gerekli ya da eklenti yardımı ile vs.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben 2 aydır kullanıyorum inanılmaz rahat ve kullanışlı . vazgeçemem dediğim mozilladan kurtardı beni

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
19 da neler gelistirilmis bilgsi olan varmi ayrica bilgisayarim garantide hangi tarayiciyi kurabilirim bilmiyorum

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Diğer tarayıcılardan yer imlerini aktaramıyor muyuz hala?
Sürüm:20.0.1387.82

muhasturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Asıl anlamda "yer imleri" hala* Opera Browser a eklenmedi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
rezillik ya yer imleri aktarılmıyor 20 sürümü çıkmış bu kadar büyük bir eksiklik olmamalıydı