Online Video İzlerken Video Sürekli Kasıyor

Sayın Berk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ASUS laptop aldım. Online video izlerken videolar sürekli kasıyor. İnternet hızında sorun yok. Zaten görüntü donmuyor. Sürekli kasıyor.

Videoda mi sorun var acaba diye videoyu indirdim indirip bilgisayardan açınca bir sorun yok. O kasılma olayı olmuyor. Düzgün oynuyor video.

Ama online izlediğim her video kasıyor. YouTube' Dailymotion, izlesene, tivibu vs... hepsinde de aynı kasma var. Bu indirip izleme olayını çok kez denedim. Sorun sadece online izlemede...

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,141
ASUS laptop aldım. Online video izlerken videolar sürekli kasıyor. İnternet hızında sorun yok. Zaten görüntü donmuyor. Sürekli kasıyor.

Videoda mi sorun var acaba diye videoyu indirdim indirip bilgisayardan açınca bir sorun yok. O kasılma olayı olmuyor. Düzgün oynuyor video.

Bu olayı 2 videoda denedim. Sorun online izlemede...
Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Sayın Berk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Opera veya Mozilla indirip orada da test eder misiniz?Eğer bu dediğim tarayıcılarda sorun yoksa Revo Uninstaller ile Chrome uygulamasını silip yeniden yüklemenizi tavsiye ederim.

Görkem Bey iyice denedim. Farklı farklı videolarla denedim emin olmak için. Opera'da da kasıyor fakat Firefox'ta kasmıyor. Chrome'u program ekle/kaldır'dan silip yeniden kuracağım değil mi?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,141
Görkem Bey iyice denedim. Farklı farklı videolarla denedim emin olmak için. Opera'da da kasıyor fakat Firefox'ta kasmıyor. Chrome'u program ekle/kaldır'dan silip yeniden kuracağım değil mi?
Öncelikle revo uninstaller adlı programı yuklemeniz gerekecek.Daha sonra programa girip Google Chrome u kaldiracaksiniz.Bu program detaylı silme işlemi yapıyor bu yüzden önemli.Sildikten sonra Chrome yükleyin olmazsa Firefox kullanabilirsiniz.