Soru Online ingilizce eğitimi alanlar?

Bu konuyu okuyanlar

qwaser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler iyi forumlarr, ben iş ingilizcesi öğrenmek için online kurs arıyordum bi coğuna da baktım fakat sadece gramer üzerine ezberleme bi şekilde öğrenmek istemiyom açıkçası en son konuşarak öğreni kesfettim içeriği cok donanımlı duruyordu kayıt oldum daha cok yeni tabi maks 3 hafta olmuştur baslayalı ama oldukça iyi gidiyo yabancı hocalarla konuşuyon ediyon vs aranızda baska konusarak öğreni kullanan var mı merak ettim açıkçası varsa burda deneyimlerini benimle pyalaşabilir mi?????

qwaser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
duolingo'ya daha onceden bakmıstım benim için cok yetersiz kalmıştı o uygulama daha cok genel ing üzerine yogunlasıyor bana bir faydası dokunmamıştı kanka ben konusarak öğrenle devam ediyorum su anda sağ ol yine de

İbrahm_drms06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben İnter İngilizce uygulamasını kullanıyorum. İnter İngilizce speaking uygulaması aslında ama temel seviye İngilizcen varsa oldukça işe yarar. Bu arada ücretsiz deneme görüşmesi yaparak uygulamayı deneyebilirsin.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
BTK akademi kullan. Güzel anlatıyorlar.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Beyler iyi forumlarr, ben iş ingilizcesi öğrenmek için online kurs arıyordum bi coğuna da baktım fakat sadece gramer üzerine ezberleme bi şekilde öğrenmek istemiyom açıkçası en son konuşarak öğreni kesfettim içeriği cok donanımlı duruyordu kayıt oldum daha cok yeni tabi maks 3 hafta olmuştur baslayalı ama oldukça iyi gidiyo yabancı hocalarla konuşuyon ediyon vs aranızda baska konusarak öğreni kullanan var mı merak ettim açıkçası varsa burda deneyimlerini benimle pyalaşabilir mi?????
Ben bir program kullanmıyorum ama bir tavsiye verebilirim bol bol ingilizce içerik tüketin. Dinlemeniz nasıl kulağınız İngilizceye alışkın mı ? Film dizi izleyebilir müzik dinleyebilirsiniz. Bunlar hem İngilizcenin kullanımına hakimiyeti arttırır hem de yeni kelimeler ve kullanımlar öğrenirsiniz.

nagaracuga

Doçent
Reaksiyon puanı
493
Anadolu Üniversitesi Akadema adında herkese açık ücretsiz kursların bulunduğu bir sistem kurmuş lakin şu sıralar error vermekte. Orada Business English kursu da görünüyor.

KeXaT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternette tükettiğin içerikleri oynadığın oyunları vs. hep ingilizce yapmaya çalışmanı öneririm.