Önerilerinize ihtiyacım var

arda065

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum bütçe sıkıntım yok şuan yaklaşık 2 yıldır iphone 5s kullanmaktayım iphoneden önceki android telefonum galaxy s3'dü telefonumu yenilemek istiyorum. önceliğim kamera ve performans 3 telefon arasında kaldım..

İPHONE 8 PLUS

GOOGLE PİXEL 2 XL

HUAWEİ MATE 10 PRO

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,415
Merhabalar fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum bütçe sıkıntım yok şuan yaklaşık 2 yıldır iphone 5s kullanmaktayım iphoneden önceki android telefonum galaxy s3'dü telefonumu yenilemek istiyorum. önceliğim kamera ve performans 3 telefon arasında kaldım..

İPHONE 8 PLUS

GOOGLE PİXEL 2 XL

HUAWEİ MATE 10 PRO
Piksel 2XL hepsinden daha üstün :)

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Her zaman dediğim gibi telefon konusu alışkanlıklar ile ilgili bir durum. Sürekli olarak iPhone kullanan biri kolay kolay Android’e geçmez. Sürekli olarak Android kullanan biri de kolay kolay iPhone’a geçmez. O yüzden herhangi bi teknoloji mağazasından gidip telefonu birebir kullanmanız yararınıza olacaktır.

arda065

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Her zaman dediğim gibi telefon konusu alışkanlıklar ile ilgili bir durum. Sürekli olarak iPhone kullanan biri kolay kolay Android’e geçmez. Sürekli olarak Android kullanan biri de kolay kolay iPhone’a geçmez. O yüzden herhangi bi teknoloji mağazasından gidip telefonu birebir kullanmanız yararınıza olacaktır.
alışılmayacak gibi değil sonuçta androidden geçtim ios’a tekrar androide geçtiğimde sıkıntı yaşamam fakat Apple’nin 2 el fiyatı düşmemesi ve yazılım olarak sürekliliği kafamı karıştırıyor..

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kamera konusunda gerçekten çok başarılı bu incelemeleri defalarca izledim

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
S9 Plus varken bu cihazlar yalan. Bu üçlü arasından ise Pixel 2 XL alırdım büyük ihtimal.

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
alışılmayacak gibi değil sonuçta androidden geçtim ios’a tekrar androide geçtiğimde sıkıntı yaşamam fakat Apple’nin 2 el fiyatı düşmemesi ve yazılım olarak sürekliliği kafamı karıştırıyor..

Herkes sorun yaşayacak diye bir şey yok. Kendi adıma konuşayım ben sıkıntı yaşadım zamanında kullanmakta. Alıştım bi kere bi daha Android kullanmam.

mmcaglar01

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Katılıyorum, speaker hariç her anlamda s9+

arda065

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar hala kararsızım başka düşünceleri olan var mı?

arda065

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S9 + cikilirsa ben olsam beklerdim note 9 u islemci kamera uyumu super olacak bence zaten note 8 de ole şuan
Note 9 s9 plusdan daha iyi olacağı kesin ama ne zaman çıkacak fiyatı ne olacak

arda065

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S9+ dan 1000 tl fazla olur bence yada 1.5
Note 9u beklerdim lakin hiç bir zaman yeni çıkan telefon alınmamalı fiyatı yüzünden diye düşünüyorum ve acilen telefona ihtiyacım var. Çok kararsız kaldım

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Note 9u beklerdim lakin hiç bir zaman yeni çıkan telefon alınmamalı fiyatı yüzünden diye düşünüyorum ve acilen telefona ihtiyacım var. Çok kararsız kaldım
Aynen 1 ay sonra hb da fln cok daha uygun fiyatlara alınıyor

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
s9+ çıktı bir kaç hafta beklersen raflarda olur.bu cihaz çok daha iyi onu al