Office 2007 Outlook Sorunu

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Arkdaşlar outlook açmak istendiğinde böyle bir hata alınıyor sebebini bulamadım yardımcı olabilirmisiniz

8p9vy.png
[/URL][/IMG]

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kaldırıp kuramam çünkü müşterimizdeki bi sorun bu ve uzaktan bağlanıp halletmeye çalıştığım için buna zamanım yok açıkcası :)

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
O zaman, hatada da dediği gibi onarım aracını kullanmayı deneyin.Bu hata ile daha önce karşılaşmadım maalesef.

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Tamam teşekkürler Microsoft'un sitesinde bu sorunu buldum Uzaktan bağlanıp karşı taraftan deniycem çözümünü olursada burda paylaşalım ki diğer arkadaşlarada yardımcı olsun.

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
selamlar,
müşterinin o yoldaki pst dosyasını kaldırın. outlook baştan açılsın. e-mailleri tekrar indirmesi gerekecek. exchange haricindeki emaillerini bulması zor olabilir. Outlook açıldıktan sonra pst'yi manuel olarak göstermeyi deneyin.

kaldırıp kurmaya gerekecek bir şey yok. her problemi uninstal-install ile çözemezsiniz.

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
selamlar,
müşterinin o yoldaki pst dosyasını kaldırın. outlook baştan açılsın. e-mailleri tekrar indirmesi gerekecek. exchange haricindeki emaillerini bulması zor olabilir. Outlook açıldıktan sonra pst'yi manuel olarak göstermeyi deneyin.

kaldırıp kurmaya gerekecek bir şey yok. her problemi uninstal-install ile çözemezsiniz.

Şimdi Öyle yapmayı deniycem çünkü Microsft'un Fixit Programıyla falan yapmaya çalıştım tam açılır gibi oluyor Outlook ama aynı hatayı veriyor dedğin gibi bi deniycem.

Gelen kutusu onarım aracını (Scanpst) çalıştırdığınızda araç ilgili bozuk dosyayı onaracaktır. http://office.microsoft.com/tr-tr/outlook-help/HA010075831.aspx

Onar yapmayı müşteride yapmış fakat bazı mailler gitti dedi ve onlar için çok öenmliymiş o yüzden ona sıcak bakmıyorum pek.

selamlar,

Dediğin gibi .pst dosyasını masaüstünde bi yere aldım öyle açmaya çalıştım fakat o dosyayı bulamıyorum diyo hata verdi o yolu gösterip öyle devam etmek istedi bende iptal edince bu sefer hiç açmadı :)

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Şimdi Öyle yapmayı deniycem çünkü Microsft'un Fixit Programıyla falan yapmaya çalıştım tam açılır gibi oluyor Outlook ama aynı hatayı veriyor dedğin gibi bi deniycem.

Onar yapmayı müşteride yapmış fakat bazı mailler gitti dedi ve onlar için çok öenmliymiş o yüzden ona sıcak bakmıyorum pek.

Dediğin gibi .pst dosyasını masaüstünde bi yere aldım öyle açmaya çalıştım fakat o dosyayı bulamıyorum diyo hata verdi o yolu gösterip öyle devam etmek istedi bende iptal edince bu sefer hiç açmadı :)

ee iptal edersen açılmaz ki :) normal yani. neyse geçmiş olsun kısmen de çözüldüyse.

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Yok taşıdığım yerdeki yolu gösteriyorum bu sefer orda görmüyor pst dosyasını o yüzden iptal ediyodum :)Neyse çözüldü sanırım kaç saattir dönmediler sorun olsa arıycaktı :)