Notebook Tavsiyesi

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar günlük işlerimi (Word. Excel .vs) yapmak, 720p-1080p film izlemek (torrentten indiririm) ve internette vakit geçirmek için tavsiyelerinizi bekliyorum. Oyun oynamak için aramıyorum. Bu yüzden yüksek performanslı bir notebook aramıyorum ve uygun fiyat olması önemli. Şu ana kadar oyun ve yüksek performans için notebook tavsiyesi verdim ama istişare önemlidir :)

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
gözüne güzel geleni alabilirsin o halde :D bi kız arkadaşım sırf kırmızı diye sony vaio almıştı mesela :D

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Sony Vaio olabilir mesela , güzeldir.Onun dışında herkese tavsiye ettiğim kutsal bilgisayar MacBook Pro ya da Air.Oyun oynatma dışında herşeyi yapar.

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Tavsiyeleriniz için sağolun arkadaşlar. Bütçeye göre hepsini değerlendireceğim. [MENTION=449473]Can-K.[/MENTION] [MENTION=105356]Mert Ahmet[/MENTION] peki Sony'nin müşteri hizmetleri nasıl daha önce kullanmadığım için biraz mesafeliyim. Ayrıca MacBook çok fazla pahalı. Evet yazılım ve sağlamlık konusunda tartışmasız çok iyi ancak açıkçası bir bilgisayara o kadar para vermek (günlük işler için) mantıklı gelmiyor.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Tavsiyeleriniz için sağolun arkadaşlar. Bütçeye göre hepsini değerlendireceğim. @Can-K. @Mert Ahmet peki Sony'nin müşteri hizmetleri nasıl daha önce kullanmadığım için biraz mesafeliyim. Ayrıca MacBook çok fazla pahalı. Evet yazılım ve sağlamlık konusunda tartışmasız çok iyi ancak açıkçası bir bilgisayara o kadar para vermek (günlük işler için) mantıklı gelmiyor.
örnek verdim ben sony vaio aldı diye sen istediğini alabilirsn
hatta iyi tabletler var onlardan bile düşünebilirsin herşeyi yapabilyorsun tabletten de hem taşıma olayı da daha iyi

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
MacBook demiyorum , MacBook Air falan al.Onu hiçbirimiz tavsiye etmiyoruz zaten.Bu arada vaio'lar tükendi artık çok yok.Vaio güzel bir bilgisayar.Ama iş için güzel bir HP tavsiye edebilirsin.