Note fe mi mi6 mı?

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
FE'lerde batarya değişiminden dolayı kapak aralık kaldığı ve toz girdiği söylentileri çoğalmakta. eğer doğruysa suya dayanıklılık çöp demektir.
Bu bahsettiğiniz olayı ben ilk kez buradan duydum, satın aldığım sitedeki onlarca kullanıcı yorumunda böyle bir şikayete de rastlamadım, ayrıca Kendi cihazımda siyah ve özellikle inceledim kesinlikle böyle bir durum söz konusu değil.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Selam! Arkadaşlar Note FE aldık diyelim ve günlük yaşantılarımız sonucu başımıza bi aksilik geldi ve istemeyerek telefonu düşürdük ekran kırıldı çatladı ne biliyim işte telefon arıza verdi yani bu sıkıntıyı nasıl çözeceğiz ? çünkü ben baya araştırdım yedek parça ve tamiratı güzel ülkemizde maalesef yok :( daha doğrusu ben ulaşamadım tamirat yapan birisine ve yedek parçalarına, sizler bu konu hakkında bilgi sahibiyseniz eğer beni de bilgilendirir misiniz? Yakın zamanda yeni bi telefon almayı düşünüyorum, Note FE tam istediğim ayarda ve ölçüde olduğu için aklıma yatmıştı fakat önerir misiniz bu telefonu? çünkü telefonun yanında gelen garanti kapsamında olduğunu belirten firma için hiç olumlu ve insanı ikna edici yorumlar videolar göremedim çok tedirginim bu konuda lütfen sizler de yardımcı olur musunuz! Teşekkürler şimdiden.
Benim aldığım cihaz Delta servis garantili ama inşallah servislik bir işim olmaz...Kaldı ki bu bahsettiğiniz sorunları Markaların anlaşmalı oldukları yetkili servislerle de yaşama olasılığınız çok yüksek, hangi yetkili servis acaba müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, benim duyduğum sadece iphone ve huawei var.

Son düzenleme:

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Bu bahsettiğiniz olayı ben ilk kez buradan duydum, satın aldığım sitedeki onlarca kullanıcı yorumunda böyle bir şikayete de rastlamadım, ayrıca Kendi cihazımda siyah ve özellikle inceledim kesinlikle böyle bir durum söz konusu değil.

Benim aldığım cihaz Delta servis garantili ama inşallah servislik bir işim olmaz...Kaldı ki bu bahsettiğiniz sorunları Markaların anlaşmalı oldukları yetkili servislerle de yaşama olasılığınız çok yüksek, hangi yetkili servis acaba müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor acaba, benim duyduğum sadece iphone ve huawei var.
Lg de güzel ilgileniyor

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Selam! Arkadaşlar Note FE aldık diyelim ve günlük yaşantılarımız sonucu başımıza bi aksilik geldi ve istemeyerek telefonu düşürdük ekran kırıldı çatladı ne biliyim işte telefon arıza verdi yani bu sıkıntıyı nasıl çözeceğiz ? çünkü ben baya araştırdım yedek parça ve tamiratı güzel ülkemizde maalesef yok :( daha doğrusu ben ulaşamadım tamirat yapan birisine ve yedek parçalarına, sizler bu konu hakkında bilgi sahibiyseniz eğer beni de bilgilendirir misiniz? Yakın zamanda yeni bi telefon almayı düşünüyorum, Note FE tam istediğim ayarda ve ölçüde olduğu için aklıma yatmıştı fakat önerir misiniz bu telefonu? çünkü telefonun yanında gelen garanti kapsamında olduğunu belirten firma için hiç olumlu ve insanı ikna edici yorumlar videolar göremedim çok tedirginim bu konuda lütfen sizler de yardımcı olur musunuz! Teşekkürler şimdiden.
Benim aldığım cihaz Delta servis garantili ama inşallah servislik bir işim olmaz...Kaldı ki bu bahsettiğiniz sorunları Markaların anlaşmalı oldukları yetkili servislerle de yaşama olasılığınız çok yüksek, hangi yetkili servis acaba müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor acaba, benim duyduğum sadece iphone ve huawei var.
Lg de güzel ilgileniyor
Onların cihazları da çok sabıkalı ama, çok insan sıkıntı yaşadı LG markadan.

Rizaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.Aslında foruma pek yazmam ama, konuyu görünce yazayım da seçiminde yardımım olsun istedim...
Şu anda her iki telefona da sahibim.Mi6 6GB 128GB mavi modelini yaklaşık 8 aydır kullanıyorum.Bende Oreo Global Beta kurulu.Ayrıca Global sürüm de Oreo aldı.MIUI sürümü ise 9.
MI6 her şeyiyle çok güzel telefon.Tabi küçük ekran sevenler için.Performans üst düzeyde.Pili çok ahım şahım değil bana göre.Normal kullanımda günü çıkardığını söylemeliyim.Ancak, benim gibi Samsung tabanlı iseniz, kamera sizi memnun etmeyebilir.Lakin, asla kötü değil.Gece çekimleri hariç.Ben S7 Edge'den geçmiştim.Bu yüzden hep onun kamerasını aradım.
Gelelim Note FE'ye.İki gündür kullanıyorum.Pil yetersiz, ama normal kullanıcı iseniz günü çıkarıyor.Kameraya gelince...S7 Edge ile aynı olduğundan, evime dönmüş gibi oldum.Yazılım tarafında ise, Oreo yüklü şu anda, yeni kurdum.Tereddüt ederek almıştım ama, telefon harika her şeyiyle.Kamera önceliğim olduğundan ve telefondan genel anlamda çok memnun kaldığımdan, MI6'yı satmaya karar verdim.
Sonuçta tercih meselesi.Umarım seçiminde faydası olur.
En önemlisi batarya benim için. Çok kullanırum telefonu.

Talha_03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18

Benim aldığım cihaz Delta servis garantili ama inşallah servislik bir işim olmaz...Kaldı ki bu bahsettiğiniz sorunları Markaların anlaşmalı oldukları yetkili servislerle de yaşama olasılığınız çok yüksek, hangi yetkili servis acaba müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, benim duyduğum sadece iphone ve huawei var.

Servis sıkıntıları çok can sıkıyor telefonu sağlam yollayıp pert şekilde alan kullanıcı sayısı baya fazla bu yüzden tedirginim Note FE almakta..

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Gece kamera çok ta önceliğin değilse kalan tüm seçenekler de mi6 ağır basar

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Al tr garantili xz1 kullan

Qu4ntum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Mi 6 al hatta 4 gb 64luk al fazladan 450 TL verip Note Fe verme ithalat ürün sonuçta. Özellikle Note fe ekranı kırıldımı çöpe atılır telefon pahalı parçaları ve donanım parça sıkıntısı yaşaman muhtemel.

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Mi6 dan note fe'ye geçmiş biri olarak söylüyorum performans ve pil olarak mi6 daha iyi ama ekran kalitesi olsun özellik olsun note fe daha iyi. Bugün ben bu İki cihaz arasında kalsam yine note fe'yi alırım.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Note FE, çok güzel bir telefon ama pil performansı düşündürüyor. Ben telefon alırken ilk önce pil performansına bakarım çünkü telefonu rahat kullanamayacaksam almam mantıksız. Pili sorun etmiyorsanız Note FE alın. Samsung'un o canlı ve güzel ekranıyla birlikte özelleştirebileceğiniz arayüzü sizi memnun bırakacaktır.

Mi 6 ise size yüksek performansla birlikte iyi bir şarj süresi sunacaktır.
Kardeş sen trollmüsün yoksa bilerekmi yapıyosun shiftdelete ekibi Oreo sürümünü kurdu videosu var aç bak
Mesajları okudum da kanser oldum, sabrınız iyiymiş.