Note 8 mi yoksa s8 plus ?

note 8 mi yoksa s8 plus mı?

• note 8

Kullanılan: 13 68.4%
  • s8 plus

Kullanılan: 6 31.6%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
note 8 : 4000 tl
s8 plus : 3500 tl

Daha önce s serisi kullandım sıkıntı yaşadım.note serisini hiç kullanmadım.bu yüzden bu seferde s değil note alsam diye düşüyorum.s8 plus tasarımı daha çok hoşuma gidiyor.perfonmans olarak hangisi daha iyi aradaki fiyat farka değer mi?

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
evet s8 ve plus'in tasarimi daha guzel note cok buyuk, ben boyutundan oturu kaba buluyorum cepte falan tasimak sorun.ilk defa bi samsung'un amiral gemisini kullanmak istiyorum onun icin sahsen s9 beklicem beklemeseydim,kesinlikle s8 alir gecerim.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Bugün aldı ağabeyim s8 plus cihaz çok şık ve güçlü 500 lira bana koymaz diyosan note 8 al tabi ki ama s8 plus ında aşağı kalır bi yanı olmasa gerek

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Değer Note 8 al.
daha önce note 8 için o kadar para vermeye gerek yok demiştin
--- Gönderi Güncellendi ---
evet s8 ve plus'in tasarimi daha guzel note cok buyuk, ben boyutundan oturu kaba buluyorum cepte falan tasimak sorun.ilk defa bi samsung'un amiral gemisini kullanmak istiyorum onun icin sahsen s9 beklicem beklemeseydim,kesinlikle s8 alir gecerim.
bazen telefonumu çantaya değil montumun dış cebine koyuyorum.acaba sığmama durumu olabilir mi
telefoncu da bunu deneyecektim .masada bağlı şekılde durduğundan deneyemedim
Bugün aldı ağabeyim s8 plus cihaz çok şık ve güçlü 500 lira bana koymaz diyosan note 8 al tabi ki ama s8 plus ında aşağı kalır bi yanı olmasa gerek
değerse neden olmasın

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708

Daha önce s serisi kullandım sıkıntı yaşadım.note serisini hiç kullanmadım.bu yüzden bu seferde s değil note alsam diye düşüyorum.s8 plus tasarımı daha çok hoşuma gidiyor.perfonmans olarak hangisi daha iyi aradaki fiyat farka değer mi?
Kamera ve Kalem farkı var,500 tl bu ikisi için değer dersen note 8 al,değmez dersen s8+

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İkiside çok güzel note 8 'in çift kamera s pen ve 6gb ram avantajı var s8 in kamerasıda çok iyi performans desen note 8 biraz daha performanslı ama s8 de 4 gb ramle çok güzel işler yapıyo tasarım olarak ikiside mükemmel bence 500 tl vermeye değer en azından note serisinide deneyimlemiş olursun

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Note serisi herzaman baba seridir hatta android sevmeyen ben bile yıllardır note serilerini hep Taktir etmişimdir note 8

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Note serisi Samsung’un en iyi serisidir. S değil de her zaman Note serisinden çıkan Samsung’lara hayran kalmışımdır. Aradaki 500 liraya değer mi dersten ram farkı, çift kamera, kalem ve köşeli tasarımdan dolayı farka değer.

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
S8 mes 8 hic dusunme derim.neden?daha once on kere yazdim.boyle bir karsilastirmada note8’e uzulurum.onuda illaki alacaksan;actir,bir bak oyle al.sonra
“yandim Allah” diye,
“aman acil” diye,
“bir bakar misiniz “diye ,
“Help me piliz” diye
baslik acarsin yana yakila:))

“Isiklarin efendisi”benim diyorsan her turlu al pisman olmazsin zaten o psikolojiyle:)))

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84

Dostum hepsiburadada mı nerdeydi note 8 3300 civarı birşeyde indirimde. Note her zaman daha iyidir yapıştır gitsin

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
S8 mes 8 hic dusunme derim.neden?daha once on kere yazdim.boyle bir karsilastirmada note8’e uzulurum.onuda illaki alacaksan;actir,bir bak oyle al.sonra
“yandim Allah” diye,
“aman acil” diye,
“bir bakar misiniz “diye ,
“Help me piliz” diye
baslik acarsin yana yakila:))

“Isiklarin efendisi”benim diyorsan her turlu al pisman olmazsin zaten o psikolojiyle:)))
Yazılımın efendisi benim diyosa apple almalı o muhteşem ios 11 i bi tatmalı:D:D

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Note 8 in daha sağlam bir hissiyatı var, tasarım olarak S8 den daha çekici geliyor bana.
Note8 pişman etmez ve aradaki 500 TL ye kesinlikle değer. İçine siniyorsa Note 8 almalısın

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,384
Çok değer Note 8 daha performanslı ve yanında küçük süpriz de yapıyorlar SD kart ve kablosuz şarj gibi :)
daha önce note 8 için o kadar para vermeye gerek yok demiştin

bazen telefonumu çantaya değil montumun dış cebine koyuyorum.acaba sığmama durumu olabilir mi
telefoncu da bunu deneyecektim .masada bağlı şekılde durduğundan deneyemedim

değerse neden olmasın

Ceblerin büyükse s7 edge te sıkıntı yaşamadıysan çok fazla da büyük değil Note 8 dayanıklıkta biraz daha hassas ama full cover ekran koruyucu ve kılıf kullandığın zaman sıkıntı olmaz
Teknosa Bayilerine Git Orda daha rahat kullanım avantajınız var

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Note 8 3200'e düştü diye biliyorum. Note 8 al daha sağlıklı.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
S8+ değil s8 al bence en ideal boyut onunki. Note 8 köşeli tasarım kaba. Kalem lazım değilse s8 al geç

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Dostum hepsiburadada mı nerdeydi note 8 3300 civarı birşeyde indirimde. Note her zaman daha iyidir yapıştır gitsin
note 8 şimdıye kadar 330o tl ye kadar hiç düşmedi ..o dediğin eski note 7 dir
şuan en ucuz 3700 tl .o da çift hatlı ve delta servis garantili
Note 8 3200'e düştü diye biliyorum. Note 8 al daha sağlıklı.
sen bana note 8 sıfır samsunsg garantili 3200 tl nerede satılıyor göster ben sana 100 tl bahşiş veririm :D
S8+ değil s8 al bence en ideal boyut onunki. Note 8 köşeli tasarım kaba. Kalem lazım değilse s8 al geç
s8 küçük geliyor bana .s serisinde sorun yaşadığım için note serisi belki sorun yaşamam,daha dayanıklıdır düşüncesiyle almak istiyorum.tasarım olarak note 8 kenarları benımde hoşuma gitmiyor
Çok değer Note 8 daha performanslı ve yanında küçük süpriz de yapıyorlar SD kart ve kablosuz şarj gibi :)
Ceblerin büyükse s7 edge te sıkıntı yaşamadıysan çok fazla da büyük değil Note 8 dayanıklıkta biraz daha hassas ama full cover ekran koruyucu ve kılıf kullandığın zaman sıkıntı olmaz
Teknosa Bayilerine Git Orda daha rahat kullanım avantajınız var

teknosa da 300 tl değerinde kablosuz şarj cihazı verıyorlar. ama çok pahalı.ben n11 den hedıye kuponumla almayı düşünüyorum.orada böyle bır hediye duymadım

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494

aradaki 500 e çok rahat değer.
+Kalem
+Daha iyi performans
-Daha iyi kamera
performans olarak videoları izle note8 s8i tokatlıyor.büyüklüğü takma zaten hemen hemen aynılar ve küçük bir kasaya büyük ekran sığdırmış adamlar.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,384
note 8 şimdıye kadar 330o tl ye kadar hiç düşmedi ..o dediğin eski note 7 dir
şuan en ucuz 3700 tl .o da çift hatlı ve delta servis garantili

sen bana note 8 sıfır samsunsg garantili 3200 tl nerede satılıyor göster ben sana 100 tl bahşiş veririm :D

s8 küçük geliyor bana .s serisinde sorun yaşadığım için note serisi belki sorun yaşamam,daha dayanıklıdır düşüncesiyle almak istiyorum.tasarım olarak note 8 kenarları benımde hoşuma gitmiyor

teknosa da 300 tl değerinde kablosuz şarj cihazı verıyorlar. ama çok pahalı.ben n11 den hedıye kuponumla almayı düşünüyorum.orada böyle bır hediye duymadım

Bütçeniz 5000 TL ye çıkabiliyorsa Samsung'un orjinal sitesinde Son gün kampanyası var Note 8 aldığınız taktirde 128Gb SD kart Kablosuz şarj ya da kablosuz şarj Dex eğer s8 plus almak istiyorsanız bütçeniz çok yüksek değilse zorlayıp s8+ ın yanında 128gb sd kart ve gear 360 kamerası hediyesi var eğer istemiyorsanız 4000 TL ye Note 8 var başka sitelerden tercihinize göre bağlı

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Kamerada bokeh efektine ve kaleme önem veriyorsan al öbür türlü aşağı yukarı S8 Plus'ın aynısı ama bu 2 si senin için önemliyse 500 TL farka değer .

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,384
Anlatmaya çalışıyoruz ama kabullenemiyor

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
[
Kamera ve Kalem farkı var,500 tl bu ikisi için değer dersen note 8 al,değmez dersen s8+
kamera pek önemli değil.kalem bazen not alma konusunda yardımcı olacaktır
her cihazda öyle bir korku olur bence
ne gibi korku?
Anlatmaya çalışıyoruz ama kabullenemiyor
neyi anlatmaya çalışıyorsun da kabullenemiyorum ?
aradaki 500 e çok rahat değer.
+Kalem
+Daha iyi performans
-Daha iyi kamera
performans olarak videoları izle note8 s8i tokatlıyor.büyüklüğü takma zaten hemen hemen aynılar ve küçük bir kasaya büyük ekran sığdırmış adamlar.
ama pil farkı var.note 8 daha düşük.bunu yeni farkettim.s7 edge de bile 3600 mah pil vardı
note 8 tercih edebilirim
yaşadığın sorun neydi
daha önce ki telefonda mı yaşadığım sorunu sordunuz ?
Bütçeniz 5000 TL ye çıkabiliyorsa Samsung'un orjinal sitesinde Son gün kampanyası var Note 8 aldığınız taktirde 128Gb SD kart Kablosuz şarj ya da kablosuz şarj Dex eğer s8 plus almak istiyorsanız bütçeniz çok yüksek değilse zorlayıp s8+ ın yanında 128gb sd kart ve gear 360 kamerası hediyesi var eğer istemiyorsanız 4000 TL ye Note 8 var başka sitelerden tercihinize göre bağlı
sd kart ihtiyacım yok.gear vr kamera önceden hedıye olarak almıştım .duruyor
o dediğiniz kampanya teknosa da da var.1 yıl hedıye kasko ve şarj cihazı standı falan
Kamerada bokeh efektine ve kaleme önem veriyorsan al öbür türlü aşağı yukarı S8 Plus'ın aynısı ama bu 2 si senin için önemliyse 500 TL farka değer .
fazla önemli dğeil.benim için perfonmansı pil gücü iy iolsun yeter.sadece S serisinde dilim yandığı için note serisi alsam mı dıye düşünüyorum