Note 7 Fan Edition Almayı Düşünüyorum Fakat Kafamda Bazı Soru İşaretleri Var

AntiqueHeritage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Note 8 ithalatçı almak yerine note fe aldım gayette memnunum. Telefon bataryası kusursuz değil fakat kötü de değil ortanın bir tık üstü diyebilirim. Kamera performansından bahsetmeme gerek yok sanırsam. Ben telefonu bozulursa yenisini alırım diyerek aldım onun için yedek parça pek de önemli değil zaten temiz kullanan bir insanım. Sony Xperia Z2'den geçtim gayet güzel telefon valla çağ atladım resmen :D

mehmtgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Note 8 ithalatçı almak yerine note fe aldım gayette memnunum. Telefon bataryası kusursuz değil fakat kötü de değil ortanın bir tık üstü diyebilirim. Kamera performansından bahsetmeme gerek yok sanırsam. Ben telefonu bozulursa yenisini alırım diyerek aldım onun için yedek parça pek de önemli değil zaten temiz kullanan bir insanım. Sony Xperia Z2'den geçtim gayet güzel telefon valla çağ atladım resmen :D
İşlemcisi performansı nasıl sd820ye denk geliyo diyolar. Birde bataryası biraz çabuk bitiyomuş. Bi günü çıkarıyomu?

mehmtgunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Daha düşük varmı? Birde pil ömrüne etkisi ne kadar?

Reaksiyon puanı
2,146
Batarya değişimi sorusuna cevap olarak bataryayı deltaya değiştirtmek zorunda değilsin samsung servisine ücretini vererek yaptırabilirsin.

BİYİLER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Batarya değişimi sorusuna cevap olarak bataryayı deltaya değiştirtmek zorunda değilsin samsung servisine ücretini vererek yaptırabilirsin.

Samsung yetkili servis ücretli tamirat ve batarya değişimi yapıyormu ?

Bide bazı teknik konularda müşteri hizmetleri telefonuma uzaktan bağlantı yapıyordu bunda da destek olurlar mı?

BİYİLER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
uzun zamandır incelediğim bir cihazdı zaten. önceki cihazım a7 2017 idi, bezmiştim kendisinden. aksilik olmazsa en az 2 yıl kullanmak istiyorum, size de şiddetle öneriyorum hocam
Teşekkürler