Note 5 hala alınır mı ?

mehmetfatihkara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
şuan ki fiyatı 2000 TL önerir misiniz ? camera performans hız vs

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,997
Merhabalar;

2000 TL ye şuan piyasada çok daha iyi cihazlar bulunmakta ben önermem.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,384
Hayır alınmaz başka önerilere açıkmısın

jeunesturcs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Uzun süreli kullanım içinse alınmaması gerekiyor. Kısa süreli içinse de almak pek uygun değil çünkü sıfır ve ikinci el arasında 500-600 lira gibi bir fark oluyor ancak Oreo alacak söylentileri vardı. Kalem çok önemliyse alternatifin Samsung Galaxy Note Fe, ancak onun da Tr garantisi yok. Şuan için o fiyat bandında f/p olarak Xiaomi Mi 6 var. Sony Xperia Xz 1800 bandında. Ben Xz kullanıyorum kullanışlı bir telefon ve Oreo güncellemesini de aldı. Malzeme kalitesi olarak da gayet iyi. Kamera sensörleri gayet iyi olsa da yazılım olarak biraz kötü. LG v20 ve LG G6 da olabilir. Bulabilirsen Galaxy S7. Eğer amacın uzun süre kullanmaksa ve değiştirmeyi düşünmüyorsan Iphone Se favorim bu konuda.

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Bir şekilde S7 bulmaya çalış o zaman.

mehmetfatihkara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bundan önceki telefonum 6sdi suya düştü çöp oldu 3-4-5-6 hrpsini kullandım sürekli iphone kullandım diyrbilirim
6 alayım diyorum herkes yok diyo 7 alayım diyorum o kadr param yok androide yöneldm o yüzden mi 6 ya da baktım video da kasıyo ondan da hevesim gitti se için de burda kiler gene alınmaz dedi
Uzun süreli kullanım içinse alınmaması gerekiyor. Kısa süreli içinse de almak pek uygun değil çünkü sıfır ve ikinci el arasında 500-600 lira gibi bir fark oluyor ancak Oreo alacak söylentileri vardı. Kalem çok önemliyse alternatifin Samsung Galaxy Note Fe, ancak onun da Tr garantisi yok. Şuan için o fiyat bandında f/p olarak Xiaomi Mi 6 var. Sony Xperia Xz 1800 bandında. Ben Xz kullanıyorum kullanışlı bir telefon ve Oreo güncellemesini de aldı. Malzeme kalitesi olarak da gayet iyi. Kamera sensörleri gayet iyi olsa da yazılım olarak biraz kötü. LG v20 ve LG G6 da olabilir. Bulabilirsen Galaxy S7. Eğer amacın uzun süre kullanmaksa ve değiştirmeyi düşünmüyorsan Iphone Se favorim bu konuda.

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
bundan önceki telefonum 6sdi suya düştü çöp oldu 3-4-5-6 hrpsini kullandım sürekli iphone kullandım diyrbilirim
6 alayım diyorum herkes yok diyo 7 alayım diyorum o kadr param yok androide yöneldm o yüzden mi 6 ya da baktım video da kasıyo ondan hevesim gitti se için de burda kiler gene alınmaz dedi
Xiaomi Mi 6 arkadaşımda var kasma falan yok 2000 liraya alınacak tek telefon o.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note kulanmak istiyosan 2200 tlye note fe al hepsi buradadan note 5 android 8 i alacak ama nasıl bi durumda olur bilinmez s7 donanımında note fe almanı öneririm

asdasdasd34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Şuan note5 almak mantıksız 2000 tl ye note 5 den çok daha iyi telefonlar var

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
kalem dışında o fiyattaki telefonlara göre bir artısı yok.eğer illaki kalem istiyorsanız size ithalatçı garantili olarak note fe (7) almanız olacaktır.

mehmetfatihkara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Son düzenleme:

berkaybz272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Oneplus 5 , Mi 6 , Htc u 11 alınır,uzun ömürlü olur.

Harun Buğra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhabalar Sizin kafanızdaki soru işaretibni gidereyim Note serisini gerçekten insanlar artık hava olsun diye almakta Note alıpda kalemi işlevsel olarak kullanan görmedim o parayı gerçekten ben bir marka önermek istemem ama piyasada note 5 camerası üzerinde geçen çok marka var en basitinden LG G5-G6 SAMSUNG A7 bunlar bile camera konusunda iddalıo cihazlar ama hava atacağım diyorsan note alabilirsin ben 1 ay sonra kalemini unutup gideceğinden eminim sana kalmış

M

Murat Burç

SDN Okuru
Merhabalar Sizin kafanızdaki soru işaretibni gidereyim Note serisini gerçekten insanlar artık hava olsun diye almakta Note alıpda kalemi işlevsel olarak kullanan görmedim o parayı gerçekten ben bir marka önermek istemem ama piyasada note 5 camerası üzerinde geçen çok marka var en basitinden LG G5-G6 SAMSUNG A7 bunlar bile camera konusunda iddalıo cihazlar ama hava atacağım diyorsan note alabilirsin ben 1 ay sonra kalemini unutup gideceğinden eminim sana kalmış
A7 kamerası Note 5 ile kıyaslanamaz Note ezer geçer.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Valla sizdede bir Note takıntısı vardır Anlayamadım Murat bey Diğer Cihazları Kullanmadan Bir şey göremezsiniz Ben kullandıklarımı Gördüm Note 3-4-5 Hepsini kullanarak kendi deneyimimi paylaştım sizi ikna etmeye çalışmam sizin kendi görüşünüz teşekkürler
A7 17 ile Note 5 kamerasını ben de gördüm ve genel performansta Note 5 acımıyor. FHD60 FPS , 4K ve OIS bunlar yok mesela A7 2017'de hayata sadece gündüz fotoğraf çekmek şeklinde bakmayın kaldı ki Note 5 onda da alır.

Reaksiyon puanı
4,386

İnsanlar derken çoğul konuşuyorsun bana da söz hakkı doğmakta,
Note 4 kullanıcıyım, ve yaptığım iş sürekli not almamı gerektiriyor ve kalemi neredeyse hiç bırakmıyorum, Amaç hava atmak falan değil aslında ve kamera olarak Note çok iyi işler çıkarıyor, ve kalemi çok işlevsel kullanıyorum emin olabilirsin.
ve kıyaslama yaptığın cihazların özelliklerine tekrar göz at istersen.

Reaksiyon puanı
303
Bırakın iphone'yi, samsung, xiaomi'yi alacaksan huawei al en iyi kamera onda sonuçta... :D
edit: hakkaten dslr kamera gibi çekiyo helal olsun ne diyeyim...

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
maltepenin 14 tl olduğu ülkede hiç bişey alınmaz bırakın almayın bir iğne :) (3 ağustos itibari ile sigaraya 3 tl zam geldi çok gerginim)

Ali5363

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Kesinlikle alınmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Git Xiaomi Redmi note 7 al