Note 4 aldim sorunlu çikti iade ettim yeni telefonnn önerisi !!

yanpazar41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ön kamerada bulanıklar olduğundan dolayı Note 4 ü 2 hafta sonra servise yolladım para iadesi istedim onaylandı kim bilir ne zaman verecekler. 2250 Tl alacağım var.

Benim için önemli olan Pil ömrü ve Kamerası. Hız zaten hepsinde iyidir eminim.

Note 4 pil ömrü konusunda 1 numara kamerasıda iyi. G4 kamerada 1 numara ama pil ömrü çok kötü diyorlar. Sizin önerileriniz neler ? Tekrar Note 4 almak gibi planda var kafamda :D

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Pil ve kamera için yine en uygun olan note 4 gibi G4 ün pili 1 günü çıkaracak seviyede.Z serisine de bakabilirsin onların pil kamera performansıda iyi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Z3 te kaldı sony daha gelmiyo. G4 pil konusunda endişem var. 1 Günü çıkarsa yine yeter. Sabah çıkardığımda face müzik whats falan akşam ediyim yeter 2 günde gözüm yok :D

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Ön kamerada bulanıklar olduğundan dolayı Note 4 ü 2 hafta sonra servise yolladım para iadesi istedim onaylandı kim bilir ne zaman verecekler. 2250 Tl alacağım var.

Benim için önemli olan Pil ömrü ve Kamerası. Hız zaten hepsinde iyidir eminim.

Note 4 pil ömrü konusunda 1 numara kamerasıda iyi. G4 kamerada 1 numara ama pil ömrü çok kötü diyorlar. Sizin önerileriniz neler ? Tekrar Note 4 almak gibi planda var kafamda :D
note 4 ün pili s6,m9,g4 gibi üst seviye modellerden iyi kamerasıda s6 gibi üst seviye fark yok fazla.. alabilirsin yani... :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Üste para koymak istersen s6 istemezsen g4

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Z3+ çıkıyor. Onu bekle!
Z3 ile arasında ufak tefek farklar vardır. Öyle ahım şahım süper farklar yoktur.Boşa 2500 tl vermeye ne gerek var ki ? G4 veya Note4 alsın , tekrar Note4 alacaksan bayiye git orada aç ve incele !!!

yanpazar41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
dostum 2.250 bütçe o telefona 3bin verilmez :/

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ne kadarına bakabilcem ki farklı farklı sorunlar çıkıyor herkeste çekme sorunu kamera vb. Satıcı farkı oluyo mu yani aldığın yer önemli mi ? Türkiye garantili alacağım kesinlikle

Üste para koymak istersen s6 istemezsen g4
g4 ün bataryası nasıl ?

stompdowncan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tekrar Note 4 al hepsi bozuk çıkmayacak. S6 batarya yüzünden alınmaz. O performansı kullanamayacaksan çöp. G4 genel olarak güzel telefon ama 3000mAh a aldanma bataryası şimdilik kötü gidiyor. Güncelleme ile düzelir mi hiç bi fikrim yok... genelde bozuluyor güncellemlerle. Z3+'ı beklemene gerek yok 810'un farkını göremeyeceksin sadece ön kamerası daha iyi olacak.

Note 4'te performans, kamera, pil yönüden sıkınıt yok.

alig_6

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Elinden düştüğü anda kırılmasını istiyorsan Note 4 al.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
4/5 kez ekranın ve dik olarak düşürdüğüm oldu en az 30 /40 cmden 1 metreden direk ekran üstü yayansa yapıştığı oldu sorun yok. Darbe izi yok.

yanpazar41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

yaşadın mı ?

Tekrar Note 4 al hepsi bozuk çıkmayacak. S6 batarya yüzünden alınmaz. O performansı kullanamayacaksan çöp. G4 genel olarak güzel telefon ama 3000mAh a aldanma bataryası şimdilik kötü gidiyor. Güncelleme ile düzelir mi hiç bi fikrim yok... genelde bozuluyor güncellemlerle. Z3+'ı beklemene gerek yok 810'un farkını göremeyeceksin sadece ön kamerası daha iyi olacak.

Note 4'te performans, kamera, pil yönüden sıkınıt yok.

telefonu alırken birdaha nelere dikkat etmeliyim. Yine bozuk mal almaktan korkuyorum. Önceki telefonun gece çekimlerinde alt tarafta beyazlıklar çıkıyodu. Bunu orda göremedim malesef sağlam telefon bulmak çok zor.

stompdowncan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
git samsungun dükkanından veya teknosa vatan gibi yerlerden al. şu her köşede bulunan telefonculardan değil. benim yaşadığım ülkede de kullanılmış telefonu 0 pakete sarıp satıyolar. garanti falan onların hepsi hikaye oluyor.

fatihrednight1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Gün içerisinde yoğun kullanıyorsan G4 pek tatmin etmeyebilir. Note 4 alman daha iyi olur. Çünkü, gerçekten çok iyi bir telefon. Özellikle de batarya konusunda. Tabi G4, Note 4'ten daha iyi bir telefon. Ama işte batarya yüzünden canın sıkılabilir. Bende Samsung mağazasından, Vatan bilgisayardan veya Gold.com'dan almanı tavsiye ederim. Çünkü, buralarda sorun çıkması az bir ihtimal. Çıksa bile eminim iyi bir şekilde yardımcı olurlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba ben de yarın servise götüreceğim note 4 ümü ön kamera Bulanık vatandan aldım onlar da onaylıyorlar. Para iadesi onaylandı demişsiniz ben de para iadesi isteyip hemen iphone 6 alacağım. Ne kadar zamanda geri aldınız paranızı

MuratAdibelli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence z3 almalısın

bende önerilerinizi bekliyorum

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Facebook, müzik, whatsapp kullanacaksan seni rahatlıkla idare eder g4 en kötü at cüzdana yedek batarya kafan rahat etsin. Kamera ve ekranda muhteşem bir deneyim yaşarsın benden demesi :)