Note 2 mi Galaxy s3 mü?

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefon alıcam bütçem bunlar için ideal. Büyük oyunlar oynamam nfs asphalt gibi arada temple run plants vvs. zombies falan oynarım s3 te ram doluyomuş kasıyomuş vb donmasını kasmasını istemiyorum internet olduğu zaman inte girerim yani çok kullanmam telefonu.. Tavsiyelerinizi alabilirmiyim

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Telefon alıcam bütçem bunlar için ideal. Büyük oyunlar oynamam nfs asphalt gibi arada temple run plants vvs. zombies falan oynarım s3 te ram doluyomuş kasıyomuş vb donmasını kasmasını istemiyorum internet olduğu zaman inte girerim yani çok kullanmam telefonu.. Tavsiyelerinizi alabilirmiyim

Alternatif olarak oyle cok sesle fotografla isin yoksa nexus 4 dusunebilirsin

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Alternatif olarak oyle cok sesle fotografla isin yoksa nexus 4 dusunebilirsin

Fotograf cekmeyi ozellikle video cekmeyi cok severim ama sesle cok isim yoktur baslarda s3 istiyordum ama burdaki konularo okuyunca fikrim degisti

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Nokia 5110 !

Ya adam diyor s3 mü note 2 mi siz yok şu yok bilmem bu :)

Kardeşim Note 2 tavsiye ederim sağlam cihaz...

Kulubümüze bekleriz aldıktan sonra :)

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Note 2.
Begenmezsen s3 umle takas edebiliriz :D

husem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s3 mü note 2 mi dersen kesinlikle note 2 almalısınız. Bende s3 den vazgeçip note 2 aldığıma çok memnunum.

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
2 telefon kiyaslamasinda tabikide Note 2 dusunmenize bile gerek yok

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Tüm note 2ciler toplanmış :D

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
note 2 s3 den çok daha iyi sende demişsin zamanla s3 yavaşlıyor takılıyor donuyor ama note 2 de öyle sorun yok onda 2 gb ram var ve daha çok güncelleme alcaktır.. fakat o fiyat arasında daha başka seçeneklerde var istersen öneririm ama illa samsungdan olsun dersen note 2 tabiki....

feza08

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ha ha çok komiksin

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bişey sorucam siz note 2 kullanıyorsanız cebe felan sığıyormu kullanmak zor mu yani?

bıktık ulan artık note 2 mi s3 mü vırt mı zırt mıdan. git incele işte herkesin işine yarayacak telefon başkadır. ya da gir youtube a note2 vs s3 yaz phonearena phonedog androidauthority cart curt incele. ingilizcen yoksan kıytırık türkçe incelemeler de var. bi bitmediniz ya

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bıktık ulan artık note 2 mi s3 mü vırt mı zırt mıdan. git incele işte herkesin işine yarayacak telefon başkadır. ya da gir youtube a note2 vs s3 yaz phonearena phonedog androidauthority cart curt incele. ingilizcen yoksan kıytırık türkçe incelemeler de var. bi bitmediniz ya
Ben burdaki insanların fikirlerini almaya çalışıyorum..

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Ha ha çok komiksin

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bişey sorucam siz note 2 kullanıyorsanız cebe felan sığıyormu kullanmak zor mu yani?

Bazen telefonum cebimde mi diye tedirginlik yaşayıp elimi cebime atıyorum :D o derece sıkıntı yaşamıyorum :D tek sıkıntı eğer abdest felan alıyorsan, ayağını yıkarken pantolonu kastırıyor, onun haricinde hiçbir sıkıntı yaşamadım ben :D

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hani bazı telefonlar oturunca cepteyıken ekranı falan çatlarya o olmasın yeter :D

omrkymm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
note 2 ram i daha yüksek ve fiyat aynıı sayılır

ertugrulkose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Büyüklüğü sorun olmazsa ki zamanla alışırsın kesinlikle note 2.