Nokia C3-00 Kullananlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mediamarkt'ta Nokıa C3 Çin malı.Almalı mı almamalı mı?Maceristan üretimi C3 satmıyorlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende c3 kullanıyorum dün aksam dondu kapayıp açtım teması değişti gelen kutusunu , internet temaların hiçbiri açılmıyor boş qösteriyor yani ne yapacağımı bilmiyorum yaa çok yeniydi daha... yardımcı olabilirmisiniz

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
@hsngrms sorunumu çözmem için verdiğin çözümü ddenemeden önce fabrika ayarlarına döndürmeyi denedim ve hard formata gerek kalmadan sorunu hallettm, fakat sorunun çözüldüğüne dair cvbımı buraya yazmayı unutmuşum :) şimdi tekrar bir sorunum var, arka planda açık kalan uygulamarı (ör. watsapp,viber gbi) nasıl görüp kapatabiliyoruz ? çnkü telefon sürekli wireless a bağlanmaya çalışıyor ve baglı kalıyor wireless olmadıgında da edge den baglanıyor ve sürekli veri kaybı yaşanıyor sonucunda da kont.gdiyor. varmıdır acaba bir çözümü ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bnde c3 var modemşn wifisini kullanmıyor bağlanıyor ama kullanmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu telefonu kullanmıyorum ve iğrenç buluyorum. nokia'nın belki de ürettiği en kötü telefondur. symbian değil, s40 işletim sistemi kullanıyor, 3g ağına bağlanamaz ve 2g gsm ağı üzerinden iletişim kurar. dokunmatik özelliği yok, qwerty klavye var ve telefon çok kaba bir tasarıma sahip. kamera 2mpx bu da bir dezavantaj olsa gerek. s40 telefonları s30 telefonlardan sonra çıkanları kapsar genelde, s30 serisi ise 3310 olarak bildiğimiz monochrome ekranlı telefonlardır. ama yine de internete girer bu telefon, java ve html desteği sözkonusu. yani 2010 da üretilmiş olmasına bakmamak gerekiyor, kullandığı yazılım ve özellikleri oldukça aşağı. bu nedenle bu tür telefonlara yarı-akıllı telefon denir. gerçek bir arm işlemcisine sahip değildir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
internet ayarlarını yap turkcell menuyu biraz karıştır ayarlarımı yap var ondan sonra internet ayarlarına bas sonra gerisini hallederler(not:turkcell için):laugh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu yanlışlıkla fbrika ayarlarına geri döne bastım ve telefon kapanıp açılcak dedi kapandı pın kodundan sonra güvenlik kodunu sordu güvenlik kodu ne olabilir ? acil cevap lütfenn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum nokia c3 güvenlik şifresi kilitlendi geçenlerde kırdırdım şifreyi fakat bu seferde klavyedeki harflerin ve işaretlerin yeri değişmiş nasıl düzeltebilirim yardımcı olun..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende kullanıyorum c3 benim sorunumda bazen mesajları kendiliğinden siliyor istediğim mesajı bulamıyorum kayboluyor çıldırtıyor beni :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum kapandı ve açılmıyo sadece ışık geliyo ekran gelmiyo ne yapmam gerek ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fotoğraflara girerken donmaya baslamaıstı,video cekerken takılıyordu,hafıza kartım 4gblik sandisk vatandan aldım telefonu,kendisinden cok soğuttu :mad:ama artık fotograflarda bu sorunları yaşatmıyor kendiliğinden düzeldi herhalde:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hafıza kartında sorun vardır. benimde öyle olmustu megersem hafıza kartı bozukmus

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum koleksiyonlara girince kapanıyor bunun sebebi nedir_?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokia kvk servisini arayarak IM adresini öğrenerek sorabilirsiniz benimde abd ürünü çıktı :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir senedir nokiaC3-00 lacivert kullanıyorum ve bir iki haftadır telefonda tarayıcı arızalı ve bir kaç haftadır bekliyorum. telefonumda saatin olduğu tarafta mektup işareti çıkıyor ve iki tur veya daha çok dönüp yok oluyor ve bu sorun bir ayda bir tekrarlıyordu şu anda da sürekli devam ediyor. fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen düzelmedi önceden düzeliyordu. işlem kaydında isimler kaldı silinmiyor silmek istiyorum geçersiz seçim diyor ve silmiyor, backgammon oyununu indirmiştim sonradan sildim fakat aynı oyunu indirmek istiyorum çakışan öğeleri göster diyorum sonra gösteriyor fakat oyunun ismi falan yazmıyor. telefonumu çok seviyorum ama bu sorunlardan dolayı telefonumdan soğumaya başladım. acil çözüm için cevap bekliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir senedir nokiaC3-00 lacivert kullanıyorum ve bir iki haftadır telefonda tarayıcı arızalı ve bir kaç haftadır bekliyorum. telefonumda saatin olduğu tarafta mektup işareti çıkıyor ve iki tur veya daha çok dönüp yok oluyor ve bu sorun bir ayda bir tekrarlıyordu şu anda da sürekli devam ediyor. fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen düzelmedi önceden düzeliyordu. işlem kaydında isimler kaldı silinmiyor silmek istiyorum geçersiz seçim diyor ve silmiyor, backgammon oyununu indirmiştim sonradan sildim fakat aynı oyunu indirmek istiyorum çakışan öğeleri göster diyorum sonra gösteriyor fakat oyunun ismi falan yazmıyor. telefonumu çok seviyorum ama bu sorunlardan dolayı telefonumdan soğumaya başladım. acil çözüm için cevap bekliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
c3 kullanıcısıyım,, fotoğraf çekip face de paylaşım yapamıyorum... tarayıcınız desteklemiyor diyor bana yardımcı olursanız sevinirim... nasıl foto çekip yayınlayacağım ... teşekkürler....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kusura bakmayın ama ne kalite ne de görüntü iyi,bn kullanıyorm ama berbat hiç memnun değilim samsung S5220 STAR3 almadığıma çok pişmanım buna bin basar be bnce sakın tercih etmeyin özelliklede görüntüsü ıyykkk.:mad: keşke almasaydm yaa lanet olsun ama en kısa zamanda elimden geleni yapıp değiştirmeye kurtulmaya çalışcam bu aptal telefondn:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
faceye resım yukleme yerınden yuklemıyo baska nasıl yukleyebılırım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonumda ovi mağaza yok nasıl indirebilirim ?yada ne yapmam gerekiyo?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende bulunan C3-00 da E simgesi kapanmıyor ve sürekli paketten yiyor ne yapmam lazım? yardım eder misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benm telefon c 3 kendi kndne kapanıyor mesaj gelnce gndernce fln kapamıyor. ama sarjdayken kapanmıyor nedeni nedir yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benm telefon c 3 kendi kndne kapanıyor mesaj gelnce gndernce fln kapanıyor. ama sarjdayken kapanmıyor nedeni nedir yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimki de öyle oluyordu , ayarlardan bağlantı'ya gir ordan WLAN'a gir , orda internet bağlantısı kısmı var ,onu "önce sor" yap , sen wifi ye bağlanıp internete girdiğinde sana nerden bağlanmak istediğini soruyo , sen de bağlandığın modemi seçip giriyorsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende almak istiyorum ama bu yorumlardan sonra düşünmem gerek ama geçektende çok çooook mu kötü bu telefon yaa. babam bana okulun son günü alıcak arkadaslarımın telefonları var bnm yok o yüzden nokia c3 istiyodum farklı tasarımı güzel 1 aralar samsung corby düşünmüştüm de vaz geçtim ya o kadar da kötü değil dmi ben son 2 yıldır bu teli sitiyorumm:)