Yardım Nokia 208 internete bağlanmıyor

lgsyegirecek60

Doçent
Reaksiyon puanı
235
Tuşlu bir telefonum var model yukarıda yazılı. İnternet youtube nimbuzz e-posta vs uygulamalar var mobil veri aç kapalı dolaşımdayken kapat var 3g gsm modları var. İnternette bişey arayınca güvenli bağlantı oluşturuluyor diyor 10-15saniye sonra güvenli bağlantı kurulurken hata oluştu tarih saati bağlantı ayarlarını kontrol edin diyor. Diğer uygulamalarda bağlantı kurulamadı hatası veriyor mms(fotoğraf) gönderirken gönderiliyor diyor sonra tekrar dene diyor. Bitek youtube'u açınca bembeyaz bi sayfa açılıyor aşağı ok tuşuyla aşağı kayıyor sol üstte bi kapatma tuşu var seçeneklerde bu sekmeyi kapat var yani oda kullanılamıyor. Yokmudur bir çaresi?

Yapışkan tuş

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
25
telefon kafayı sıyırmış olabilir yeni telefon almayı düşünün

Blue Screen of Death

CRITICAL_PROCESS_DIED
Reaksiyon puanı
353
Telefonun içinde çok veri yoktur diye tahmin ediyorum. Eğer varsa yedekle ve fabrika ayarlarına geri döndür.

Yapışkan tuş

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
25
telefon takır takır çalışıyor sms atıp alo diyorum minik oyunları oynuyorum sadece internet ayarlarında bi sıkıntı var ama nerede onu çözemedim heryeri kurcaladım
size bu konuda yardımcı olamayacağım ancak yeni bir telefon almayı düşünürseniz size yardımcı olabilirim