NFS: The Run'ın İlk İnceleme Notları

alike03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Need for Speed The Run Limited Edition var elimde. Gameplay daha cok Shift serisine benziyor. Grafikleri pek begendigimi söyleyemiyecegim. Ama Textetureleri güzel yapmislar, adamin biyigindaki killar tek tek sayilabilinecek düzeyde (Tabi en yüksek ayarda oynarsaniz). Birde ise farklilik katan bir senaryosu var. Mesela oyunun en basinda araba cöplügünde ezilmekte olan Porsche'nin icinde uyaniyorsunuz ve oradan kurtulmaniz lazim. Yada ne bilegim baska aractan yada helikopterden size ates aciliyor mesela. Daha önce Need for Speed'de böyle seylerle hic karsilasmamistik (sanirim).

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oyunu yaklaşık 3 saat önce bitirdim bence hayal kırıklığı ses efektleri ii sinematikler güzel biraz aksiyon var başkada bişiy yok shift 2 bundan çok çok daha ii di nldu bunlara anlamadım oyunda free takılamıyosunuz beni en çok o sinir etti. ateş eden polisler peşinize takılan siyah jipler helikopter birazda patlama hepsi bu çok şey beklemeyin ben sildim bile oyunu ...

alike03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tuslari istedigi gibi ayarlayamayan arkadaslar sorunu buldum.
Ayni sorunu bende yasiyordum. Araba gitmiyordu oldugu yerde patinaj yapiyordu.
Megerse Controller'den kaynaklaniyormus.
Gamepad'i cikarinca klavye'den ayarlarimi yaptim ve ve oyunu dogru güzgün oynamaya basladim.

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Ekran kartı driver ını güncelleştirmemiz gerekiyo mu ?

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Frostbite 2 motorunu kullanıyor ama nimetlerinden tamamen yararlanmıyor, battlefield 3 de frostbite 2 ama maşallahı var =)