Nexus 4

erdiguler97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Nexus 4 hepsiburada.com a gelmiş fiyatı 1400den biraz fazla ama dikkatimi şu çekti google ın kendi nexus tanıtım sayfasında satış yerleri sadece turkcell ve teknosa diyor sizce paralel ithalat mıdır

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Teknosadan al derim hem daha uygun. Bahsettiğin sitede sng iletişim tarafından ithat edilmiştir yazıyor.

lorboloji

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Nexus 4 hepsiburada.com a gelmiş fiyatı 1400den biraz fazla ama dikkatimi şu çekti google ın kendi nexus tanıtım sayfasında satış yerleri sadece turkcell ve teknosa diyor sizce paralel ithalat mıdır

Bence buradan alma değmez o paraya. Yurt dışında bir tanıdığın yakında dönecek olan bir dostun falan varsa ona aldır yarı yarıya kar edersin.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Resmi distribütor olduğu yazıyor.
5734inciy1201502.png

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Sen işini garantiye al bence sonra başın çok ağrır hem teknosa da sadece 1399 tl cik.

erdiguler97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
bende teknosadan veya biraz daha bekleyip almanyadan getirttirmeyi düşünüyordum merak ettim sordum herkese teşşekkürler

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bende teknosadan veya biraz daha bekleyip almanyadan getirttirmeyi düşünüyordum merak ettim sordum herkese teşşekkürler

Almanya'dan getirtme şansın varsa oradan getirt derim. 395 euroya satıyorlar. 115 de IMEI kaydı desen 1000 lira civarına malolur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nexus 4 1 aydır kullanıyorum. İşlemci harika, ekran harika, pili iyi, her şey güzel de takıldığım tek nokta pilinin S3 gibi çıkarılabilir olmaması, pil tümleşik değil ama S3 gibi de tak-çıkart şeklinde değil. Takıldığım bir diğer konu ise telefonun zil sesinin note 2 veya s3 e göre biraz düşük olması.

hız muhteşem, görüşmedeki ses kalitesi de harika, internet hızı da süper gönül rahatlığıyla alabilirsiniz, fakat alır almaz hemen bir cover da alın, arka kasası çok hassas ve camı da aynı şekilde biraz hassas. Düşürmeye gelmiyor :)

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Nexus 4 1 aydır kullanıyorum. İşlemci harika, ekran harika, pili iyi, her şey güzel de takıldığım tek nokta pilinin S3 gibi çıkarılabilir olmaması, pil tümleşik değil ama S3 gibi de tak-çıkart şeklinde değil. Takıldığım bir diğer konu ise telefonun zil sesinin note 2 veya s3 e göre biraz düşük olması.

hız muhteşem, görüşmedeki ses kalitesi de harika, internet hızı da süper gönül rahatlığıyla alabilirsiniz, fakat alır almaz hemen bir cover da alın, arka kasası çok hassas ve camı da aynı şekilde biraz hassas. Düşürmeye gelmiyor :)

Ben bataryanın çıkarılır olmadığından şikayetçi değilim aksine bu durum telefonu laçka hale getirdiğini düşünüyorum (bence)

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7

Telefonu bizzat test ettim, sesi nasıl az diyorsunuz anlamıyorum. :huh:

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9

bişey sormak ıstıyorum ben bıraz tartışmaları çok severim :) heralde hiç multımedıanın yakınından geçmiyosun ondan nexus4 almışın, o telefona film, oyun , resim ,müzik atılmaz atılırsada çöker sebebide şu :

dahili hafızası şakkkk diye biter , nexus 4 şu amaçla alınabilir, internete girmek için , az buz resim müzik yüklemek için , 4.2.2 yle hafızası dahada azalacak 4.2.2 den sonrada güncellemelerle hafızası artacagına göre tamamen saçma bir ürün. Senın yorumun nedır hafıza konusunda dediklerime katılıyormusun?

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3

Evet herkes bunu sorun olarak teyit etmiş ama şuan çoğu güncel oyunları oynadığım halde 6 gb tan fazla alan boş
İnsanoğlu işte biri olunca diğerini de istiyor.
Beats audio programıyla mükemmel sesler elde etmek zaten mümkün. Ve bazı programlarla yüksek sesler elde etmek mümkün.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bişey sormak ıstıyorum ben bıraz tartışmaları çok severim :) heralde hiç multımedıanın yakınından geçmiyosun ondan nexus4 almışın, o telefona film, oyun , resim ,müzik atılmaz atılırsada çöker sebebide şu :

dahili hafızası şakkkk diye biter , nexus 4 şu amaçla alınabilir, internete girmek için , az buz resim müzik yüklemek için , 4.2.2 yle hafızası dahada azalacak 4.2.2 den sonrada güncellemelerle hafızası artacagına göre tamamen saçma bir ürün. Senın yorumun nedır hafıza konusunda dediklerime katılıyormusun?
Ne alakası var yaa. :D :D
Üstte uygulama atılmaz çöker demişsin altta da hafıza biter, senin haklı olduğunu varsayarsak bile hafıza dolu olduğu için uygulamada çökme olmaz.
O hafızayı öyle yapan adam, onun güncelleme boyutunu da ona göre ayarlayacaktır elbet.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Ne alakası var yaa. :D :D
Üstte uygulama atılmaz çöker demişsin altta da hafıza biter, senin haklı olduğunu varsayarsak bile hafıza dolu olduğu için uygulamada çökme olmaz.
O hafızayı öyle yapan adam, onun güncelleme boyutunu da ona göre ayarlayacaktır elbet.
mecazi anlamda dedim :) herşeyin 1. anlamından anlama çökmeyeceğini bende biliyorum, yani dahili hafıza bi işe yaramaz anlamında

teple run 2 , real racing max payne bu saydıgım oyunları yükledigin anda biraz da müzik filim resim varsa hafızan bitti dostum, nexus 4 için ıphone içini yok her uygulama boyutu telefondan telefona farklılık göstermez bunuda ekleyim

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
mecazi anlamda dedim :) herşeyin 1. anlamından anlama çökmeyeceğini bende biliyorum, yani dahili hafıza bi işe yaramaz anlamında

teple run 2 , real racing max payne bu saydıgım oyunları yükledigin anda biraz da müzik filim resim varsa hafızan bitti dostum, nexus 4 için ıphone içini yok her uygulama boyutu telefondan telefona farklılık göstermez bunuda ekleyim
Şimdi bi' açıdan sen de haklısın, sonuçta böyle bir telefonu alan kişi büyük ihtimalle bilinçli kullanıcı olduğundan bol bol kişisel dosyaları olacaktır, eninde sonunda hafıza sorunu ortaya çıkacaktır, o yüzden bu önceden düşünülmeli..

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10

Bu saydığın uygulamalar telefona yüklendikten sonra ne kadar hafıza kaplıyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben telefonu teknosada net hız testi yaptım s3 le karşılaştırdım s3 daha hızlı açtı sanırım nexusun teknosadaki güncellemesi yapılmamıştı oyzüden olabilir değilmi ?

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Yok abi hafıza sorunu kolay kolay yaşanmaz çok çok hard format yaparsın
Hepsini geçtik Bulut,Google Drive ne güne duruyor aç normal bir hesap versinler 10–15 gb depolamayı.

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Yok abi hafıza sorunu kolay kolay yaşanmaz çok çok hard format yaparsın
Hepsini geçtik Bulut,Google Drive ne güne duruyor aç normal bir hesap versinler 10–15 gb depolamayı.
Şuan sende hangi uygulamalar oyunlar şarkılar videolar yüklü ve ne kadar hafızan kaldı bir fikir oluşturalım kafamızda

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Şuan sende hangi uygulamalar oyunlar şarkılar videolar yüklü ve ne kadar hafızan kaldı bir fikir oluşturalım kafamızda

Şuan
Fifa 12
MC4
Ve 2 dizi bölümü var
ayrıca temple rub super hexagon tarzı 6–7 oyun var
1 gb lık yerli yabancı mp3 ler mevcut 6.5 gb da boş alan var
Ayrıca mobilden yazıyorum pc kullanmamaya başladım :)

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Şuan
Fifa 12
MC4
Ve 2 dizi bölümü var
ayrıca temple rub super hexagon tarzı 6–7 oyun var
1 gb lık yerli yabancı mp3 ler mevcut 6.5 gb da boş alan var
Ayrıca mobilden yazıyorum pc kullanmamaya başladım :)
oh oh maşallah yaa nasıl yetmez :D Google drive le falann oooo yetmezmi ya.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Ben telefonu teknosada net hız testi yaptım s3 le karşılaştırdım s3 daha hızlı açtı sanırım nexusun teknosadaki güncellemesi yapılmamıştı oyzüden olabilir değilmi ?
Çok büyük ihtimalle.