Haber Netflix Popüler Dizi 1899 İptal Edildi!!

Sedefizgi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,778
Netflix gündemine yayınlandığı ilk gün bomba gibi düşen en çok izlenen yapımlardan biri olan gizem türündeki dizi 1899 netflix tarafından iptal edildi. Dizinin senarist ve yönetmenliğini üstlenen Baran Bo Odar ve Jantje Friese haberi ortak imla ile sosyal medya hesaplarından duyurdular. "üzülerek sizlere 1899'un yenilenmeyecegini bildirmek zorundayız. Bu inanılmaz yolculuğu Dark'ta yaptıgımız gibi 2.ve 3. Sezona taşımayı çok isterdik. Ancak bazen işler planlandığı gibi gitmez. Hayat bu. Bu haberin milyonlarca hayranı hayal kırıklığına ugratacagını biliyoruz. Bu harika maceranın bir parçası oldugunuz için size kalbimizin derinliklerinden teşekkür etmek istiyoruz. Sizleri seviyoruz bunu asla unutmayın "şeklinde adeta bir veda mektubu yayınladılar. Netflix'in neden böyle bir karar aldıgı ise bilinmiyor ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230103_011825.jpg
    Screenshot_20230103_011825.jpg
    58.2 KB · Görüntüleme: 54

Solarkult

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herhalde bekleneni soyle vermedi bende en basta cok heyecanlanmistim ilk 1-2 bolumu izlerken boyle gemide maceralar gizemli olaylar yolcularin birbiriyle iliskileri vs zannetmistim ama ne zamanki simulasyon olayina falan girdi o zaman hayal kirikligina ugradim, birde nerdeyse sonlara dogru cogu izleyici anlam veremedi -bu elindeki alet nedir su karakter nerden geliyo- bir cok soru isareti izleyiciyi baydi sanirim, bu sebeplerle bekleneni pek veremedi, ama guzeldi diziyi bitirmistim 2. sezonunuda bekliyordum.

dusunenadamm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
381
Netflix gündemine yayınlandığı ilk gün bomba gibi düşen en çok izlenen yapımlardan biri olan gizem türündeki dizi 1899 netflix tarafından iptal edildi. Dizinin senarist ve yönetmenliğini üstlenen Baran Bo Odar ve Jantje Friese haberi ortak imla ile sosyal medya hesaplarından duyurdular. "üzülerek sizlere 1899'un yenilenmeyecegini bildirmek zorundayız. Bu inanılmaz yolculuğu Dark'ta yaptıgımız gibi 2.ve 3. Sezona taşımayı çok isterdik. Ancak bazen işler planlandığı gibi gitmez. Hayat bu. Bu haberin milyonlarca hayranı hayal kırıklığına ugratacagını biliyoruz. Bu harika maceranın bir parçası oldugunuz için size kalbimizin derinliklerinden teşekkür etmek istiyoruz. Sizleri seviyoruz bunu asla unutmayın "şeklinde adeta bir veda mektubu yayınladılar. Netflix'in neden böyle bir karar aldıgı ise bilinmiyor ?
Bu aralar izlediğim en güzel diziler arasındaydı. Üzdü.