Netbook'lara Kısa Bir Ara

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Son dönemde büyük ilgi gören netbook'ların en büyük üreticileri konumunda olan Acer ve ASUS, bir süreliğine yeni model çıkarmayacak.

Hem ASUS, hem de Acer, Intel Atom N270'ten sıkılmış olacaklar ki alınan bilgilere göre iki firma da 2010'un ilk çeyreğine kadar yeni netbook modeli çıkarmamaya karar verdiler. Bu tarihin belirlenmesindeki en büyük etken ise muhtemelen o tarihte Intel'in Atom N450 işlemcisi ile birlikte Pine Trail platformunu piyasaya çıkaracak olması.

440x330-1200x900_31248866527.jpg
Bunun dışında Acer'ın çift işletim sistemli (Android / XP) modelinin piyasaya çıkış tarihini de ertelediği belirtiliyor. Bunun sebebinin ürüne çok fazla ilgi gösterilmemiş olduğu söyleniyor.
Anlaşılan o ki son günlerde büyük ilgi gören netbook'ların yeni modellerini görebilmek için önümüzdeki yılın ilk günlerini beklemek zorunda kalacağız.

::
Netbook'lardan memnun musunuz?

Yazan
: Emre Demiray
SDN - http://shiftdelete.net

aliservi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Acer AOD250 aldım memnunum fakat inanılmaz ısnıyor elimi yanıyor altına koydugum zaman ,bu sorunu yasayan varmı acaba ? fan yerindenmi oynadı die düşünüyorum acıkcası

antimatter

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Acer AOD250 aldım memnunum fakat inanılmaz ısnıyor elimi yanıyor altına koydugum zaman ,bu sorunu yasayan varmı acaba ? fan yerindenmi oynadı die düşünüyorum acıkcası
bendede A150L var.. ters çevir koy tavayı yumurta pişir.. o kadar ısınıyor...

Son mesajlar