Neden Xbox?

Umutcann

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Bu Kış Bir Xbox 360 Almayı Planlıyorum. Malum Maddi Durum Pekte İyi Değil. Ve Xbox One Çıkınca 360'ın Fiyatları Biraz Düşer Diye Bekliyorum. Siz Neden Dolayı Xbox'ı Seçtiniz Peki?

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben ps3 kullanıyorum xbox ile yaklaşık aynı fiyatta (600-700).Ama maddi durum iyi değilse xbox çünkü pc de oyunu yükleyip xbox a cd takabilirsin.Ama ps3 kırdırmadan yapamaz bu korsan işi.Ps3 oyunları 100 Tl ile 150 TL arası.Maddi durum iyi değilse Almana pişman olmazsın güzel oyunları var.:yes:

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bi Kere Xbox Kral Olduğu İçin :D
Ne Kadar Doğru Bilmiyorum Ama Xbox'un Grafiği Azda Olsa Ps3 Geçmiş Ve Bu Dünyada Kesin Olarak Kanıtlanmış Bir Şey Diye Okudum Bazı Yerlerde Ne Kadar Doğru Ama Bilmiyorum :)
Birde Xbox'u Kırdrmak 30Tl Civarında Eğer Lüks Bansız Bir Şekilde Kırdıracaksan Biraz Daha Pahalı Birde Jtag Olayı Var Bunda 50 Tl Gibi Bir Fiyata Yaptırıyorsun Ve Oyunu Harici Veya Dahili Hdd'ye Atıp Oynuyorsun Ama Fw Yani Kırdırmak Daha Sağlıklı :) Oyun Fiyatları 5-10 Tl Fw Yaptırırsan

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Birde Kinect Diye Bir Cihazı Var Bu Xbox'un O Zaten Süper Bir Şey Tadı Damağında Kalıyor Biraz Araştırırsan Bulursun Kinect İle Videoları Ve Ne İşe Yaradığını :)

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bende fiyatı ucuzlarsa alıcam

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bende fiyatı ucuzlarsa alıcam

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bi Kere Xbox Kral Olduğu İçin :D
Ne Kadar Doğru Bilmiyorum Ama Xbox'un Grafiği Azda Olsa Ps3 Geçmiş Ve Bu Dünyada Kesin Olarak Kanıtlanmış Bir Şey Diye Okudum Bazı Yerlerde Ne Kadar Doğru Ama Bilmiyorum :)
Birde Xbox'u Kırdrmak 30Tl Civarında Eğer Lüks Bansız Bir Şekilde Kırdıracaksan Biraz Daha Pahalı Birde Jtag Olayı Var Bunda 50 Tl Gibi Bir Fiyata Yaptırıyorsun Ve Oyunu Harici Veya Dahili Hdd'ye Atıp Oynuyorsun Ama Fw Yani Kırdırmak Daha Sağlıklı :) Oyun Fiyatları 5-10 Tl Fw Yaptırırsan

Birde Kinect Diye Bir Cihazı Var Bu Xbox'un O Zaten Süper Bir Şey Tadı Damağında Kalıyor Biraz Araştırırsan Bulursun Kinect İle Videoları Ve Ne İşe Yaradığını :)

Xbox grfikleri daha parlak aydınlık ps3 grafikleri ise katı sert.Bu konuda sana katlıyorum.Ancak move sisteminin hakkını yemiyelim.Bu arada ps4 xone nı ezdi diye bişeyler mi ne duydum doğruluk payını bilmiyorum.Merak ettim xbox cılara bir soruyum yeni nesil xbox türkiyeye çook geç çıkacak diyorlar bu doğru mu?Pekiii x360 ın mı kumandası daha iyi one nin mi?Bence 360 daha sağlıklı.Not:Sony artık kazık gibi koldan vazgeçip o kolu ps4 ile geliştirmiş çıkmasını bekliyorum :D

Dipte petrol var not(dip not):Elbette maddi durum iyi değilse xbox :)

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
yav daha elimize ulaşmadı ne ezmesi ne geçmesi 2 side aynı işte hangisinin tipi konsolu hoşuna gidiyorsa al

1-2 fark var

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dediğin Gibi Bir Söylenti :))
Alışırsan One Koluda Güzel Olabilir Ama Şuan Tasarım Açısından Ve Kullanım Açısından 360 Kumandası Çok Güzel :)

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Benim için Exclusive oyunlar belirler o yüzden PS3. Bir Last of Us,GoW oynamak :)

gürkan18

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
benim Xbox 360'ım Fw'li oyunlarını nereden bulabilirim.

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim Xbox 360'ım Fw'li oyunlarını nereden bulabilirim.

Oyun Satan Bir Yere Git Bulursun :) 10tl Fiyatları
Ankarada Oturuyorsan İn Tunalıya Dolu Satan Yer
Başka Bir Şehirdeyse Bilindik Yerlere İn Oyunculara Sor .Kesin 3-5 Tane Çıkar

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dediğin Gibi Bir Söylenti :))
Alışırsan One Koluda Güzel Olabilir Ama Şuan Tasarım Açısından Ve Kullanım Açısından 360 Kumandası Çok Güzel :)

Haklısın kuzenimin one almasını bekliyorum.:DSen anladın.

yav daha elimize ulaşmadı ne ezmesi ne geçmesi 2 side aynı işte hangisinin tipi konsolu hoşuna gidiyorsa al

1-2 fark var

Bende söylenti diyorum.